Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Serwus! Mam na imię Bartek, mieszkam w Krakowie, jestem amatorem okolicznych łowisk komercyjnych. Preferuję metody zwane z angielska "feeder" oraz "method feeder", ze wskazaniem na tę pierwszą. Pozdrawiam Forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Czesc, mam 17 lat i mieszkam na warszawskim Mokotowie. Gdy tylko jest czas i pogoda lubię moczyć kij na takich akwenach jak j.Czerniakowskie, Wilanów, Powsin i oczywiscie Wisła mianowicie EC Siekierki:).

Mam nadzieje, że zbiore na tym forum dużo wiedzy, ponieważ łowie dopiero od 2 lat.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak krótko, mieszkam w Wawie, łowię od 20 lat, spinninguję dopiero od 10. Szukam ciekawych i kulturalnych ludzi współdzielących wariackie hobby któremu dedykowany jest ten portal :lol:

Wodom cześć!

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! Mam 29 lat, mieszkam w woj. dolnośląskim. Wędkować zacząłem jeszcze za dzieciaka ale było trochę przerwy. Od ubiegłego roku systematycznie już uczęszczam na łowiska. Jeszcze raz witajcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Krzysiek,licze 24 wiosny.Moja ulubiona metoda polowu to spinning i gruncik.

Przygode z wedkowanie zaczynalem za malego, wiecie jezdzilo sie do babci buszowac po stawach :razz: Pozniej mialem przerwe ok 6 lat.Na forum bylem od jakiegos czasu ale nie widoczny, teraz postanowilem to zmienic.Mam nadzieje ze bedzie nam sie dobrze współpracowac :wink: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Miło i przyjaźnie wszystkich. Jestem nowy i tego się nie wstydzę :grin: Nie jestem długoletnim wędkarzem tz łowiłem z długimi przerwami teraz od roku systematycznie spędzam wolny czas na rybkach.

Mam na imię Piotr pracuję i mieszkam w NL bardzo lubię wędkarstwo i turystykę,choc nie ukrywam nie jestem doświadczonym wędkarzem,ale na pewno na tym forum uzyskam wiele ważnych wskazówek i informacji :roll: Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w połowach :lol:

P.S mój rekord to karp 56cm hehehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich wędkarzy.Jestem Rafał ,lubię łowić karpie oraz jesiotry ,zdarza się że czasem jest chęć po spinningować tak wiec udaje się na okonie,oraz szczupale ; ).Łowię już od 3 lat ,lecz i tak moje doświadczenie nie jest na tyle dobre by złowić rybę powyżej 4kg tak więc będę u was szukał porad dotyczacych złowienia sztuk powyzej 4/5kg :P

POZDRAWIAM i życzę udanych połowów . :razz::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim :wink: pogoda nie ciekawa na rybkach też w sobotnie popołudnie było tak sobie ale cóż najważniejsze że byłem,próbowałem i odpoczełem. A wy jak spędziliście wekend???? :?: Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem nowy wiec przedstawie sie :mrgreen: Michalem jestem i lowie na emigracji, zapomnialem juz jak to bylo w Polsce. Od kilku lat mieszkam w Wielkiej Brytanii i rozpracowuje tutejsze ryby. Poki co ograniczam sie do jeziora i kanalow

Pozdrowienia z wyspy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Artur z Wrocławia. Obecne wracam do dawnej pasji wędkarstwa amatorskiego, którą musiałem przerwać z powodu nauki, przeprowadzki i rozpoczynania pracy. Kiedyś łowiłem z kolegą który miał kartę albo na komercyjnych łowiskach samemu. Teraz chcę wyrobić sobie kartę we Wrocławiu ale niestety dopiero za jakiś czas będę miał tutaj stały meldunek więc pewnie kartę wyrobię dopiero od nowego roku:(. Ale w ramach treningu odwiedzam komercyjne łowiska w okolicach Wrocławia:) Sprzęt jest lepiej dostępny niż jak zaczynałem więc jest na czym ćwiczyć:)

Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Adrian wędkarstwem zaraził mnie dziadek i wujek gdy miałem 6-7 lat od tamtego czasu Spędzam dużo wolnego czasu na rybach, kiedyś zapalony spławikowiec , dopóki nie zaraził mnie feeder w 2005 roku od tamtej pory łowie wyłącznie tą metodą z większymi mniejszymi sukcesami od czasu do czasu też zapoluje na zębatego . Pozdrawiam i życzę wszystkim jak najlepszych wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Przemek.Wędkuje od czasu kiedy pierwszy raz uciekłem z domu i poszedłem na ryby, było to gdy mialem około 7 lat.Teraz mam 21 także trochę czasu minęło.Często odwiedzam forum to czemu sie nie przedstawic;).Poszukuje zawsze na forum czegoś czego jeszcze nie wiem i staram się pomagac w miarę możliwości.Tyle odemnie i pozdrawiam!Życzę udanych połowów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Bartek, mieszkam w Szczecinie a rybki łapie od 4 roku życia. Głównie spinning, ostatnio nabyłem ponton więc w tym roku zamierzam w końcu połapać w miejscach, które do tej pory nie były dla mnie dostępne. Pozdrawiam kolegów i życzę połamani kija w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy , mieszkam w Grodzie Kraka przygodę z łowieniem zacząłem naście lat temu z małymi przerwami w trakcie szkoły :smile: , teraz prowadzę nie wielki sklep wędkarski i łowie kiedy tylko czas pozwala.

Połamania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam na imię Artur mam 35lat jestem z warszawy OD 1,5 roku kolega zaraził mnie spinningiem i muszę powiedzieć że bardzo mi się to podoba, lubię chodzić dużo brodzić w wodzie. no i często gdzieś wypady się robi. :wink:

post-13864-14544973055693_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Piotr i mieszkam w Tomaszowie Maz. Dawno temu wędkowałem na spławik i na grunt. Przerwa w tym hobby trwała ok 20 lat i teraz postanowiłem wrócić do tego zajęcia, ale tym razem zacząłem od spinningu. Jest to dla mnie całkowita nowość i w tym temacie jestem laikiem. Mam nadzieję, że uda mi się tu dowiedzieć wielu cennych rzeczy na temat tej metody połowu. Sprzęt już mam, byłem nawet 3 razy na rybach, ale rezultat koszmarny. Jeden nieduży okoń, który spadł z haka jak go wyjąłem nad wodę :evil: Mam nadzieję, że kolejne wyprawy będą efektywniejsze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.