Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Cześć

Mam na imię Marcin. Wiek 27lat Wędkarstwo jest moim hobby od dziecka a wiec ponad 20 lat. W 97 roku zachorowałem na spinning a gatunkiem nr 1 jest pstrąg. Praktycznie do jesieni nie łowie innych gatunków. Pracuje jako hydrobiolog więc łącze pasje z pracą zawodową.

Pozdrawiam koleżanki i kolegów z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nazywam się Jacek,mam 41 lat.

Mieszkam w Białej Podlaskiej.

Wędkuję (z malymi przerwami) od 30 lat

Moja ulubiona metoda to drgająca szczytówka i spining .

Wędkuję na Bugu i na zbiorniku niedaleko mojęgo miasta Terebela II

Hobby to WĘDKARSTWO, majsterkowanie i turystyka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

me imie Kamil , najwiekszy okon kilo osiemdziesiat cos tam , szczupak 9 costam:) a tak na powaznie pochodze z Ełku, łowie od 6 roku zycia a mam 31lat, ulubiona metoda ...spining, zywiec mormyszka , najbardzie pozadana ryba, okoooń, i jeszcze raz okon (nie okonek);)...potem dlugo dlugo nic i szczupak,mietus i wegorz ...czasem lubie sie "wyluzowac łapiac leszcze"

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.jestem Krzysztof z lubelszczyzny, wedkuje odkąd pamietam a podobno i wczesniej :lol: obecnie mam 21 lat,nad woda jestem często głównie ze spiningiem,w ramach wyluzowania sie ze spławikiem,a na nockach z federem i cięzka sumówką...łowiska-przede wszystkim kochana Wisła, rzadziej Wieprz i Bug.pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ja juz pare postów napisałem ale przedstawić się nie przedstawiłem mam na imię Dawid jestem z lubelszczyzny , moim ulubionym sposobem wędkowania jest spinning, jak równiez w lipcu i sierpniu czyli łowieni sumów na grunt mam 19 lat wędkuje juz troche czasu mam na swoim koncie pare medalowych sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mieszkam w Legnicy (tam gdzie łączy sie Kaczawa z czarną około 100m od tego miejsca)

Od kajtka miałem zacięcia wędkarskie, lecz miałem długą przerwę.

Ostanio (2 lata temu)postanowiłem wyrobić kartę i zacząć przygodę z tym hooby od nowa,

jak na razie mizerne rezultaty, a co najgorsze na Kaczawie (2 pstrągi 1-29cm ; 2-38cm i pare okoni) minimalnie lepsze wyniki nad okolicznymi jeziorami

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od pewnego czasu przeglądałem forum a teraz zdecydowałem się zalogować...

Tak więc..

Mam na imię Przemo, wędkuję od kilku lat, jednak dopiero ostatnio mogę sobie pozwolić na spędzanie nad wodą większej ilości czasu...

Pochodzę z Poznania i tam łowiłem głównie na jeziorkach w okolicach Kórnika i Zaniemyśla..

W chwili obecnej mieszkam w Lidzbarku Warmińskim i zaczynam łowienie... ;)

Mój cel - dwa jeziora - Blanki i Symsar...

Łowię głównie na spławik i z gruntu na "bombkę" ale od tego sezonu chcę spróbować na DS (sprzęt już kupiony)... :)

No to tyle ---- ale się rozpisałem, pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niewitanych :grin::grin:

Trochę mnie nie było na forum i widzę ze mamy juz ostro ponad 2tyś użytkowników a pamiętam jak logował się szacowny dwusetny

Tak z ciekawości zapytam co za gość jest tym 2tyś????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek dzięki za info postaram się przestrzegać

Keri - łatwo policzyć, tą osobo jest "NYGER1" ty jesteś 78 (i pierwsza osobą której pomogłem :wink::P ) ja jestem 2024 Użytkownikiem

Mam nadzieje że osoby z banem nie są kasowane z listy użytkowników (jeżeli tak jest to moge się mylić)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.