Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam na imię Grzegorz, a przygodę z wędkowaniem zaczyna praktycznie po 30 latach przerwy (w dzieciństwie jeździłem z wujkiem na ryby) i jestem początkującym jeziorowcem (więc proszę o wyrozumiałość w przypadku "dziwnych" pytań z mojej strony), gdyż do tej pory "moczyłem kija" na stawach i stawikach.

Mieszkam na Kaszubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam. Na początku napisze że nie jestem zawodowym wędkarzem tylko wędkuje rekreacyjnie. Z wędką miałem już do czynienia od dzieciństwa choć ze znacznymi przerwami. Jestem z województwa Lubuskiego. pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na imię mam Marcin. Wędkarstwem zaraził mnie dziadek i tata. tak z dziada na pradziada :) łowię ryby od 4 roku życia. nie mogę nazwać się zawodowym wędkarzem pomimo tylu lat praktyki. miałem małą- kilkuletnią przerwę.

Teraz jak tylko mam wolną chwilę jadę nad jezioro bądź staw i moczę kija :D

Pochodzę ze Zgierza a teraz pomieszkuje w Łodzi.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rafał, lat 39. Razem z synem (13 lat, Jakub) rozpoczynamy przygodę ze spinningiem. Na razie tylko czytamy, słuchamy wypowiedzi doświadczonych wędkarzy i pytamy...

Mieszkamy w Bydgoszczy, a od maja do września przesiadujemy na działce w Borach Tucholskich.

Pozdrowienia z okolic Wisły, Brdy i jezior Gwiazda i Miały :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pochodzę z miejscowości Głębokie w częsci poligonu drawskiego.Wedkować zacząłem w wieku siedmiu lat.Metoda ulubiona to casting którym sie zaraziłem około sześciu lat temu i tak zostało do dziś :grin:

Pozdrawiam wszystkich Arek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Piotrek. Mam 22 lata i pochodzę z Radłowa. Rybki łowię od nie dawna jakieś 2 miesiące zazwyczaj z kolegami na stawach gdzie nie trzeba mieć pozwoleń. Jako dzieciak też coś tam lowiłem na spławik na starych korytach dunajca. Teraz zamierzam wyrobić kartę i łapać na dużych stawach ( rzeki mnie nie kręcą ) i to bez obaw że nie mam karty. U mnie w okolicy jest wiele pięknych stawów po żwirowniach więc jest gdzie łapać. Mały rekordzik Karp 3.5kg a ta to małe sztuki. Na razie łowię na grunt spławik mnie nie bawi. W przyszłości mam zamiar uczyć się innyc metod wędkowania. Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, mam na imię Mariusz, mieszkam w Toruniu 40 metrów od jeziora Nagus :wink: Łowię od 10 roku życia, kiedyś jedynie spławik i najczęściej zasiadki linowe, przez ostatnie 2 lata drgająca no i teraz zaczynam ze spinningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Adam mam 13 lat mieszkam w Sopocie pierwszy kontakt z wędką miałem w 5 roku mojego zycia

od tego czasu pokochałem wedkarstwo łowie na jeziorze w Gołubiu woj Pomorskie

łowie na feedera chce rozpocząć przygodę karpiarza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witem mam na imię Remik mam 25 lat wędkuję od 7 roku życia zaraził mnie tym mój dziadek a teraz poświęcam na to praktycznie każdą wolną chwilę Najczęściej łowię na bata i spining w okolicach Chełmży (kuj-pom) ostatnio próbóję swych sił na Wiśle ale ze średnim skutkiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Błażej i właśnie zdecydowałem sie dołączyć do internetowej społeczności bractwa wędkarskiego :grin: . Wędkuje od dziecka. Do moich ulubionych metod należy spining, a ostatnio zaraziłem się morzem (dorsze z kutrów i małych łódek oraz surfcasting). Tyle o mnie w skrócie. Połamania kija dla wszystkich forumowiczów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię mikołaj łowię od 2 lat ale od roku na spining. Kiedyś łowiłem metodą spławikową i gruntową a teraz spodobał mi się spining. Mam 14 lat i mieszkam w Oleśnica pod Wrockiem. jeśli chodzi o inne zainteresowania to trenuję szermierkę (szpada) no i trochę tam rowerek :D.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich, jestem Tomek, mam 36 lat, spinninguję (w kazda wolna chwile ) 2 lata. Głównie łowię w wodach stojących ale próbuję też coś złapać na górnym odcinku Odry w rejonie Chałupek i Raciborza. 90% ryb wypuszczam na wolność, w tym wszystkie okazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.