Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Węgorze 2010


ERq

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwi łowcy tego wężowatego drapieznika napewno maja juz jakas wyprawe wegorzowa za soba w tym roku prosze sie tu dzielic swoimi zdobyczami za mna juz jest 1 wyprawa w tym roku na ktorej nastapilo 1 pociagniecie rybki gdy wyciagnolem zestaw rybka miala zarysowana "karoserie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dzisiaj zasiadka taka "pół węgorzowa". Od 5 rano nad wodą, piździawa, deszcz, ale byłem pełny nadzieji bo juz połowili węgorze u mnie. Posiedziałem do 9 niestety na zero nie licząc kilku krąpi na rosówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co je łowicie?? Niezłe.

Ja łowie przeważnie na rosówki ale też i na żywca ,w moich stronach sprawdza się najlepiej mała płoteczka rybki widoczne na zdjęciach akurat złowiłem na rosówki na spławik z gruntu na głębokości ok. dwóch metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkującym gruntowcem.

Dlatego prosze o kilka porad.

Jezioro na którym łowię jest typu rynnowego. Jakich miejsc szukać na węgorza? Ostatnio razem z kolegami próbowaliśmy coś złowić i bez rezultatów. Łowiliśmy na żywca trupka jak i na rosówki. Od kilku metrów od brzegu aż po kilkadziesiąt. głębokości od 3m w górę. Może znaleźć inną miejscówkę? Jak wy łowicie te węgorki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie a ma ktoś namiary na jakieś węgorzowe miejsce w woj.Łódzkim :shock: bo jeszcze tej rybki nie złowiłem w swojej karierze wędkarskiej :oops::oops: Nie mówię żeby to było miejsce na 100%pewne ale żebym chociaż wiedział że jest możliwość upolowania jakiejś "sznurówki" :razz::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat ten służy do zamieszczania relacji, fot itp.

do dyskusji o sposobach, łowiskach, przynętach zapraszam do odpowiednich tematów - tutaj posty nie na temat będą kasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.