Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Piotr, pochodzę z Woli Gałęzowskiej, mam 14 lat. Wędkuję od tamtego roku, na poważnie( karta, łowiska PZW) zacząłem od tej wiosny. Najbardziej lubię spinningować, bo łowienie na grunt i spławik wymaga częstego nęcenia, a do łowiska mam ponad 6 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich mam na imię Krystian mieszkam w Łomiankach łowie w okolicy głównie na Wiśle od bielan do Zakroczymia posiadam silnik do łodzi 2 konny gdyby ktoś miał łajbę (niestety ja nie posiadam ) chętnie podzielę się miejscówkami gdzie łowię na różne metody pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Michał. Wędkarstwem interesuję się od ponad 20 lat, niestety z wieloletnią przerwą. Ulubioną metodą połowu jest lekki spining, a rybą pstrąg potokowy :)

Poza wędkarstwem interesuję się starszą motoryzacją.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Siemanko jestem Emil :mrgreen:

Mieszkam w Radomsku.

Wedkuje od jakis 10lat. Od roku posiadam karte wedkarska takto łowiłem wylacznie na stawach chodowlanych badz u znajomych. Łowie metoda gruntowa, spławikowa i od niedawna odkrywam tajniki spinningu. Sprzet jaki posiadam to:

Karpiówki- jaxson harmony carp 360 3lrs

Feedery - mikado ultraviolet 3.9 i vactron 3,4 im7 carbon

Spinning - essential laure 210 taki na poczatek przy okazji kupiony w decathlonie... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Jestem Tomek, mam 30 lat i mieszkam we Wrocławiu. Wędkuję odkąd pamiętam, dziadek zaszczepił we mnie tę wyjątkową pasję i tak dalej kontynuuje rodzinne zamiłowania. Ulubiona metoda to "chyba" spining, choć wędkuję na wszystkie znane mi metody. Wierzę, że dzięki Wam forumowicze, powiększe swoje umiejętności a jak będzie trzeba to sam doradzę.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Jestem studentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, kierunku Turystyka i rekreacja. Od niespełna 15 lat wędkuje. Szczególnie lubię łowić bolenie nad Wisłą, koło Warszawy.

Kiedy zastanawiałem się nad tematem pracy magisterskiej uznałem, że chciałbym napisać o czymś co lubię. Tak właśnie zrodził się pomysł by napisać o turystyce wędkarskiej. A konkretnie o wyjazdach polskich wędkarzy na zorganizowane wyprawy zagraniczne.

Dotarcie do odpowiedniej ilości wędkarzy, którzy kiedykolwiek udali się na połów za granicę jest trudne. Staje się to jeszcze trudniejsze, gdy poszukuje się osób, które taką podróż odbyły korzystając z usług wyspecjalizowanego organizatora. Do zrealizowania pracy niezbędne jest zadanie takim wędkarzom pewnych pytań.

W związku z powyższym pozwoliłem sobie do Państwa napisać z prośbą o udostępnienie linku do mojej ankiety Państwa klientom. Oczywiście będę bardzo szczęśliwy jeżeli także Państwo zechcą poświęcić swój cenny czas mojej ankiecie.

http://www.ankietka.pl/ankieta/126928/preferencje-turystow-wedkarskich-biur-podrozy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.