Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imie Mariusz wedkuje od ładnych paru lat i na koncie ładnych pare ryb wielu gatunków. Największym problem stanowi dla mnie ;) (tu sie nie smiać) Karp hehe Nie złowiłem jeszcze żadnego choc mam na koncie nawet niedużego Amura. W tym roku z kolegami wykupiliśmy składki PZW oraz mamy opłacone stawy podległe naszemu kolu.

I jesteśmy nastawieni na tą rybę ale niestety z żadnym, skutkiem i na tym skupie swoje pytania na tym forum ;)

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam.

Po prawie 3 latach przerwy zaczynam znowu chodzić na ryby,na razie ze spinningiem po Jeziorce w okolicy Piaseczna.Na to forum trafiłem szukając info o jakimś kołowrotku (nie pamiętam już o jakim) i trafiłem na opis Tici Libry dzięki któremu rozebrałem jedną i naprawiłem blokadę wstecznych obrotów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Michał mi na imię, mam 25 wiosen a wędkuję od ósmego roku życia.

Mieszkam w Łomiankach, a kije mocze w każdym jeziorku nad którym się znajdę.

Co do rzek to nie mam przekonania, ale chyba będzie się trzeba kiedyś przełamać.

Łowię na spławik i spining, przy czym spining dopiero poznaję ( mój drugi sezon ).

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Mikołaj i mam 13 lat, mieszkam we Wrocławiu.Wędkuje od około 2-3 lat.Na wakacje jeżdżę do babci na mazury do mrągowa(bo tam się urodziłem)są tam 3 piękne jeziora

1.Czos(największe)2.Sułtapie małe(najmniejsze:D)3.którego nie znam nazwy.

Startowałem na mazurach w zawodach gdzie zająłem 2 miejsce wśród juniorów.Moją największą rybą jest jak na razie karaś (40cm) ale wkrótce jadę na szczupaka i może mi sie poszczęści.

Dziękuje i Witam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich WĘDKARZY! Mam na imie Przemek i jestem z Bydgoszczy. Mam 29 lat i łowię rybki od 7 roku życia. Moją pasją jest głównie spining i co się z tym wiąże drapieżniki. Łowię w jeziorach a od 2 lat również na Wiśle. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich poławiaczy.Mam na imię Rafał. Mam 25 lat i wędkuje od 22 czyli prawie całe moje życie i na 100% nie zamierzam przestać. Zaczynałem od łowienia na spławik małych płotek, okoni,leszczy i wszystkiego co powiesiło mi sie na haczyku.Frajda była :wink:

W późniejszym okresie zacząłem łowić na spining i z gruntu. Ostatnio metoda gruntowa wygrywa gdyż przebywam większość czasu w Holandii a tam moim zdaniem szczupaki (nawet te metrowe) słabo ciągną. Karpie okazały sie lepszymi przeciwnikami a ze jest ich dużo i to naprawdę duże okazy to mam co robić :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.