Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam szanownych kolegów po kiju.

Co prędzej spieszę się przedstawić ,mam nadzieję że to opóźnienie zostanie mi wybaczone.

Mieszkam w Mławie mam 44lata .Zacząłem wędkować z ojcem w wieku okolo5 lat.Obecnie preferuję spining:okoń, sandacz,szczupak,pstrąg.Wędkuję głównie w jeziorach , na Narwi i Wkrze,sporadycznie w górskich rzekach przy okazji wyjazdów z moją lepszą połową.Od jakiegoś czasu nie opuszcza mnie chęć zapolowania w rzekach pomorskich lub w morzu na salmonidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam 47 lat i mam zawsze ochotę powędkować lub poczytać o wędkowaniu , bo na naukę nigdy za póżno.Ostatnio więcej czytam niż wędkuję ale jak się do edukuje to dopiero im pokaże. Zwłaszcza w okolicach Katowic. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nazywam się Przemek, mieszkam w Łodzi i jestem zapalonym spinningistą. Moja "choroba" :razz: trwa już ponad 12 lat, chociaż dopiero od niedawna mam szansę bardziej oddać się mojemu ulubionemu hobby, zarażając przy tym wszystkich dookoła :) miło mi, że mogę się od Was tyle dowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim ,mam na imie Darek jestem z Bytomia.Wszystkie metody połowu sa moimi ulubionymi ale szczególnie lubie pospławikowac.Wędkarstwem 30 lat temu zaraził mnie dziadek i od tej pory podtrzymuje tradycje rodzinną,niestety jako jeden w rodzinie.Wędkarstwo niestety pochłoneło mnie całkowicie ,czym podporzadkuje czas rodzinny,co nie zawsze podoba sie mojej drugieł połówce.To tyle mam nadzieje ze bedzie spoko,chetnie sie czegos nowego dowiem i oczywiscie tez chetnie podziele sie swoja wiedza..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka jestem Hubert z Gorzowa, mieszkam 100m dokładnie za Gorzowem. Mam 16 lat, wędkarstwem interesuje się od kąt mogłem sam trzymać kija ;) Lubię wędkować na spławik i grunt, rzadko łapie na koszyk ale bywa. Moja największa ryba to na razie sum 8,5 kg. Bardzo lubie łapać drapieżne ryby, ale na spining rzadko łapie coś ;p. Nie raz jezdze na jeziora, ale tylko dla tego ze w Warcie nie ma węgorzy ;(. Chciałbym dodać że nie lubie zabijać ryb, łapie je bo kocham na nie patrzeć, zawsze zabieram je do domu i wpuszczam do swojego oczka. W akwarium mam malutkiego okonia i go karmie innymi rybkami ;D

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie !

Jestem Andrzej ze Szczecina, wędkuję od 30 lat, a mam lat 38. Lubię wszystkie metody połowu, oprócz muchowej. Szczególnie uwielbiam nocne zasiadki.

Wędkuję w okolicach Szczecina, na Redze w okolicach Gryfic oraz w Niechorzu.

Moją ulubioną rybą jest węgorz, którego kiedyś chodowałem przez kilka lat w dużym akwarium, jadł mi rosówki z ręki, póżniej wrócił do stawu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Michał z Ostrowi Mazowieckiej się kłania :) W PZW od dawna natomiast w tym roku wróciłem do wędkowania dzięki prawie ukończonej szkole :) Wędkuję (wędkowałem) na rzece bug i łowisku specjalnym Jelonki. Pozdrawiam wszystkich zapalonych wędkarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Michał z Białej Podlaskiej. Mam 26 lat z wędką od 20 lat:) Obecnie mieszkam w Siedlcach jednak mentalnie jestem związany z Białą Podlaską. Najczęściej wedkuję na rzece Bug między Sławatyczami a Gnojnem oraz na Krznie od Białej Podlaskiej aż po ujscie. Oprócz tego wszystkie okoliczne zbiorniki tj Witulin I i II Chotyłów, zbiorniki retencyjne zbiornik w Janowie Podlaskim, Zaborek. Lubię wszytskie metody jednak najbardziej preferuję spining:)

Pozdrawiam

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czołem, jestem Krystian. Wędkuję z przerwami od dziecka. Aktualnie skupiam się na spinningu (wiosna, jesień) i metodzie gruntowej (lato). Postanowiłem, że przestane być tu anonimowym gościem i zarejestrowałem się na forum :smile:

Pozdrawiam forumowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sokół

Witam, jestem Marcin, mam 27 lat. Mieszkam w miejscowości Urzecze nad rzeką Bzurą :)

Ryby łowię od małego, profesionalista nie jestem, traktuje to jako hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem z okolic Świdwina wędkuję od dziecka i nie mam zamiaru tego przerywać. Rekordów nie mam znaczących. nie mam ulubionej metody połowu korzystam praktycznie z każdej metody. wszystkie złowione ryby wypuszczam oprócz okoni bo bardzo mi smakują.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imie Norbert. Za mna już 32 wiosenki. Mieszkam, pracuje w Krakowie. Wedkuje już kilka ładnych lat. Pasja zaraził mnie mój ojczulek. Najczesciej wedkuje w Krakowie i jego okolicach głownie na Wiśle. Moja ulubiona metoda jest spinning. Pozdrawiam wszytkich i życze połamania kija. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznei mam na imie Piotr i mam 17 lat i jestem ze szczecina łowie prawie od 10 lat ( odra regalica kanały i masa róznych jeziorek min insko chociwel itp) ale z rekordami kiepsko najwieksze ryby

sum koło 5kg

leszcz 3 kg

sandacz 1,5 kg

szczupak 4,5 kg

lin - 2 kg

okon 33 cm

węgorz 70 cm

płoc 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.