Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Cześć. Mam na imię Rysiek. PO 25 latach powróciłem do swojej małej pasji. Dzieci podrosły to i czsu jest więcej. Wiele się zmieniło od tamtej pory. Moje poczciwe bambusówki i ZSRR-owski bacik wiszą w garażu i robią za ANTYKI. Nim się wybrałem do sklepu po sprzęt, spędziłem na różnych forach kilka godzn/ no bo o co się pytać? /.Pierwszy wypad nad Zalew Zemborzycki, oczywiście na noc, miał za zadanie oswojenie się z wędkami, kołowrotkami, zarzucanie itp. I choć nie miałem żadnego brania, to i tak było przyjemnie. Pozdrawiam i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie

Mam na imię Krzysiek (l.28) i jestem z Legnicy.Wędkowałem za młodu i teraz postanowiłem ponownie rozpocząć tą przygodę i doskonały sposób na wypoczynek po ciężkim dniu pracy.Liczę na ogromne wsparcie w drodze do sukcesów wędkarskich :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Kacper wędkuje 7 lat z 16 życia nie widze świata poza wędkarstwem kochan to jak zapewne większość tu obecnych moją ulubioną metodą jest połów płozi na bata największa miała 38 cm poza tym trochę spininguje pozdrawiam WSZYSTKICH :):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Nowych użytkowników Naszego Forum, :wink:

Proszę w wolnej chwili zapoznajcie się z regulaminem, oraz starajcie się szukać odpowiedzi w danych działach tematycznych zanim zadacie swoje pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na imię mam Grzegorz,42 lata po bardzo długiej przerwie postanowiłem zacząć na nowo przygodę z wędkarstwem.Od dwóch lat próbuje posiąść tajniki wędkarstwa muchowego.Specjalnych osiągnięć nie posiadam ale szczerze mówiąc nie oto mi chodzi,ja uwielbiam przebywać w górach.Miejsca gdzie głownie wędkuje to Sucha Beskidzka-Skawa,Milówka,Węgierska Górka-Soła,Jeleśnia-Koszarawa i moje ulubione miejsce to Zatwarnica-San. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również czytam forum od jakiegoś czasu i postanowiłem napisać kilka słów, żeby nie być całkowicie anonimowym. Przede wszystkim forum jest bardzo interesujące, pouczające i cieszę się, że mogę znaleźć się w takim towarzystwie.

Mam 35 lat, pochodzę z okolic "Stawów Milickich" i Baryczy, gdzie prawie każdy ma wędkę w domu. Ja też miałem wspaniałą bambusówkę, na którą od młodzieńczych lat łowiłem. Połowy raczej bez większych okazów, ale pamiętam jak złapałem szczupaka na młynówce (odpływ Baryczy do stawów) i jaka to była radość młodzika. Posiadałem nawet kartę wędkarską, ale dziś nie ma po niej śladu i zamierzam zrobić nową. Z wędką chodzę rzadko i raczej na komercję w okolicy Trzebnicy ale sprawia mi to ogromną przyjemność. Metoda spławikowa: karpie, liny, karasie, płocie, wzdręgi, różna inna drobnica.

Inne zainteresowania: trochę fotografuję amatorsko, potrafię zmontować komputer od podstaw, położyć małą sieć na potrzeby biurowe :), ostatnio w ramach hobby robię własne wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może nie jestem taki "nowy" :D ale i tak sie przedstawię:P Mam na imię Kacper i mam 12 lat. Mieszkam w Opatówku k.Kalisza. wędkuję od lat 6 a (na razie) legitymacje mam od lat 9. Łowię spławikowo, a ostatnio tez DS, oraz trochę spinning. Wędkuję nad stawami w Opatówku i na Szałym na razie. Z okazów to na razie nie mam za dużo. Jak bylem młodszy to sie cieszyłem jak złapałem płotkę 28cm i półkilowego karpia :mrgreen:

Inne hobby to hodowla dyń :D, majsterkowanie. Jest może tu ktoś z moich okolic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Michał mym imieniem jest a wędkować w połowie zeszłego roku zacząłem.

Jak na razie ulubioną metodą jest spinning aczkolwiek uwielbiam spławikowe zasiadki.

Te emocje przy najmniejszym drgnięciu...ahh...

Poza wędkowaniem moja pasją są komputery, programowanie gier, aplikacji ...strony internetowe też lubię robić :]

Mieszkam i pochodzę z Piły...więc jak ktoś też jest z piły i może chciałby się gdzieś na wypad w okolice umówić to może by się zorganizowało kiedyś coś :]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów.

Od dawna zaglądałem do "haczyka", lecz się nie rejestrowałem.

Wędkuję (z przerwami) od lat 30-tu (a mam 40). Od dłuższego czasu interesuję się tylko spinningiem.

Wszystkim życzę "połamania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam na imie Mirek 35 lat,pochodze z Gliwic,obecnie mieszkam w Düsseldorfie.Jestem poczatkujacy a raczej jeszcze raczkujacy :wink: ,ale mysle ze dzieki forum;haczyk.pl to sie zmieni.Wedkarstwem zarazil mnie kupel i to na dobre i dzieki mu za to.Pzdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.