Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Witam wszystkich nowych użytkowników forum haczyk.pl, witam również haczykowych weteranów oraz wszystkich pozostałych użytkowników.

Witamy, witamy :mrgreen:

Gdzieś Ty był jak Cię nie było... (pewnie w Irlandii) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam na imię Robert, 40 lat, mieszkam w Bydgoszczy. Rybki łowie od zawsze czyli jakieś 35 lat. Ostatnio prawie tylko na spinning. Wisła i Brda to jest to co kocham.

Mam nadzieje, że dowiem się wielu ciekawych rzeczy na tym forum, a może i moje skromne doświadczenie pomoże złowić komuś rybę życia. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek z Człuchowa ( woj. Pomorskie ) 22 lata, łowię od kiedy pamiętam z przerwami, forum czytuję od dłuższego czasu i postanowiłem ( z powodu większej ilości wolnego czasu ) powrócić do tego miłego hobby.

Głównie interesuje mnie spinning ( lubie aktywnie spędzać czas ), oraz ostatnio picker ( szykuje się kupno feederka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Mam na imie Andrzej i jestem z Warszawy. Mam 22 lata i chcialbym na te wakacje kupic swoja pierwsza wedke w zyciu (nie liczac bazarowych ruskich zestawow za 30 zl i bambusowych kijkow jak bylem maly :P) Jak bylem maly to przesiadywalem nad jeziorami dosc duzo ale raczej bez sukcesow bo chodzilem nad miejskie jeziora gdzie ryb prawie nie bylo (na prawdziwa wyprawe bylem za maly). W tym roku brat ktory jest nalogowym wedkarzem zabral mnie na rybki i przypomnialem sobie jak to jest : :mrgreen:

Mam nadzieje ze duzo sie na tym forum naucze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich na Forum!!!

Mam na imię Ryszard. Jestem tuż przed 40-tką. Pracuję w Poznaniu. Bardzo lubię spędzać czas nad jeziorem. Szczególnie lubię pływać pontonem lub łódką. Nie jestem zapalonym wędkarzem. W tym zakresie jestem zupełnym laikiem. Kartę wędkarską posiadam dopiero od 3 lat i od tego czasu byłem z 10-15 razy na rybach. Głównie łowię na wczasach. Wykupuję wtedy konkretne łowisko na jakiś czas (7-14dni). Nie jestem jednak zrzeszony w PZW. Słyszałem, że tacy są przez wędkarzy bardziej znienawidzeni niż turyści :)))), bo ponoć nie respektują jakichkolwiek zasad panujących na wodach PZW. W moim przypadku tak nie jest. Łowie sportowo (po angielsku). Po złowieniu liczę złapane sztuki i wrzucam ryby z powrotem do wody :) Na razie nauczyłem się łapać leszcze na grunt ( to największe osiągnięcie). Poza tym łowie jak każdy początkujący: uklejki, płocie, wzdręgi itp.

Pozdrowienia

Marchewczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nie witanych na forum przypominam o zapoznaniu się z regulaminem ,na pewno ułatwi to porządek na forum.

PS.

Marchewczak witam użyłeś słowa "wrzucam" myśle jednak że nie robisz tego dosłownie a ryby wypuszczasz.Mimo to witam niezrzeszonego wędkarza tak samo jak wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :razz:

Jestem tu zupełnie nowy, poznaje dopiero zasady panujące na forach. Ale jakoś to ogarnę. Mam na imię Sebastian 31 latek na karku i mieszkam w Szczecinie. Wędkuję od 8 roku życia (od 5 lat głownie spinning). Kobietka moja ukochana mi mówi, że to jakaś obsesja ;))) Główny cel moich wypraw to szczupły, sandacz, boleń, okoń ... Ulubione łowiska Regalica pod autostradą, okolice Dziewoklicza, Cegielinka, jeź. Dąbskie(małe i duże), Bielinek na główkach, Widuchowa ... Ale i tak ciągle szukam nowych miejsc :!::?::!:

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Krótko zwięźle i na temat:

Nazywam się Tomasz i niedługo stuknie mi 27 wiosen :sad: .

Rybki łowię aktywnie od 3 mies. a biernie od chyba 4 lat :) ( jako obserwator, aktywny telewidz przed tv etc. :wink: )

Mieszkam w Myszkowie ( niedaleko Czw-y, albo inaczej - blisko zbiornika Poraj :razz: )

Lubię spławiczek i gruncik, ale zaczyna mi się również podobać spinning.

Ponadto jestem uzależniony wręcz od kompów, nie rozstaję się z nimi przynajmniej 8 godzin na dzień ( pewnie dlatego jestem informatykiem :roll: ).

No to do zobaczyska na forum :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy więc mówie czesć.

Ale mimo wszystko zdążyłem już dostać ostrzeżenie... Fajnie... jeszcze nigdy na żadnym forum nie dostałem ostrzeżenia na wstępie. właściwie to nigdy nie dostałem ostrzeżenia. Ale widze, że dużo ludzi tak ma. Widać, że panowie Mody i pan Admin trzymają sztywne zasady... jak Chuck Norris :) ... Mam nadzieję, że owi panowie mają poczucie humoru i nie wywalą tego postu i mnie razem z nim :)

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rybok. Nie łam się ostrzeżeniem - nasz admin tak ma. Wali na dzień dobry ostrzeżenie żeby zmiękczyć delikwenta. To taki nasz haczykowy zwyczaj. A swoją drogą czy przeczytałeś regulamin? Punkty od 1 do 4 :lol: Przejżałeś FAQ które zrobiłem a admin umiescił? No widzisz - jednak była szansa się uratować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAQ jeszcze nie czytałem. Nie było czasu, ale regulamin tak. Szukałem później tematu, do którego mogłem dołączyć pytanie ale nie znalazłem. Ale poszukam później "głąbiej" bo teraz to czasu nie mam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.