Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam, na imię mam Grzesiek swoja przygodę z wędkarstwem zaczełem za młodu, ale odstawiłem ja na kilka dobrym lat. Planuję powrucić do tego hobby. Mieszkam w Szczecinie i planuję łowić na spławik, grunt i spining.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam na imię Remigiusz swoją przygodę z wędkarstwem spławikowym zacząłem około dziesięć lat wstecz z lekkimi przerwami na malowniczych pałukach w województwie kuj-pom,

teraz przymierzam się do połowów na Warcie w Poznaniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam na imię Mateusz i mieszkam w Tarnowie (woj. małopolskie)

Swoja przygodę wędkarską rozpocząłem jakieś 5 lat temu lecz z pewnych przyczyn szybko musiałem zakończyć. Teraz ponownie wkraczam w świat wędkarstwa i mam nadzieję, że zostanę już przy tym hobby przez długie lata :)

Jeśli chodzi o metody połowu to interesuje mnie grunt oraz spining :)

Liczę na pomoc kolegów na forum i serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Jestem z Tralee. Wędkuję ok. 26 lat. Zaczynam łapać z klifów ale za bardzo mi to nie wychodzi. Korzystając z okazji, może ktoś mógłby udzielić mi jakiś wskazówek. Serdeczne dzięki. Bardzo mocno wszystkich pozdrawiam. Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów . Jestem z Wrocławia , łowie od zawsze, ulubione metody to feeder , spinning , kiedyś troche muchowałem , ale z braku czasu musiałem przestać . Moje ulubione łowiska to przede wszystkim Czarna Łacha , Stara Odra i barki na Osobowicach . Zapomniałem o Odrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Wędkarstwem interesuję się od małego. Moje przygoda z "wielką rybą" rozpoczęła się od oglądania odłowów w jednym z gospodarstw PAN-u. Dziś, gdy mam chwilę czasu, ląduję nad wodą. Ulubione metody to lekki spining i DS oraz pełen zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Marcin, lat 34

Wędkarstwem pasjonuje się w zasadzie od dziecka:)

Przez ostatnie kilka lat byłem wyłączony z mojej największej pasji, jaką jest WĘDKARSTWO. Na ryby jezdziłem sporadycznie.

Tak to już niestety jest, człowiek poświęca się (bo musi) pracy - ech, szkoda gadać...

W tym sezonie wracam i mam nadzieję, że już tak zostanie :)

Ulubione metody to DS, odległościówka i przystawka ze spławikiem.

To chyba na razie tyle o mnie. Reszta wyjdzie w praniu.

Wszystkim życzę udanego sezonu wędkarskiego 2010 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Darek z Wrocławia.

30 lat, wędkarstwo pasja od lat, jedna z wielu, stąd czasu na nią nie tyle ile by się chciało..jak już próbuję swoich sił łowiąc, zdecydowanie najwiecej czasu spędzam na Odrze (Wrocław/okolice), metoda gruntowa, ostatnimi czasy feeder..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :wink:

Jestem Robert i mieszkam w Tarnowie.

Mam 29 lat, a wędkuję od niemal 19

Ulubione metody to spławik,feeder,żywcowa.

Najcześciej wedkuję w okolicach Tarnowa w zbiornikach pożwirowych i w Dunajcu.

Najlepiej znam pożwirowkę w Komorowie więc służę pomocą w jej temacie.

Na koncie kilka rekordow ale bez szału, głównie brązowe medale za ryby karpiowate :smile:

Preferuję wypady nocne i kilku-dniowe zasiadki, ale wiadomo że jak się nadarzy okazja to i na kilka godzin sie wyskoczy :mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

zapomniałem sie przywitać :grin:

po prostu grzechu :)

w pzw od 13 lat z przerwami po sezon, dwa

od ok 10 lat spinninguje, czasem na grunt za karpiem

główny cel: szczupak

głownie nad wodami okręgu pzw pyrzyce

ostatnio jeżdże po okolicach szczecina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.