Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Cześć.Wczoraj dołączyłem do forum.Nic o sobie nie napisałem,mam 35 lat.

Mieszkam w okolicach Lubina.Wędkuję od 15roku życia.Do tego hobby wciągną mnie

mój wujek.Często wędkuję na Odrze w okolicach Ścinawy,oraz Legnicy na zbiorniku Słup.Lubię łowić na federka i na spławik,a jesienią na boczny trok.POZDRAWIAM. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid :) 26 lat. Łowie od 12 lat. uczyłem się na Wiśle w PŁocku. na początku łowiłem na spławik, potem grunt, przeplatałem to spinningem. przyszedł jednak taki czas że odrzuciłem inne metody i zostałem ze spinningem w ręku:) gigantów nie miałem jeszcze przyjemności "trzymać" na kiju ale trafiały się "spore" sztuki. nie dawno przeprowadziłem się na Śląsk i kompletuje od nowa sprzęt, problem w tym że nie znam tu ciekawych łowisk także wszystkim chętnym do pomocy w tej kwesti z góry dziękuje. Pozdrawiam wszystkich:) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam na imię Mirek, 25 lat na boku i mieszkam w Tczewie.

Do tej pory łowiłem na kaszubach z łodzi, ale ilość ryb w tamtejszych wodach się zmieniła dzięki odłowom szanownego pana Prezesa PZW Kartuzy (...jego mać):/ i teraz głównie spinninguję na Wiśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Witek mam 24 wiosenki , grasuję ze spinningiem po Bzurze w okolicach Sochaczewa.

Na nieuleczalna chorobę jaka jest wędkarstwo zapadłem około 8go roku życia i mój stan się cały czas pogarsza :razz: czego objawem jest "bolenioza" :shock: Wolnymi zimowymi przeważnie wieczorkami strugam i dłubie wszelkiej maści woblery i woblerki.

Pozdrawiam pozytywnie zakreconych na punkcie naszego hobby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych miłośników wędki! Mam na imię Marcin i jestem z Radomia. Na karku jest już 30-ci wiosen. Wędkowanie jest moją pasją odkąd pamiętam,a zaraził mnie nią mój ojciec. Moim ulubionym łowiskiem jest rzeka Radomka. Tu stawiałem pierwsze kroki z wędką i czuję do tej rzeki sentyment,chociaż nie są mi obce inne łowiska. To tyle na początek. Pozdrawiam całą brać wędkarską i życzę połamania kija :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam się Paweł, prowadze mały, internetowy sklep wędkarski . Wędkuję od kilkunastu lat (ile dokładnie nie pamiętam). Najbardziej lubię uganiać się za pstrągami po siurkach i szukać sandaczy na Wiślanych miejscówkach. Łowię w okolicach Radomia, Puław i Góry Kalwarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...mam na imię rafał.jestem z pojezierza krajeńskiego-okolice człuchowa.jestem w wieku chrystusowym.hobby to sandacz z opadu na gume,ale w tym sezonie zaczynam na koguta.GŁÓWNIE wędkuje z łodzi na zalewach,jeziorach.gra w tenisa stolowego sprawia mi również frajdę... PYTANIE przy tej okazji jeśli można.których piór najczęściej używacie do owijania kotwicy zamiast wiskozy :?::?::?: kapki siodłowej czy szyjnej :?::?::?: a może inne :?::?::?: czy te pióra które stanowią ogon naszej przynęty to PIÓRA SIODŁOWE :?::?::?: ......DZIĘKUJE,POZDRAWIAM... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :!:

Mam na imie Marek i mieszkam od 19 lat we wsi niedaleko rzeszowa. Łowie ryby przeważnie na niewielkich zalewach, a także na rzekach. Próbuje wszystich metod wędkarstwa, ale najbardziej lubie posiedziec z pikerem.Wędkuje od ok. sześciu lat i bardzo mnie to wciągneło :lol: . Wędkarze to są porządni ludzie, przekonałem się o tym nie raz.

pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piotrek, 17 lat z tej strony :) Moja ulubiona metoda wedkowania to spininng. Jestem z Lodzi, z racji trudnego polozenia lowie glownie na lowiskach komercyjnych oraz gdy jestem od czasu do czasu na 'wakacjach' w Irlandii. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Radek. Wędkuję prawie całe życie. To chyba rodzinna tradycja, gdyż mój tata i dziadek również wędkują i to od nich się zaraziłem bakcylem ;) mieszkam w Kryłowie w województwie lubelskim. Ulubione łowisko to Bug i jego starorzecza. Preferuję spining i spławik. Pożądana rybka to sandacz i lin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.