Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich. Mam na imię Waldek jestem z wielkopolski okolice Leszna i Poznania są mi znane. Od kilku dobrych lat łowiłem tylko wyczynowo na spławik głównie zawody w okręgu leszczyńskim ale też ogólnopolskie wypady zaliczone. Od roku powoli zmieniam "dyscyplinę" i fascynuje mnie spining. Jak na razie chłonę wiedzę - od tego roku duuuuużo praktyki. Pozdrawiam wszystkich ! Szczególnie tych C&R :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam na imię Dominik ,pochodze z wojewodztwa Lubuskiego a dokładniej z Gorzowa Wlkp.Moją ulubiona metoda łowienia jest spinning i wędkarstwo spławikowe.Z wędkarstwem zwiazany jestem od 20 lat z przerwami(czasami dość długimi) :razz: Serdecznie wszystkich pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondziu

Cześć.

Nazywam się Konrad, łowię odkąd pamiętam :grin:

Obecnie jestem aktywnym członkiem klubu spinningowego Robinson Haczyk Lublin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam na imię Staszek , mieszkam niedaleko nowej (chyba fajnej) wody , bo koło Kuźnicy Warężyńskiej -Pogoria IV .

Zainteresowania - no cóż , wędkarstwo, narciarstwo ze sportów a poz tym muzyka (stary dobry rock) i dobra książka :beletrystyka, historia , ogólnie czytam prawie wszystko co wpadnie mi w ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wędkarzy zapaleńców :cool:

Na imię mi Tomek, na forum od dzisiaj, trafiłem tutaj szukając informacji na temat wędzisk dorszowych z rolkami.

Mam 23 lata, wędkuje praktycznie od podstawówki ;]

Od zeszłego roku zakochałem się w rejsach na dorsza, może też dlatego, że preferowałem do tej pory aktywne metody połowu głównie spining, częściej na rzekach, feeder zdecydowanie rzadziej, chociaż też się zdarza, nieraz Pilica, Wisła, zaczynałem jak większość chyba od spławika i na wodach stojących, ale i z tym się nie obraziłem do tej pory. Tak w niedziele "na lenia" nieraz wybywam na starą żwirownie na karasia bo blisko, ale nudno tam też nie jest, 2 lata temu zerwałem tam okaz być może rekordzik(wybaczcie, że pisze o tym przy przedstawianiu, ale do tej pory nie mogę sobie tego darować)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę walki z okazem! :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Imie - Dominik

Wędkuje 16 lat

Preferuję spinning aczkolwiek jak trzeba gruntówke czy spławik wyciągam

Ulubioną rybką moją jest Rap na lekkim spinningu - tego nie da się opisać trzeba samemu zobaczyć ^^

Przeżycie - wędka się gnie, nagłe odjazdy ryby na lekkim sprzęcie w nurcie rzeki (Wisła) - rewelacja !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych i sam się przywitam.

Cześć,

Od dawna marzyło mi się moczenie kija, a teraz mam okazję i to nie byle

jaką.

W marcu lecę do Norwegii.

Widzę że to forum to kopania wiedzy i już troszkę poczytałem, ale

będę miał kilka pytań do was.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.