Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Nie wiem jak to zrobilem, ze w tym temacie posta mojego brakuje ... ale - chyba lepiej pozniej niz wcale ;)

Witam, mam na imie Jacek, mieszkam w Zgierzu niedaleko Łodzi.

Z kijem nad wode chodze od "malego", mialem kilkuletnia przerwe, ale wedkarstwo dopadlo mnie na nowo kilka lat temu i jak do tej pory wyleczyc sie nie moge :) a wlasciwie lubie byc na to chory.

Jezeli nie liczyc wedkarstwa muchowego i morskiego to chyba moge napisac, ze reszta metod nie jest mi obca. Co pewien czas zarazam sie inna odmiana wedkarstwa. Moze w tym roku uda mi sie polowic kilka razy z jakiegos kutra. Wiec zostana mi muszki do zaliczenia :)

Pozdrawiam cieplo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Ania i odkąd poznałam mojego męża polubiłam też rybki. Łowię głównie na spławiczek i spining. Największą rybką był pstrąg ok. 35 cm, większe zostały w wodzie.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krasnopiorek

Witam,nazywam sie marcin,mam 13 lat,wedkuje juz od 6lat,ale tylko sporadycznie,zazwyczaj moja zdobycza byly sumiki karlowate :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow po fachu!Wedkuje od 17 lat!Kilka lat spedzilem bardzo aktywnie w zawodach splawikowych z roznym powodzeniem!Teraz postanowilem bardziej sie zajac spinnigiem i doskonalic swoje umiejetnosci w tejze dziedzinie!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich kolegow po kiju!

A w tym sezonie zycze polamania kija(na rybie :mrgreen:) i rekordowej rybki

)

0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na imie mam Robert, 21l i wędkuje na Dolnym śląsku. Bliżej niż dalej Wrocławia :) Karte wędkarską odebrałem 2 lata temu co nie znaczy ze prędzej nie wędkowałem. Pod nosem mam "Mały Stawek" (nazwa oficjalna :) ) w którym od dziecka łowiłem karasie, japońce a gdy szczęście dopisało liny. Jednak w końcu zabrałem sie za prawdziwe wędkarstwo; jakże inne od trenowanego od lat. Spinning. Zachorowałem i zakochałem się w nim :) Uwielbiam wahadłówki i woblery. Obecnie zainteresowałem się kogutami. Obecne rekordy życiowe? Sandacz 80cm, 4kg Spining, biały twister prowadzony "po koguciemu" i Odrzański Boleń 78cm wahadłówka konger 9g lekko zardzewiała :) Mam ochotę na wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na imie mi Krystian, mieszkam w Płocku. Wędkuje od małego, od 6 lat należe do koła PZW nr. 1 w Płocku. (Członek-uczestnik) Wędkuje wszędzie gdzie popadnie :grin: , żadna metoda nie jest mi obca ale spławiczek to spławiczek. Jezioro Soczewka/Wisła Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mam na imię Tomek. Mieszkam w Czechowicach-Dziedzicach. Wędkuję od podstawówki czyli już 24 lata, więc trochę tego jest. Aktualnie wędkuję nad zaporą Goczałkowicką. Nie lubię mięsiarzy ( tych co biorą co popadnie) i tych co robią śmietnik z łowiska.A tak poza tym to miły ze mnie gość. Lubię metodę gruntową i spining. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 50lat wedkuje od niepamientnych czasow.Wedkowalem na rzekach a teraz na jeziorach.Moja baza bylo jezioro Narje ale zostalo spustoszone przez odlowy wjec szukam innego ciekawego a zarazem pieknego miejsca.Mysle o Przerwankach i jeziorze Goldopiwo .Czy bylby ktos kto by mi o tym napisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.