Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam mlody ze mnie wedkarz (lat 15) ale lowie od 6 roku zycia. Na swoim koncie mam amura 6 kilogramow (zlapany tydzien temu, nie wiem gdzie umiescic fotki, ryba moze nie az tak wielka dla lowcow wielkich okazow z tego forum ale ryba wyjeta na zeszloroczna zylke 18 :twisted: ) oraz wiele okoni, a takze pojedyncze sandacze i szczupaki oraz 3 wegorze :wink:

PS. szczurek nie mamy az tak daleko do siebie moze powiesz gdzie lowisz? Napisz na pw, spoko ja tez powiem :wink:

PS. 2 Oczywiscie karte posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam na imię Marcin, na co dzień mieszkam i pracuje w Szkocji, a relaksuje się w Polsce. Mam 27 lat i dopiero zaczynam moją przygodę z wędkarstwem.

Mam nadzieję na owocną wymianę postów.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Dominik,mam 31 lat, mieszkam w Poznaniu. Właśnie zaczynam moją przygodę z własnym sprzętem wodnym. Mam nadzieję,że wymienimy kilka ciekawych poglądów na rózne tematy z tym związane.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam i do usłyszenia. Ahoj :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wszystkich niewitanych jeszcze użytkowników. proszęo zapoznanie sięz regulaminami i jeżeli to możliwe uzupełnienie danych w profilach :wink:

pozdrawiam, życząc udanego i owocnego korzystania z zasobów haczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Tomek pochodze z Rypina i mam 20 lat. Wędkuje od 10 lat. Ostatnio nie mam zbyt dużo czasu żeby jeździć na ryby, ale staram się wykorzystywać każda wolną chwilę na wyjazd nad jezioro. Ostatni mój pobyt na rybach mogę zaliczyć do udanych. Złowiłem Leszcza 3.2kg 62cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Hubert. Pochodzą z okolic konina. Jestem młodym wędkarzem. Wcześniej wędkowałem spontanicznie z kimś dla towarzystwa. Od niedawna zaczynam swoja przygodę z wędkarstwem "na całego" wiec powoli wkręcam sie w te klimaty heh.

Wędkarstwo bardzo mi sie podoba i jest formą świetnego relaksu i hobby. Moje inne zainteresowania to streetball, informatyka, motoryzacja. pozdrawiam :):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam na imie Pawel jestem ze Sarzyska Kamiennej obecnie mieszkam w GB ale wakacie spedzam w rodzinnym miescie wlasnie zbliza sie termin wyjazdu do Skarlandu lubie spedzac czas nad jeziorami i ogolne obcowanie z natutra zainteresowanie wedkarstwem odkrylem w sobie juz dawno temu ale niestety nie mialem rzadnych wiekszy sztuk ale wedkowanie jest po prostu piekne i uwielbiam to pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem Takitam z Wrocka.Właściwie, to wędkarzem nie jestem,chyba że jak się złowiło choć jedną w życiu rybę to można się za takiego uważać :oops: Ale podobnie jak Wy kocham przyrodę i wodę.Na to forum trafiłem po całym dniu szukania w necie różnych for wodniackich,żeglarskich,kajakarskich,wędkarskich,turystycznych itp.To wydaje mi sie szczególnie przyjazne i kompetentne,więc mam nadzieję że mnie stąd nie wyrzucicie i pomożecie.Chcę dokombinować pawęż + silniczek do starego kajaczka plastika z odkrytym pokładem którym pływam od lat.Jest oczywiste,że elektryczny żeby ryb Wam nie stresować :mrgreen: .Poczytałem-sporo tu wątków o łodziach i silnikach,ale moja łajba typowo wędkarska nie jest.Jednak tyle tu ludzi z wiedzą i doświadczeniem wodniackim,że pewnie coś wymyślą.Prosiłem o to w osobnym temacie z wczoraj.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich, Jedna z Pań znalazła sie w tak męskim gronie, Bedę druga ale i tu mnie Panowie zaraz skwitują odpowiednio bo z wędkarstwem nie mam za wiele wspólnego ale z brodzeniem w wodzie jak najbardziej. Zajmuje sie roślinoscią wodna i usilnie potrzebuje informacji gdzie mogę kupic wodery numer 38 (damskie). Niestety w numerach 41 i większych nie specjalnie łatw się jest poruszac, zwłaszcza w zamulonych rzekach. Jesli ktoś z Państwa miałby jakiekolwiek informacje będe bardzo wdzięczna, Pozdrawiam!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i milo powitać osoby związane mniej z wedkarstwem ,choć co prawda wędkarstwo jest związane nierozerwalnie z rybami ,to i również z wieloma innymi dziedzinami powiązanymi z naturą .Milo mi gości was na forum ,jedyna prośba -zerknijcie na regulamin forum .milej i sypatyczniej się rozmawia z ludzmi przestrzegającymi umowne normy.

