Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam mam na imię Piotrek i dopiero zaczynam interesować się wędkarstwem najpierw czytam i przygotowywuje się do egzaminu na kartę wędkarską z tego co się dowiedziałem w okręgu płockim zdanie takiej karty nie jest łatwe Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek z Bełchatowa wędkuję od lat 4, metodami gruntową i spiningową.

Jeśli chodzi o spining łowię tylko rok no i największy złowiony okaz to 47centymetrowy szczupak.

No a jeśli chodzi o taktykę gruntową największa złapana rybka miała 67cm był to leszcz.

Jak mam coś napisać o innych zainteresowaniach no to: terrarystyka, piłecka nożna...hmm...chyba wszystyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!! :razz::razz::smile::grin:

Mam na imię Jacek mam 41 lat pochodze z Paczkowa,Wędkarstwem interesuję się już ok 30 lat.

Moje łowiska to jezioro otmuchowskie z lodzi,

Nowo powstały zalew Paczkowski dawniej kozielno, oraz nysa kłodzka :razz:

moje zaineresowania to j/w wędkarstwo, oraz piłka nożna halowa

pozdrawiam :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH.mam na imię KASKA.Jestem z warszawy.Chciała bym zwrócić się o rade do FAchowcow. ja oczywiście jak większość kobiet z wędkowaniem niewiele mam wspólnego,ale ostatnio mój kochany pan mnie zarazil pasją.nie chcę być gorsza ,więc może pomożecie.jak narazie zabiera mnie na karasie.na co je najlepiej łapać.jaka zanęta.jakie robaki bo są też jakieś zapachowe,a może jakieś ciasto,kukurydza czy coś?jaka wędka żyłka haczyk.Do tej pory wychodzę na nieudacznika bo wszystko co udało mi się złapać to jakaś mała słonecznica 15cm.linki i jakieś 15 cm. karasie więc przy moim panu [hi hi]wychodzę słabiutko.POMÓŻCIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH.mam na imię KASKA.Jestem z warszawy.Chciała bym zwrócić się o rade do FAchowcow

witaj kasienka32.33,

z pytaniami zapraszam do właściwych tematów we właściwych działach :wink:

polecam opcję szukaj - na początku najszybciej udziela odpowiedzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imie Tomek, jestem z Dąbrowy Górn. Wędkowałem od 1998 do 2004r później zaniedbałem sobie swoje hobby- czego do tej pory żałuje. Od tego roku ponownie zacząłem swoją przygode z wędkarstwem (mam nadzije że już dożywotnio :wink: ) Przez te parę lat sporo sie pozmieniało jak i sporo pozapominałem tak wiec biorąc powyższe po uwage mam nadzieje ze nie tylko ja bede prosił Was starszych stażem wędkarzy o pomoc tylko bede w stanie udzielić Wam jakichś cennych wskazówek. Pozdrawiam Wszyskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam na imie Marek mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu kartę posiadam od 16go roku życia ale naprawdę łowie od 3 mam już 43 lata i dopiero

choroba i koniec zawodowej wariacji (kierowca ADR )pozwoliły znaleźć czas na to co zawsze z chciałem robic. Mam nadzieję że wybaczycie błedy i pomożecie nowicjuszwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu dla znajomych Woźnica. Mieszkam w Bydgoszczy! 30 skończona z czego 15 lat z kijem nad woda oczywiście z małymi przerwami:((((. Lubie wody nizinne. Można mnie spotkć nad j. Jezuickim, w Topólnie i Papowie Biskupim. Łowie metodą gruntową, czsami dla rekreacji zarzucam spławik:))). Szczególnych osiągnięć ni mam, wszystkie ryby jakie łowie wypuszczam. Wędkarstwo to dla mnie sport, wypoczynek, recepta na życie!!! Pozdrawiam wszyskich na forum i witam serdecznie. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Marcin. Wędkuję od początku czerwca 2008r. Wedkarstwo zawsze było moją najwiekszą pasją, którą zaraził mnie dziadek, ale jakoś nigdy nie miałem czasu aby zając się sprawami związanymi z wyrobieniem karty, ale w końcu w tym roku ją mam i nareszcie mogę zanurzyć moje wędki w wodzie. Uwielbam spędzać czas nad wodą w ciszy przy grilku i browarku, zdala od tłumów ludzi i smrodu miasta.

Niewykluczone, że czasem będę potrzebował pomocy, więc będą o nią prosił i liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.