Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam na imię Damian, rocznik 95, jestem z Urszulina - województwo Lubelskie

Głównie łowię na Sumin, Grabniak, Wytyczno.

Moje ulubiona metoda to grunt.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cześć wszystkim.

Jestem z Żyrardowa. Przez całe życie moją ulubioną metodą był spławik - odległościówka.

W tamtym miesiącu kupiłem sobie pierwszego pickerka i całkowicie zakochałem się w tej metodzie!

Lubię też czasem pomachać spinem, ale większych sukcesów nie odnotowałem.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam na imie marcin jestem z chojnice (pomorskie) wedkuje okolo 7 lat a mam 27 przewaznie splawik bez sukcesow no moze 1.4kg karas zloty jak mi odbije to szybki wyskok na spin ale tez bez rewelacji szczuply 70 cm pozdrowienia i zapraszam w bory tucholskie ulubione moje lowisko (charzykowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nazywam się Grzesiek i jestem ze Szczecina. Głównie siedzę nad jeziorkami gdzie jest cisza i spokój, gdzie można odpocząć od codziennego stresu, a i także wyciszyć się przy wędkowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Hubert. Mam 33 lata, a wędkarstwem interesuję się od najmłodszych lat. Od roku zacząłem interesować się bardziej profesjonalnie jeżeli można tak napisać o amatorskim połowie :)

Moimi ulubionymi metodami połowu są w kolejności: grunt, spławik a na końcu spinning.

Wędkuję głównie w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego (zalew, narew, bug) ale chciałbym spróbować również gdzie indziej. Z miłą chęcią potowarzyszę ws wspólnym wypadzie na rybki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Na imię mam Przemek jestem z Jaworzna (śląskie) i łowię z krótszymi i dłuższymi przerwami jakieś 26 lat. Dużo czasu spędzam w terenie (niekoniecznie z wędką) Zawsze lubię dobrze zjeść i wypić coś niekonwencjonalnego. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Artur z tej strony internetowej autostrady ;) Głównie biczuję dolnośląskie rzeczki w okolicy Wrocławia, rozpoczynając swoją przygodę z lekkim spinningiem (do tej pory był głównie spławik i gruncik).

Dzięki za super forum, istną kopalnię informacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim,to dopiero mój drugi sezon wędkowania na serio,wcześniej wędkowałem sporadycznie na "rynkowym sprzęcie",więc dopiero raczkuje w temacie porządnej ryby.Najbardziej lubię łowić z gruntu na DS.Jedynie na kanale używam spławika.Na razie obławiam nie wielkie jeziora mazurskie.Mam nadzieje,że na tym forum znajdę fajne porady i co raz lepiej będę sobie radził nad wodą.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Grzegorz z tej strony, rodowity poznaniak. Kija moczę od dzieciaka ostatnio miałem troche przerwy, cóż serduszko samo wybrało kiedy zrobić właścicielowi psikusa.

No ale od jutra ruszam na łowy (w końcu się doczekałem)

Pozdrawiam Cała brać wedkarską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nazywam się Krzysztof. Mieszkam na Górnym Śląsku i jestem całkowitym laikiem w łowieniu ryb. Kiedyś, może jakieś 10 lat temu byłem raz z kolega na rybach. Parę dni temu zachęcony rozmową z człowiekiem z mojej pracy postanowiłem kupić swoją pierwszą wędkę, taką najprostszą.

Chce łowić dla zabawy, żeby się odstresować i w ciszy gdzieś posiedzieć.

Na razie tyle, co będzie dalej to się zobaczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kilka o ile nie kilkanaście lat łowiłem na muchę i na spinning na Podkarpaciu.

Jednak życie zmusiło mnie do przeprowadzki i obecnie mieszkam w Warszawie.

I tu chciałbym kontynuować swoje wędkarskie praktyki.

Z racji barku znajomości wody i bliskiej odległości moje wyprawy póki co to Wisła i Kanał Żerański. Z czasem może coś więcej – o ile znajdę kompanów/przewodników do wspólnych wypraw.

Dzięki forum liczę na poznanie ciekawych ludzi, znalezienie dużo ciekawych informacje o metodach połowu na spinning i muchę w dużych rzekach Mazowsza a także o okolicznych łowiskach.

Pozdrawiam cała społecznosć !!

gabko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.