Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

OKONIE 2010


kadziul

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie

wczorajszy wypadzik z ojcem bez rewelacji,złowiliśmy po dwa okonie w przedziale od 20-29cm (największy na zdjęciu),sandaczyka i krótkiego szczupaczka. Chyba moje pierwsze okonki w tym roku nie licząc zawodów spinningowych

dsc00653dh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...

Dzisiaj 12 okoni od 24 do 28 cm, niektore niezle wypasione. Zlowilem tez z 20 malych okoni. Lowilem na splawik i dzownice. Mam pytanie czy mozna jakos zadzialac, aby male okonki nie braly na dzownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W tym roku trochę się nałowiłem garbusów, oczywiście na spinning. Jakieś 20 sztuk padło w przedziale 29-36 cm. W tym roku przekonałem się do obrotówek. Łowiłem selektywnie. Blaszka typu long nr 3. Co ciekawe okoń nawet 22 cm potrafi uderzyć w ALGĘ nr 2 i nie był to odosobniony przypadek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj okon ponad 40 cm i ok 1 kg (ponad 2 lb). Udezyl w 7 cm Rattlina' Rapale 7 cm kolor Fire Tiger. Juz chcialem wedka odkladac w lodzi gdy nagle potezne uderzenie (ok 1 metra od lodzi) i zaczyna sie zabawa. Walczyl ok 2 minut, poniewaz zylka 6 lb (2.7 kg) i trzeba bylo odciagac go od trzcin. Ale to w USA, w Polsce na razie tylko jedne maly szczuply na spinning po okolo 7-8 wyprawach, a tu po 5 juz 36 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam,

W tym roku trochę się nałowiłem garbusów, oczywiście na spinning. Jakieś 20 sztuk padło w przedziale 29-36 cm. W tym roku przekonałem się do obrotówek. Łowiłem selektywnie. Blaszka typu long nr 3. Co ciekawe okoń nawet 22 cm potrafi uderzyć w ALGĘ nr 2 i nie był to odosobniony przypadek :mrgreen:

potwierdzam, a nawet mniejsze wala hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mój wakacyjny [więc nie tak dawno] okonesku minimalnie do czwórki z przodu zabrakło...rośnie..na paproszka ale takiego samego ( 3 cm mniejszego) złowiłem potem wieczorkiem na klasyke Mannsa ripper-perła z czarnym grzbietem:)

post-10343-14544972694809_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moja życiówka złapana 22.X.2010r podczas wyprawy inowrocławskich spinningistów na jeziorze turawskim - 40cm. Była wielka radość, tym bardziej, że uwiesił się na własnoręcznie zrobionym koguciku

turawski_okon?

a tu złapany dzień później przez ojczulka na wysłużone białe kopytko z niebieskim grzbietem - 42 cm

okon_z_turawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.