Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

byłem w piatek na nocce i nic sie nie dzało... tylko robnica brała ktorej NIENAWIDZE!!! od niedzieli wiekszosc miejsc fajnych bedzie dostepnych, wiec sie moze cos złowi konkretnego wreszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dwa ,trzy lata temu na ,,Dziurach" połowiłem trochę karasia, a i lin się trafił-w zeszłym roku kicha totalna byłem parę razy i kiepsko.także w tym roku nie liczę na nic ciekawego.Pojadę bo warto czasami posiedzieć od świtu nad jeziorem, i popatrzeć na przyrodę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie !! Mam do was pare pytanek :

1-Gdzie można kupić zezwolenie na łowienie (wiem tylko że można nabyć w porcie chyba) ?

2-Czy można nabyć dniówki czy tylko tygodniówki ??

3-Mam zamiar sie na weekend wybrać w okolice Wisły Wielkiej czy ktoś może ostatnio tam łapał i jakie rezultaty ??

Z Góry Dzięki Za Wszelką Pomoc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,w odpowiedzi na pytania:

Gospodarstwo Rybackie

ul. Łukasiewicza 30

43-241 Łąka

kontakt:

Jerzy Erdmański

Tel. 032 2105079

# cena zezwolenia: 120 zł.

# zezwolenie na sportowy połów ryb "na żywca" i przynęty rybne będące wyłacznie uzupełnieniem do zezwolenia imiennego w cenie 200 zł/szt.

chcąc zakupić zezwolenie należy mieć przy sobie kartę wędkarską

Zadzwoń i zapytaj jeżeli chodzi o karty,, dniówki"

Jeszcze nie byłem na jeziorze ,może inni koledzy się pochwalą. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zadzwonić i podziekowac panu Erdmańskiemu ze nie ma ryb w jeziorze, a tak pozatym byłem wczoraj i złowiłem ok 30 leszczy takich po 35cm i jazia jednego na 30... u was jak tam? jakies wiesci? Moze tomek1 ma jakie nowe plotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki nick spotkałem na forum Passata. A kiedy rybaczówka nie ciągła ryb sieciami ? :razz: ,jak pamiętam zawsze. Mnie wk... tylko, że zbierają postawione markery, jak tak będą robić dalej to im też "nabałaganię", bo to jest czysta złośliwość. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Zarzecza z zapory-tragedia z rybami.Jakiś mały leszczyki plus małe karasie raczej z powrotem do wody niż do siatki.Wędkarzy więcej niż ryb w jeziorze .Każdy co łowił czy to na ,,dziurach" czy na jeziorze mówił że , ryby nie ma, za to pogoda znośna i można posiedzieć.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Właśnie wróciłem z wywczasu. Widzę że na jeziorze KICHA, no ale czego można się spodziewać po odłowach sieciami i prądem. Pojadę na noc w sobotę to zobaczymy co się będzie działo. Dla spragnionych wrażeń wędkarskich polecam wyprawę na dorsza. Super sprawa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem od piątku do niedzieli od strony Wisły Małej. Efekt to kilkadziesiąt leszczy do 25cm i pare mniejszych karasi. W nocy na rosówkę nic nie brało, ale zawsze jak sprawdzałem zestaw to nic nie było na haczyku, chyba raki miały uciechę. Pozostali wędkarze mieli takie same wyniki. Generalnie bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też miałem cały czas brania na rosówkę ,i to widoczne do kija zacinałem i nic nie dało się zaciąć, próbowałem też na mniejsze haki i nic ,raz udało mi się zaciąć holowałem ale spieła się nie wiem co to mogło być ,a brań przez całą noc była masa wszystkie rosówki wykorzystałem a miałem ich na prawde dużo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja byłem na nocce z kolegą w sobotę. Na początku było marnie- potem zaczęły brać. Końcowy efekt nie był zły. Parę ładniejszych leszczy tyle samo ładnych karasi i trochę płoci. Na rosówkę dwa brania ale baz ryby. Tej nocy woda tętniła życiem; aż się gotowała- pewno drobnica. Co z tego; zębatego nie było słychać. Wędkowaliśmy na zatoce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dzis byłem na dziurach i powiem ze ryba dzis ładnie brała..ludzi ja nie widziałem w ogole i połapałem :D pare karasi takich ładnych, leszcze i w tym jeden ponad 50, jednego jazia iii kapika sie mi udało nie duzego złapac :) wiec udany dzien dzis był... masa bran ktorych nie dało sie zaciąć jedna duza ryba wszedła mi w zaczep... na rosówe cos odgryzło hak, zaczeło sie coś dziac na gocz woda sie az gotuje a tafla wody jest cała w drobnicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam był ktos w ostatnich dniach na jeziorze?? ja byłem w weekend co prawda cos połowiłem ale nie jestem zadowolony od piatku do niedzieli na 6 wedzisk 2 liny no i oczywiscie cała siata leszczy ale tych duzych takich ponad 50cm. oprócz tego nic! karas nie bierze ploci to juz dawno na jeziorze nie złapałem , z karpiem i drapieznikiem tez totalne nic wszystko jedza leszcze... ciekawe jaki stan czy cos teraz w ogole bedzie brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, Ja również byłem w ostatnią sobotę na nockę. Złapałem ze znajomymi na 3 wędki bo strasznie wiało więc więcej nie rozstawialiśmy, oprócz jednej płotki ( 25 cm ) same leszcze w tym dwa powyżej 50 cm a tak to tylko urwana szczytówka i parę haków nic specjalnego a na dodatek jakiś koleś wjechał na moje stałe miejsce koło ambony od strony zabrzega gdzie mu nie wolno było bo to jest wykupiony teren :evil::evil::evil: i musieliśmy szukać czegoś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, Ja również byłem w ostatnią sobotę na nockę. Złapałem ze znajomymi na 3 wędki bo strasznie wiało więc więcej nie rozstawialiśmy, oprócz jednej płotki ( 25 cm ) same leszcze w tym dwa powyżej 50 cm a tak to tylko urwana szczytówka i parę haków nic specjalnego a na dodatek jakiś koleś wjechał na moje stałe miejsce koło ambony od strony zabrzega gdzie mu nie wolno było bo to jest wykupiony teren :evil::evil::evil: i musieliśmy szukać czegoś innego...

Gdzie ty człowieku masz teren wykupiony przy ambonie ?

Każdy wedkarz, który posiada ważną licencję na ten zbiornik, może łowić wszędzie poza zakazem połowu w oznaczonych przez licencjodawcę miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.