Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy post wypadało by zaliczyć tutaj, więc niniejszym to czynię :mrgreen: Mam na imię Adam, jestem z Rybnika, mam 19 lat. Interesuję się głównie tematem spinningu, ale od czasu do czasu lubię połowić białoryb:) Od pewnego czasu zajmuję się też konstruowaniem woblerków. Dzięki temu natrafiłem właśnie na to forum co niezmiernie mnie cieszy :grin: Tak więc nie pozostaje mi już nic innego jak powitać wszystkich użytkowników tego forum;)

Pozdrawiam

zwiraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cześć mam na imię Robert ksywka Gipson mam 33 wiosny , bawię się w wędkarstwo od 15 roku życia mieszkam obecnie w Malborku dawniej mieszkałem w Słupsku a pochodzę z Turku i tam się wychowałem. Uwielbiam spędzać wolne dni nad wodą wraz z rodziną i pomoczyć kija super sprawa dobra nie przynudzam witam wszystkich :l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Mam na imię Emil, jestem studentem mikroelektroniki, w wędkarstwo rekreacyjnie bawię się od czekajcie... no już z 13-14 lat to będzie, najczęściej to gruntóweczki na leszczowego albo spinning, w okolicach Szczecinka zazwyczaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Kamil, lat 24.

Pierwsza wędka w wieku 4 lat [ od dziadka ], z tego co mi opowiadano pierwsza ryba w wieku lat 6, na haczyk ze zszywki do spinacza. [ kiełb ]

A później jakoś poszło ;)

Łowię wszystkimi metodami ale najchętniej odległościówką, okazów jako takich się nie doczekałem ale było trochę ryb [ głównie karpi ] powyżej 5 kg.

Mam nadzieję na owocną wymianę doświadczeń na forum, być może uda mi się pomóc moją więdzą mniej doświadczonym użytkownikom jak również nauczyć się wiele od tych bardziej 'zaprawionych w bojach' :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Częstochowa 35 lat spinning castinng czasem cała reszta

Kilka sukcesów mało porażek :smile: skuteczność 15 % zjadłem około 300 kg ryb

zero ponuractwa na rybach i mowie dzien dobry nad wodą do każdego :smile:

dzien dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam naimie Witek pochodze z niewielkiej miesciny o nazwie Mosina pod Poznaniem lowie hmmm sam nie wiem od dziecka :P amatorsko ale chce przejsc na wyższą szkołę jazdy :P mam 20 lat żadnych wielorybow nie zlapalem wiec nie ma sie czym pochwalic :P lowie wszedzie gdzie sie da i gdzie moze byc ryba nawet w kaluzy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem honza i mieszkam we warszawe i w Prage w czechach.

wendkuje tak 11 lat i teraz tak na powaznie zaczynam se interesowat wyzcynem

to jak pisze po polsku niestety, lepiej ni potrafie.Jestem ze zawodu scenografem i duzo podruzuje po roznych zakamarkach polski,czech,slowacii,serbii i dalszych zemi :shock:

na radzie bendu obserwowat i najisto se przyloncze na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Maciej, mam 20 lat jestem z Białej Podlaskiej. Przygodę z wędkowaniem dopiero zaczynam, pierwszy raz na rybach byłem 2 miesiące temu, bardzo mi się spodobało. Aktualnie z kolega staramy się jeździć tak raz na dwa tygodnie, poznajemy nowe tereny, uczymy się na włąsnych błędach (niestety nie ma z nami osoby doświadczonej w tej dziedzinie). Jutro kożystając z mojego dnia wolnego od pracy udajemy się nad jeziorko :) Mamy nadzieję, że w końcu coś wiekszego wyłowimy :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.