Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

W zeszły weekend nocka na nęconym miejscu zakończona bardzo zadawalająco, amur 10kg, boleń 1,3kg, jaź1,5kg. Rybki pływają dalej. Nie miałem miarki ale boleń strasznie chudy i długi, jaź za to z niezłym brzuszkiem (pewnie z ikrą).

pozdrawiam wytrwałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem chytry plan jechać z rana na rędzin , pobótka o 3iej a za oknem sztorm krótka rozmowa z kolegą i daliśmy se spokój , kole 17 wybieramy się nad kanał pospiningować on na ciężko ja na lekko i ja miałem zabawę z okonkami a kolega ani brania , okonki brały tylko na 2cm.kopytka na nic innego , w tym roku jeszcze tak okonków nie połapałem. z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

nie podnosiłem go za skrzela tylko wyciągnąłem na brzeg w podbieraku. Takiego wyjąłem z wody i taki wrócił. Też się nad tym zastanawiałem. Dwie poprzednie sztuki też miały jakieś problemy ze skrzelami (bardzo rozległe i mocne zaczerwienienia), do tego kilka "otarć" wzdłuż linii bocznej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce trochę nie to bo to była Odra gdzieś koło Brzegu Dolnego ale ojciec na feedera złapał wczoraj 16 kleni w przedziale 45-55cm. Nie znam się na kleniach ale to już chyba duże sztuki i aż dziwne że tak ładowały na białe robaki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moze glupie pytanie ale zamierzam zanecic miejscowke na Odrze i prosze o techniczne szczeguły. Czym najlepiej necic (myslalem o kuku) i w ktorym miejscu? Jak zaczne sypac w nurt to mi splynie do Szczecina. Sypac miedzy glowkami na spokojna wode czy moze jeszcze jakies inne pomysly. Z gory dzieki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był ktoś może na odrze koło brzegu dolnego ostatnio bo się wybieram i nie wiem czy przy tym poziomie ma to sens??

Nie ma sensu!

Na rzece Odra, w pobliżu zakładów chemicznych PCC „Rokita” (Brzeg Do;ny) wędkarze znaleźli martwe ryby. Wśród płoci i kleni było około 40 sumów o wadze od 40 kg do 60 kg.

http://www.kuriergmin.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez czerwiec miałem około 15 wypadów na sandacza w godzinach 18 - 22. Na 15 wypadów jeden, ale szczupak około 35 cm. Łowiłem na woblery, koguty, gumy, martwą rybkę z gruntu. Porzuciłem projekt sandacz, teraz pracuje nad kleniem. Pozdrawiam kolegów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

dwa dni spiningu na kanale i .... pierwszy dzień na lekko i lipa drugi dzień na ciężko i 3 okonki które połakomiły się na dużą obrotówkę szczupakową , na zatoce koło cmentarza wszyscy nastawieni na szczupaka ( same bąbki żywcowe pływają ) nikt nie nastawia się na białoryb . z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możecie polecić jakieś miejsce we Wrocławiu na grunt?? Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ jestem z okręgu opolskiego ale studiuje we Wrocławiu więc tam będę łowił. W celu opłacenia składek też muszę się udać na Kazimierza czy mogę zapisać się do jakiegoś koła we Wrocławiu? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przedwczoraj w okolicach ZOO, woda rzekłbym normalna, ani wysoka ani niska. Półtorej godziny męczyłem dwie główki i wyciągnąłem dwa szczupłe. Jeden okołowymiarowy (nie miałem miarki) a drugi parówa 30 cm. Większy na gumę, mniejszy na błystkę. Ale maluch był waleczny, uderzył jak 2 kg kleń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.