Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :mrgreen: Na imię mam Wiktor od niedawna mieszkam w miejscowości Zaniemyśl, a ponieważ jezior jest w okolicy pod dostatkiem postanowiłem zakosztować wędkarskich emocji. Do tej pory nie wiele z tego wychodzi ale siedzenie z kijem nad wodą sprawia mi dużą frajdą i wciąga coraz bardziej :grin:. Interesuję się także sportem, głównie rower, siłownia i bieganie, oraz technologiami informatycznymi (ładna nazwa dla gadżetów, gier itp :mrgreen: ). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam, jestem Hubert, mam 23 lata wędkuje już od 12 lat... Generalne lubię spławik grunt i spining. Ale od 3 lat skupiam się tylko na feederze, żeby udoskonalić swoje umiejętności w tej metodzie :wink: Mieszkam w okolicy Ujścia/Piły. Wędkuje na Noteci, oraz na Warcie w okolicach Kiszewa/Obrzycka oraz na Jeziorach w Lubaszu, Chodzieży i w Bytyniu. Bardzo chętnie umówię sie z kimś na wspólny wypad.

pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam na imię Łukasz jestem z Łodzi. W moim rodzimym okręgu PZW nie ma zbytnio atrakcyjnych wód więc korzystam z dobrodziejstw okręgów ościennych.

Łowię głównie na spławik i grunt. Ostatnio zakupiłem feedera i chciałbym się od Was czegoś w tym temacie nauczyć a w miarę możliwości dzielić się własną wiedzą i doświadczeniem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam , nazywam się Miłosz i mam 23 lata :P Moje doświadczenie z wędkowaniem ogranicza się do wypraw z dziadkiem blisko 15 lat temu :D Mam nadzieję że wyniosę z tego forum wiele przydatnych informacji .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Pietrek lat 29 Radom, łowię od urodzenia (można tak powiedzieć )metodą spinningową. Kocham Wisłę i na niej poławiam przeważnie Bolki( od 10 roku życia), Klenie,Okonie i Sandały. Oczywiście zbiorniki wokół Radomia też obławiam chociaż z roku na rok coraz gorzej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Dawid, mam 23 lata, wędkuje od dziecka. pochodzę z okolic Wrocławia

poza moczykijem interesuje się sportem piłka nozna, polityka, rower, aktywny wypoczynek.

moje ulubione metody połowu to: Grunt, spławik i karpiowanie.

Wędkuje szczególnie na odrze i w okolicznych wrocławskich łowiskach.

Chętnie poznam nowych kolegów z którymi mógłbym wędkować. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem Dominik,mam 15 lat.Wędkuje od 7 lat.(Z dziadkiem zaczynałem.)

Ulubiona metoda:Spławik,grunt.

Ulubiona ryba:Szczupak ;)

Ulubione łowiska: Odra,Kanał Dychowski,Bóbr,Żwirownia w Żarkowie ;)

Od jakiegoś czasu poluje na sumy ;)

Pozdrawiam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Patryk. Mam 18 lat. Mieszkam na Mazurach. Przygodę z wędkarstwem dopiero zaczynam, choć pierwsze połowy miałem 10 lat temu z dziadkiem, lecz to było parę wyjazdów. Miesiąc temu łowiłem u kolegi na stawie, złowiłem karpia i strasznie mnie wciągnęło. Gdzie nie jadę, biorę od dziadka bata, ale aktualnie poszukuję wędki dla siebie(lepszej niż z bazaru) i "mentora", do którego mógłbym się zwrócić w razie potrzeby. Jeśli ktoś ze stażem byłby chętny pomóc "zielonemu" się trochę oswoić, byłbym wdzięczny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Daniel(22lata).Pochodzę z Lublina.Przygodę z wędkowaniem zaczałem 2 lata temu,amatorsko zajmuje się połowem ryb.Moja ulubiona metoda polowu ryb to spinning oraz grunt.Poza rybkami w wolnym czasie intersuje się również żużlem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bartłomiej - 22l. odkąd pamiętam interesowało mnie wędkarstwo, a od zeszłego sezonu zająłem się wędkarstwem wyczynowym z drobnymi sukcesami, w tym roku zostałem V-ce Mistrzem Okręgu Sieradzkiego, obecnie mieszkam we Wrocławiu i chcę poznać tutejsze łowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Mam na imię Filip mieszkam w Krakowie .

Wędkuje głównie na rzekach (klenie,pstrągi pot.,sandacze ) i jeziorach(okonie i szczupaki ).

Bardzo lubię łowić na spinning ,łowię ta metodą od 7 roku życia .

Ps. Największą rybą jaką złowiłem to sandaczyk 53 cm na uklejkę z gruntu :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :mrgreen: wrociłem teraz z misji w Afganistanie i postanowiłem udac sie w okolice rodzinnych stron na wedkowanie. Jesli to nie bedzie problem prosze o kilka informacji dotyczacych Zbiornika w Domaniowie..preferuje lowienie z gruntu na martwa rybke z brzegu..ktore miejsca i w jakim kierunku bo przyznam sie ze nigdy tam nie bylem:-) :razz: dziekuje z gory i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na imię mam Piotr. Mieszkam w Warszawie. Wędkuję od kilkudziesięciu lat z przerwami. Ostatnimi czasy zainteresował mnie spinning i obecnie na tej metodzie wędkowania skupiam się najbardziej.

Najczęściej łowię na Wiśle w Kępie Polskiej. Jeszcze nigdy nie byłem ze spinningiem w Warszawie, chciałbym wreszcie spróbować tam połowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mam na imie Miłosz, moja przygoda z wędkarstwem zaczęła się około 2002 roku, chociaż ostatnie lata to były pojedyńcze wypady nad wodę, które można policzyć na palcach jednej ręki, to teraz postanowiłem odkurzyć wędki i powrócić do starej pasji :). Moja ulubiona metoda to grunt, jęsli chodzi o łowiska ciężko powiedzieć, bo w około szczecina jest multum pięknych miejscówek :) ciepły kanał dolna odra, dziewoklicz, podjuchy, "autostrada" okolice dolnego siodła, klucz, jezioro ińsko itd... Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia nad wodą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Jestem Marcin, dla znajomych judzi. Powoli dopiero odkrywam uroki wędkarstwa, ale coraz mocniej się do nich przekonuję. Póki co - wrocławska Odra of course. Pewnie z niejednym forumowiczem miałem okazję się spotkać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wędkarstwem interesuje się dwa lata i tyle czasu czytam to forum. Ulubiona metoda polowu to spinning, a od czasu do czasu spławik z batem. Łowiska to Warta w okolicach Sierakowa i Poznania. Jest to piekne i ciekawe hobby, daje mi odprężenie, wyciszenie, jest odskocznią od pędzącego życia.

Pozdrawiam wszystkich i połamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.