PS.Aga, prośba post zapytanie umieść w tym dziale http://haczyk.pl/forum/viewforum.php?f=10

na pewno ktoś ci pomoże znależci damskie woderki :razz: .

a tu się tylko przedstawiamy ,jeśli chcemy oczywiście ,choć powiedziawszy ciekawi mnie twoje zainteresowanie roślinnością wodną ,hobby czy zawodostwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a teraz coś o sobie : mam na imię Paweł i mam 29 lat lubie ryby i moją żonę w wolnych chwilach:) Mieszkam w Skierdach,...to taka mała przykosa:) na Wiśle, wisawis Pieńkowa. Łowię dużo w Nadwiślańskim Parku Krajobrazowym z sukcesami.Jak ogarnę galerię to niektórym kopara opadnie.Niestety przez małżonkę czasami muszę byc mięsiarzem, ale po kilku piwach wybaczam sobie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, przepraszam! juz sie poprawiam i krótko o mnie, Roslinnościa zajmuje sie i zawodowo i hobbystycznie. Trudno robić to zawodowo i nie pasjonowac sie tym. Na szczescie mam dwa w jednym. Poza tym dzieki temu poznaje rzeki Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Tomek, mam 20 lat a wędkuje juz od 8. W swojej kolekcji mam także kilka ładnych okazów ale tylko złapane w Wiśle nigdy nie łapałem na żadnym jeziorze ponieważ tam gdzie mieszkam czyli w Basoni woj. Lubelskie nie ma jezior ale za to mam jakieś 100m do Wisły :-) Najlepiej lubię łowic na spławik na pszenicę biorą piękne dorodne płocie ale także na jesień poluje na Szczupaki i inne drapieżniki :-) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak to się przyjęło - kilka słów o sobie... Mam na imię Sławek. Wędkę po raz pierwszy złapałem w rączki będąc jeszcze brzdącem.. ;-) Niestety od dłuższego czasu mam przerwę... kilka dłuuugich lat w ciągu których na rybach byłem może jeden raz... Pomyślałem, że najwyższy czas wziąĆ się w garśĆ i nadrobiĆ zaległóści :-) Fakt faktem, że nie mam na koncie wielkich okazów ale czas to zmieniĆ... może już w tym roku ;-)

pozdrowionka z Zabrza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Nazywam sie Piotrek i mieszkam w Katowicach. Urodzilem sie w 1991 roku czyli mam 17 lat :) . Jezdze na stawy komercyjne oraz dzikie, poniewaz nie posiadam karty wedkarskiej, ale na nowy sezon moze zakupie licencje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość humel1212

Witam .. Mam na Imie Kacper .. mam 14 lat.. uwielbiam lowic leszczy klenie jazie na grunt .. lubie takze pospiningowac i polowic na splawik.. moje okazy tona grunt 2,5kg leszcz i 1,5kg klen .. na spalwik karp prawie 5 kg.. uwielbiam lowic na odrze okolice głogowa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.