Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zaneta na Karpia


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Również się przejechałem na truskawkowych zanętach/ przynętach . No ale jak kolega darek21_1985, wspomniał najlepiej dowiedzieć się na co inni wędkarze mają sukcesy i do tego się stosować , chyba że planujesz przyzwyczaić rybę do twoich zanęt co wymaga trochę wysiłku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Również się przejechałem na truskawkowych zanętach/ przynętach . No ale jak kolega darek21_1985, wspomniał najlepiej dowiedzieć się na co inni wędkarze mają sukcesy i do tego się stosować , chyba że planujesz przyzwyczaić rybę do twoich zanęt co wymaga trochę wysiłku

Witaj

Szkoda czasu nie jechałem do miasta kumpel dzwonił choć na ryby ...poszedłem z puszką kukurydzy ze sklepu efekt był słabszy ale karpik trafił sie.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie!

Łowie na kulki proteinowe firmy TB truskawka i fish mix. Mam w moim zasobniku również pallety tej firmy o tym samym zapachu. Chciałbym jednak zrobić trochę swojej zanęty, bo szczerze, na nęceniu palletem to mnie nie stać=D torebki szybko robią się puste=( a 1kg to koszt ok 15zł. Dlatego proszę o radę, z jakich składników zrobić zanętę, aby pobudzić karpie do żerowania. Wspomnę, że mam w domu 5kg suchej kukurydzy (ostatnio mieliłem ją na maszynce) chciałbym wykorzystać ją do zanęty. Zapomniałbym, łowie w miejscu gdzie bez problemu można podejść i z brzegu zanęcić punkt gdzie leży zestaw.

Bardzo dziękuję za pomoc:)))

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Łowie na niewielkim zalewie, nie ma mozliwości wcześniejsego nęcenia, łowie z marszu. Jaka zanętę proponujecie na karpia, karasia, lina. Łowi się tam najczesciej ryby do 30cm. Będę łowił na spławik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.