Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

A mój znajomy był wczoraj i połowił dość ładnie.. karasie płotki i jakims cudem sandacza :) ja na weekend sie tez wybiore i zobaczymy co z tego bedzie... tylko trzeba miejscówke znalezć zeby nie była zalana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

oj na goczałach to trzeba mieć praktyki duzo a zwłaszcza miec dobre miejsca... jesli chodzi o karpie i amury to naprawde trzeba sie postarać z neceniem i miec sporo czasu lub mieszkac na miejscu a drobnica typu leszcze płocie czy karasie to kwestia dobrej miejscówki i oczywiscie zanecic zwykłą zanetą i na białego lub na pinke sa najlepsze efekty mozna tez na kukurydze, rosówke, chleb, dzdzownice... a drapieznika ładnego prawie nie ma bo rybaczówka wszystko wytłukła... jeszcze mozna ładne wegorze połowić ale tez musisz miec miejsce bo inaczej lipa... jak ktoś ma tez cos do powiedzenia na temat goczał chetnie poczytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz możemy sie zgadać kiedyś nad wodą i ci dam trochę bo kupiłem dosyć sporo w porcji było a to idzie hodować i już z niektórych sie poczwarki porobiły,jeszcze trochę i sie "narobią"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ds-fan no to trzeba sie zgadać kiedy i cos połowić na goczałach :D a własnie ciekawe jak w ten weekend bedzie... kumpel był wczoraj to jedna płotke złapał mowił ze woda brudna i pływa pełno patyków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie mylę ta miejscówka to w okolicach dopływu do jeziora Bajerki-/tzw,,Bagry"-

tam nie ma ludzi dlatego że, od parkingu gdzie zostawiasz samochód , trzeba trochę przejść na piechotę-chyba że masz rower i wtedy dojedziesz szybciej.

Powódz naniosła mnóstwo śmieci i korzeni,patyków to chyba zaczepów dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja byłem w niedziele nad Wisłą. Parę leszczy, 2 okonie, mały karaś i karpik około 25cm. Gość obok złapał tołpygę. Nie widziałem jej ale słyszałem jak walczyła- potem dzwonił do kogoś i się chwalił. Podobno ładna. Jeżeli jutro nie będzie padać to jadę na zaporę. Mam nadzieje że pogoda dopisze, czego życzę Wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis nałapaliśmy ok 30 ładnych leszczy od 40-55cm pare okoni takze ładnych i były 2 brania na sandacza ale niestety :/ woda znow wysoka poki sie to nie zmieni nie ma co liczyć na jakiś dobre efekty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis nałapaliśmy ok 30 ładnych leszczy od 40-55cm pare okoni takze ładnych i były 2 brania na sandacza ale niestety :/ woda znow wysoka poki sie to nie zmieni nie ma co liczyć na jakiś dobre efekty...

a gdzie lowiliscie??

u mnie do poludnia tylko skubania a od 14 konkretne brania ,ale drobnica 4 leszcze i 2 plotki jedna dosc duza.woda zamulona dalej.jest ciutke lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od strony zabrzega łowilismy... gdyby juz sie woda unormowała i było by ciepło to całkiem inaczyj by na goczałach sie działo o tej porze to w zeszłym roku to sie woda gotowała tak zerowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.