Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam mam na imie krystian wedkarstwem interesuje sie od 7-go roku zycia pamietam jak zaczynalem lowic na leszczyne to byla 1 wedka splawik wystrugany z kory a ciezarek z rozbrojonego akumulatora teraz moje zaineresowanie przekladam najbardziej na wyczyn dlatego zrezygnowalem ze spiningu ale czasami tez karpiuje to tyle o mnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam wszystkich forumowiczów nazywam się Emil i pochodzę z Gostynina niewoelkiego miasteczka w środku polski okolice piękne miasto jest schowane dookoła lasu + 26 nie żartuję jezior w samym mieście nie licząć okolic jest gdzie na ryby iść + 2 rzeki ulubiona metoda połowu spinning hobby oczywiście nieuleczalne wędkarstwo i majsterkowanie w wolnych chwilach a gdy tylko wena mnie trafi projektuję woblerki między 1 a 7 cm mam nadzieję, że moje doświadczenie na cos się przyda pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imie Marek mieszkam w Trzycierzu nie daleko od Nowego Sącza wędkować zaczne w wakacje wszystkimi metodami moim marzeniem jest złowić suma o wadze min 5 kg :smile: zajmuje sie terz strzelectwem od niedawna, informatyką, motoryzacją i militarią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, i mnie wypada więc się przywitać. Pochodzę ze Szczecina, gdzie dużo wody, a wędkuje już ponad 20lat :)

Łowię z łodzi spławik, grunt, spinning i z lądu na jeziorach zachodniopomorskich głównie z gruntu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Mam na imie Stanisław, mieszkam w Wilnie (Litwa), wędkuję od ok. 4 lat, od 2 lat wyłącznie metodą Feeder, uczestnicze w zawodacz wyczynowych na dzis tylko w Litwie, ulubiona zdobycz i ryba porządania to leszcz :roll: Inne pasje ... samochody, informatyka.

Chyba wystarczy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

_________________

Pozdrawiam

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć,

Mam na imię Marcin. Kilkanaście lat temu wędkowałem dużo. W tym roku zgadałem się ze znajomym, wyrobiliśmy sobie karty wędkarskie i postanowiliśmy chodzić na ryby aby mieć chwilę dla siebie a także na męskie rozmowy. Muszę jeszcze z rodzinnego miasta przywieść swój dawny sprzęt, poczekać nieco na ocieplenie a w między czasie rozpocząłem struganie woblerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mieszkam w Sobótce(k.Wrocławia)mam na imię Krzysiek.Ryby łowię praktycznie od dziecka,obecnie przede wszystkim mucha czasem spinning,okazyjnie federek :mrgreen:.Forum przeglądam od dłuższego czasu,ale to mój pierwszy post.Mam nadzieję nadal czerpać wiedzę i w miarę możliwości być pomocnym :wink: .Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkuję od dzieciństwa z mniejszymi lub większymi przerwami robię zdjęcia również od dzieciństwa trzecią moja pasją jest sprzęt pływający, łódki, kajaki, żagłówki i motorówki. Robię i naprawiam łódki, ostatnio pracuje nad deską SUP i mała łódką do wywożenia zanęty. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Ryby łowie ponad 30 lat.

Od dwunastu produkuję przynęty co podoba mi się na równi z łowieniem.

Mieszkam w Morągu wokół wielu pustych jezior. Ostatnie lata swojego hobby

poświęciłem na łowienie troci w Bałtyku. Fajna zabawa. Pozdrawiam cały Haczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam na imię Adam i mieszkam pod opolem, mam 21 lat. Parę lat temu łowiłem wyczynowo ale niestety z braku czasu i funduszy przestałem. Ostatnie dwa lata nie opłacałem karty a w tym roku postanowiłem ją opłacić i pobawić się w spinning ;) chętnie powędkuje kiedyś z kimś doświadczonym gdzieś w Opolu.

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) ..... Jacek z Wrocławia. Od roku zapalony spinningista, wędkarz od 30 lat .... z kilkuletnią przerwą. Obecnie często and wodami w zachodniej części Wrocka .... Bystrzyca, Ślęza, Odra od Maślic do Janówka. Do zobaczenia nad wodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! ;] Pewnie większość się zdziwi ale nie jestem mężczyzną ;] Mam na imię Mariolka, mieszkam w Białej Podlaskiej [wschód Polski jakby ktoś nie wiedział]. Bardzo wkręciło mnie wędkarstwo, z 2 tyg kupiłam sobie pierwszą wędkę, wcześniejsze były tylko prezentami, które ktoś mi dał bo już tej wędki nie używał. Liczę na to, że dowiem się na tym forum czegoś interesującego. Dopiero się uczę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich miłośników wędkarstwa. Zaglądam na Haczyk.pl od dawna, ale czas zacząć robić to aktywnie. Ryby łowię - no może próbuje łowić - od dawna. Pierwszą kartę wędkarską otrzymałem po zdaniu egzaminu który poprzedzał kilkutygodniowy kurs ! Ach, co za czasy (lata osiemdziesiąte zeszłego tysiąclecia-ALE TO BRZMI!)...Kilka lat wędkowania, głównie spławik...potem przerwa. Od kilkunastu lat ile mogę, ale mogę niewiele....Odra, Mietków...no tu chyba zrobię przerwę... , Bukówka , Słup i znów ODRA, czasem Prosna. Głównie feeder-DS. Czekam na wiosnę - sprzęt gotowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.