Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

witam ...jestem nowy ale w sieci,,wedkuje od 36 lat.lubie wedkowac wszystkimi metodami,spining,grunt,splawik zalezy od pory roku.To jest wlasnie ten bzik.Mam nadzieje ze 2011 pszyniesie wszystkim wedkarzom taaaaaaaaakie wyniki ze bedziemy mieli co ogladac na forum ....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów a zwłaszcza ekipę z Zachodniopomorskiego.

Mam na imię Maciek niektórzy mnie znają ze spotkania zakończającego sezon na Głębokim.

A co do łowienia to wszystko po trochu, lecz najbardziej lubię spinning a z niego metodę drop szot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,mam 44lata mieszkam w Kwidzynie , wędkuje od dziecka przeważnie na Wiśle ,przez te lata próbowałem prawie wszystkich metod (poza muchą ). Obecnie najwięcej czasu poświęcam spiningowi w najbliższym sezonie więcej czasu poświęcę gruntówce (DS i feeder ), pozdrawiam i życzę taaaaaakiej ryby w nowym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie... Mam na imie Maciej i mieszkam w Poznaniu. mam 34 lata i wędkuje od zawsze jak tylko pamiętam raz z lepszymi raz z gorszymi efektami. W tej chwili z braku wolnego czasu wróciłem tylko do spiningu którym wczesniej zajmowałem sie maniakalnie... Karpiarstwo wymagało bardzo dużo wolnego czasu i poświęcenia więc byłem zmuszony zrezygnować... łowie głownie na rzece warcie ale również spininguje sporo z pontonu na jeziorkach w okolicach poznania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum. Mam na imię Roman, lat 59. Wędkuję od 10 lat. Moja ulubiona metoda to spławik a ryba to leszcz. Jestem z Warszawy ale wędkuję na jednym z jezior mazurskich. W okresie od maja do połowy października codziennie jestem na jeziorze chyba że przeszkodzi burza. Na początek tyle pozdrawiam wszystkich "po kiju" a w Nowym Roku życzę wspaniałych przeżyć nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Nazywam się Marcin. Łowię na sztuczne przynęty. Ulubiona ryba - szczupak. W tym roku mam jednak plan, aby ulubioną rybą stał sie w końcu wiślany boleń!

Wszsytkiego dobrego w Nowym Roku!

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Mariusz, dopiero zaczynam przygodę z wędką. łowiska to rzeka Bug okolice broku, Narew okolice Różana, Michałowo. Chętnie poznam kogoś kto udzieli mi wskazówek. Wszystkim życzę wspaniałych połowów i widoków nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieeeemanko Mam na imię Robert pochodzę z Jastrzębia a obecnie mieszkam w Wodzislawiu. Wędkuje juz od paru lat z przerwami ale zawsze powraca się do czegos co ma sie we krwi. Napadło mnie znów w ubiegłym roku po paru latach przerwy i stąd moja wizyta na Forum. Objezdzilem wszyskie łowiska jakie pamietam z tamtego okresu i w zblizajacym sie sezonie mam ochotę poznac nowe miejsca i tajniki tej profesji :lol: Mam nadzieje ze dobrze trafiłem i dowiem sie tu czegoś wiecej a i jak bedzie trzeba to jesli tylko bede mugł to i pomogę WIelkie Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema witam ekipe

Maciek jestem ryby łapie od niedawna na poczatku troche siedzialem ze splawikie ale od kiedy mialem w rece spining juz nic innego nie istnieje łowie dopiero od pol roku wiec zaden tam ze mnie wedkarz ale coraz bardziej sie tym pasjonuje

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.