Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sandacze 25.11 - 23.12.2020

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba sandaczowy sezon należy już powoli podsumować. Dziwny ten rok dla mnie jeżeli chodzi o sandacze i bolenie to cienizna. Listopad i grudzień spędziłem bardzo mało nad wodą tylko weekendy praktycznie. Niestety, dodatkowe zobowiązania i szkolenia nie pozwoliły mi zaliczyć udanej jesieni. Co prawda udało się złowić parę sandaczy ale to rybki bez historii największe do 55 cm. Grudzień to już całkowita lipa jeżeli chodzi o wyjścia nad wodę. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie będzie więcej czasu na ryby na jesień i w ogóle w całym roku 2021.

Odnośnik do odpowiedzi
przynęty na bolenie   Dragon
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Co tu pisać, mnóstwo godzin spędzanych nad wodą żeby trafić jedną rybę 😳 dzisiaj 3 strzały i jedna ryba na brzegu, przynęta shadteez 10cm na główce 14g. Branie miedzy zalanymi główkami o 13:14  ryba t

Poszedłem na sandacze i złowiłem sandacza. Wieczorem sprawdziłem pogodę i nie wytrzymałem. Decyzja zapadła. Jadę. Na zimowe warunki, jak dla mnie, było bardzo przyjemnie.  Nad Odrę dotarłem przed godz

Po 3 tygodniach, kilka dni temu, covid wypuścił mnie wkoncu z domu. Udało się wyskoczyć na kilka godzin za sandaczem. Ryba stała na środku Odry w największym nurcie przy temperaturze wody 5stopni

Posted Images

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Dodaj link lub baner - >

Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dobrywedkarz
Dragon
https://www.ucando.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl

Dodaj link lub baner - >

Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski

Pleciona.pl - sklep dla wędkarzy

Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?

• Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.