Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Serdecznie witam wszystkich miłośników wędkarstwa oraz fantastycznego spędzania wolnego czasu nad woda. Wędkuję już kilkanaście lat jednak miałem kilka długich przerw w wędkarstwie spowodowane różnymi losami życia. Lubię wędkować metodą spławikową gruntową oraz spining, co nie znaczy że innych metod nie stosuję. Najbardziej nie lubię wędkować na lodzie zimową porą, ponieważ wtedy oddaję się przede wszystkim narciarstwu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Nazywam się Krzysztof Rogiński mieszkam w Prostkach w warmińsko-mazurskim.Wędkuję rekreacyjnie na łowiskach które mam najbliżej tj jezioro Toczyłowo i rzeka Ełk. Próbowałem poza zawodowym karpiarstwem,wędkarstwem morskim i muchy wszystkich pozostałych metod. Najbardziej pasuje mi lód i mormyszka(pewnie dlatego że mam najlepsze wyniki w zimę :razz: ) na drugim miejscu jest gruncik i wszystkie jego mutacje potem na równi spławiczek i spining jednak ten drugi to bardziej z łodzi.Największa ryba nie jest godna uwagi bo nie złowiłem żadnej rewelacji.Rybki jadam a że na rybkach jestem rzadko więc biorę jak złowię coś większego.Tu krótkie wyjaśnienie byłem raz kiedyś na lodzie na Śniardwach i widziałem co łowią niewodem rybacy. Nawet pomijając ilość drobnicy i ryb w okresie ochronnym jakie oni wówczas złowili nawet jak brałbym wszystko co się uczepi to długo musiał bym łowić żeby ten jeden ich połów dogonić.To skutecznie oduczyło mnie c&r.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomik 1970

Witam serdecznie wszystkich kolegów. Mam na imię Tomasz, jak zapewne wszyscy tutaj kocham wędkować i jest to moja życiowa pasja. uwielbiam metodę spławikową i łowienie pełnym zestawem na bata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Mieszkam w małej wsi Glinki w powiecie otwockim. Wędkarstwem zacząłęm interesować się w wieku siedmiu lat. Chodziłem w tedy z ojcem na ryby nad pobliskie niewielkie jezioro. Mieszkam w odległości około 600m od Wisły i w podobnej odległości od jeziora Rokola, więc moja pasja musiała się rozwinąć. Od kilku lat łowię tylko na spinning. Posiadam w swojej kolekcki cztery wędki, ale ta kolekcja pewnie się jeszcze powiększy. Mam nadzieję, że na tym forum zdobędę jeszcze więcej wiedzy, ale też będę starał się podzielić swoimi doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka! Mam na imię Marcin, wiek- dobrze po 30-tce i prawie tyle samo z kijem w łapie. Moja ulubiona metoda to surf-casting, ale czasami zdarza się tez szczupakowanie lub zasiadka z feeder'kiem. Jeśli chodzi o jakieś okazy to u mnie z tym cieniutko, gdyż ważniejszy dla mnie jest jakikolwiek kontakt z ryba i ilość złowionych gatunków niż długie polowanie na rybę życia i powrót do domu "o kiju".

Pozdro

mahoney

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Adrian z warszawskiego Mokotowa, mam 16,a co dzień uczę się w I klasie liceum. Wędkuje SAM od 2 lat, wyłącznie na trzech akwenach, Park Szczęśliwice, J.Czerniakowskie, J.Powsińskie oraz na ciepłym kanałku E.C Siekierki :). Jak na razie bez większych sukcesów. Łowie trzema metodami, Spławik, DS, Żywiec. Zarejestrowałem się, ponieważ chce pogłebiać swoją widzę, i złapać "rybkę życia" :), pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem, ale zdazylem juz przeczytac wiekszosc tematow dotyczace spinningu i przynet:) Jestem studentem pierwszego roku ekonomii PG. Mam 21 lat i pochodze z Olsztyna. Mysłe ze pogłebie swoja wiedze wędkarska na Waszych doswiadczeniach.

P.S. Jezeli jest ktos z okolic Olsztyna krzyczec.:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wedkarzy mam na imie Pawel jestemz aleksandrowa lodzkiego lubie jezdzic na kontrewers poniewarz jest tam super spokojnie mozna grylla napalic jesli ejst tu jakis wedkarz z okolic mozna razem sie umowic na wedkowanie pozdrawiam moje gg 5834889

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.