Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Cześć wszystkim forumowiczom. W skrócie jestem Misiek :), mam 30 lat i mieszkam w Białymstoku. Wędkarstwem zaraził mnie ojciec z którym to jeździłem "na rybki" od kiedy tylko dałem rady utrzymać wędkę. Każdy - no prawie - wolny czas spędzam na terenie Narwiańskiego Parku Narodowego, gdzie przemieszczam się zieloną pychówką ze spinningiem w ręku. Czasami lubię też posiedzieć z federkiem, szczególnie wiosną za jaziem. Tyle wstępu jak ode mnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Januszek :mrgreen:

Wędkuję od kilku lat , ale na poważnie zabrałem się za to dwa sezony temu . Obecnie łowię na spinning i nie zanosi się na razie na zmianę w tym temacie . Po prostu inne metody są za nudne dla mnie . Żyję we Wrocławiu więc na brak łowisk nie narzekam . Najczęściej łowię w granicach miasta , ale jak tylko wygospodaruję więcej wolnego czasu , to eksploruję Odrę na całej długości od Jelcza-Laskowic do Brzegu Dolnego . Od maja do mikołaja . Od świtu do końca świata...

Możecie być pewni , że zasypię Was masą trudnych pytań :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam na imię Anka. Wędkuję od kilku lat, ale tylko w wakacje na urlopie. Czyli jeden miesiąc w roku głównie na jeziorach kaszubskich. Lubie łowić na spławik. Nie trafiają mi się giganty, ale z każdej rybki się cieszę. Najbardziej podobają mi się Linki. Na spining decyduję się od czasu do czasu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! Jestem Marcin i wędkuje chyba od zawsze ;) Jednak muszę przyznać, że ryby nie przestają mnie zaskakiwać i ciągle uczę się czegoś nowego. Moją ulubioną metodą jest spławik choć nie pogardzę również feederkiem i spinningiem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Gosia, mam 25 lat i wędkuje od paru lat, głównie na jeziorach na spławik... choć ostatnio trochę rzeka Warta... jestem z Poznania...

Pozdrawiam wszystkich.

Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Na imię mam Patryk

Mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu

Wędkuje już pare lat

Najbardziej mnie raduje wędkowanie tyczką i feederkiem

Cały czas się kształce i próbuje odkrywać nowe tajniki wędkarstwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, :smile:

Nazywam sie Paweł, mieszkam w okolicy Legionowa nad Zalewem Zegrzyńskim.

Wędkarstwem interesuję się od wielu lat, moją ulubioną techniką jest spinningowanie.

Pozdrawiam Wszyskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Łowię rybki od 30 lat głównie na spławik i pickery, oraz trochę spinning. Sporo czasu nad wodą spędziłem przez te wszystkie lata, i niejedną rybkę mam na rozkładzie. Życzę samych przyjemności nad wodą dla wszystkich kolegów po kiju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy a wędkuję od ośmiu lat Moim marzeniem jest sum taki przynajmniej po trzydziestce :mrgreen: . Nie żebym był głodny no chyba że sukcesu :mrgreen: Tak naprawdę większość zdobyczy wypuszczam i wszystkich do tego namawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powracam do wędkowania po paru latach przerwy. Kartę wędkarską mam od 1982roku.

Przerwa więc jest dość duża,no i......dość dużo się zmieniło. Pierwszą wędkę jaką kupiłem to kij z bambusa :-).

Teraz zaczynam od feederów i bolonki. O rany.... jakie nazwy! ;-D

pozdrawiam ze Stargardu Szczecińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą wędkę jaką kupiłem to kij z bambusa .

Teraz zaczynam od feederów i bolonki. O rany.... jakie nazwy! ;-D

Przyjmij to na klatę :wink: , bez egzaltacji :mrgreen: z tego co pamiętam jak kiedyś (nawet jeszcze w końcówce lat 80 tych) podczas rozmowy padło stwierdzenie; łowie na spining.., to też jeszcze co poniektórzy wytrzeszczali gały, jak byś był 'Pan Zagranica' :lol:

Przy okazji witam na forum bluu Ciebie, i wszystkich "Nowych" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem Michał - wędkuje już od parunastu lat... raczej bez wielkich okazów... lubię spławik i picker... wędkuje głównie na jeziorach wokół Poznania...lub dalej na wakacyjnych wyjazdach... no i trochę na dorszach w Kołobrzegu. Co tam jeszcze... forum przeglądam już od paru lat i korzystam z Waszych porad... lecz dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.

To chyba tyle na początek.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.