Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Witam Łukasz z Krakowa lat 24 .Wędkuje głównie an spławik , czasem grunt .Pokochałem ostatnio spining. Rzeki an których wędkuje to :Wisła (zwłaszcza w Tyńcu) , Raba , Skawa , Rudawa , Wilga itd. Bardzo lubię stare Rabiska , Podgórki Tynieckie czy ukochany przez mnie Przylasek Rusiecki.

Nie gardzę również komercjami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry.

Mam na imię Szymon, 22 lata. Uwielbiam sport, szachy, muzykę, czytać książki. Kilka razy byłem na rybach, głównie spinning.

Mam nadzieję, ze dołączę do Was nie tylko na forum. Dziś egzamin na kartę wędkarską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich.

Jestem z Gliwic mam 42 lata i raczej terapeutycznie moczę kija z racji tego co robię. Wędkuję by posłuchać dzieciaki co mają do powiedzenia. po godzinie milczenia same zaczynają mówić a wtedy słucham:)

pracuję z dziećmi trudnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Stanisław, Jestem z Bytomia, mam 26 lat. Łowię od 12 lat. Po za hobbym jakie jest wędkarstwo to inne zainteresowania moje: informatyka, elektronika, elektryka, hokej.

Wędkuje głównie na spławik.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

25 latek, łowie praktycznie od pieluszki ;) ale jedynie na wyjazdach okazyjnych na tereny Wielkopolski (do rodziny). Na dodatek do tydzien temu łowiłem tym co było pod reką- spławik, grunt (przewaznie) na dodatek na słabych zestawach dlatego w życiu nic innego jak leszcz czy płoć nie ściągałem.

Sprawa zmieniła sie wraz z okazją imieninową, gdzie otrzymałem nowy zestaw spinningowy, stad zaczynam przygode może już na poważnie :)

Połamania kijów wszystkim.

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Tomek mieszkam w Bydgosczy łowię od 30 lat ulubione metody połowu to grunt spławik i spinning łowię przeważnie w rzece Brda na całym odcinku oraz jezioro Jezuickie lubię łowić wszystkie gatunki ryb pozdrawiam wszystkich wędkujących:lol: :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak coś czułam, że więcej tu nie ma, ale wolałam cichutko poczekać na jasną wskazówkę, że jestem sama samiusieńka... :P

Muszę się po kątach kryć, bo szanowny małżon wilkiem patrzy na miejsce, gdzie jego luba wśród samych chłopów się znalazła :twisted:

Haha :D Będzie ci dobrze wśród samych chłopów ;)

A małżon niech nie jest zazdrosny bo to tylko forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Marcin, jestem ze Szczecina. Wędkarstwem zajmuję się już ponad 35 lat, od kiedy tylko wyrosłem z pieluch. Ostatnie lata ulubione metody połowu to spinning i casting. Spławikową i gruntową zasiadką też nie gardzę jak mam czas spokojnie posiedzieć nad wodą.

Pozdrawiam i połamania kija na taaa....aaakich rybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.