Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

cześć wodom!!!

witam serdecznie... mam na imię Paweł i mieszkam w Czarnkowie...

Wędkuję od 5 roku życie i nawet nienajeżonej mi idzie... ostatnio mam więcej czasu i poczuł nieodpartą potrzebę podzielenia się niektórymi informacjami i może dowiedzenia się czegoś nowego...

moje ulubione łowiska to rzeka Noteć w Czarnkowie, rzeka Warta okolice Wronek i Poznań oraz jezioro Biała w miejscowości Biała...

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam mam na imię Adam mieszkam w Chorzowie woj.śląskie.

Ryby łowię od 10tego roku życia teraz już 38 stukneło :mrgreen:

Nie szufladkuję się w konkretnych rybach czy technikach,po prostu wszystko co nad wodą mnie cieszy :wink:

Coś już wiem na tematy związane z rybkami ale ciągle,ciągle się uczę.

Pozdrawiam wszystkich kolegów wedkarzy oraz osoby dbające o te forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka wszystkim,jestem tutaj nowy,i zalogowałem się,bo potrzebuje pomocy,wybieram się z kolegą do Norwegi na rybki,dodam że interesuje nas łowienie w rzekach i jeziorach,i nie mamy pojęcia,gdzie,jak i całej reszty,dzięki za pomoc :-):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako ze dopiero po zarejestrowaniu wiec chyba zgodnie z tradycja melduje sie jako "nowy" . Mam na imie Henryk po naszemu Hajna, karte wedkarska mam od ponad 30-tu latnajpierw lapalem u Nas na Slasku w Polsce tez a ostatnie 10-lat w niemczech i Holandii, jeszcze jak mam okazje np. urlop to se znowu u Nas lapie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Kamil jestem z wołomina.

Swoją przygodę z wędkowaniem zaczynam praktycznie od nowa bo to co kiedyś robiłem nie można nazwać łowieniem :razz:

Kiedyś znaczy się gdzieś 15 lat temu teraz mam 23 i znów zainteresowałem sie tym hobby bardziej na poważnie :wink:

Muszę sobie kartę wędkarską wyrobić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Piotrek, mam 27 lat i jestem mega początkującym wędkarzem. Dziś kupiłem sobie pierwszy spinning i fartem się udało że mam firmowy wyjazd nad jezioro Sulejowskie:) Czy ktoś wie gdzie i kiedy mogę kupić zezwolenie na połów na tamtych wodach? z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mama na imię Marcin. Wędkarzem jeszcze nie jestem, ale zaniedługo rozpoczynam przygode z wędką. Jak narazie nie będe robił dużo zamieszania na forum, będe czytał, czytał i jeszcze raz czytał bo moja wiedza jest narazie bardzo kiepska. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też mam na imię Marcin. Wreszcie, w tym roku wyrobiłem sobie kartę wędkarską i zapisałem się do PZW (dostałem na gwiazdkę wędkę i nie było wyjścia). Teraz mam już 2 wędki (trzecia chodzi mi po głowie) i 3 kołowrotki :mrgreen: i w segregatorku na akcesoria zaczyna brakować mi miejsca. Muszę przystopować. Ryb na własną kartę złapałem ok. 10. Głownie spławik, choć próbuję na grunt również. Z założenia miałem być grunciarzem. Inne hobby to modelarstwo RC lotnicze, więc łódki zanętowej sobie nie zbuduję. Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą. Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Artur,jestem ze Starachowic.Jestem studentem,interesuje się turystyką sportem i oczywiście wędkarstwem :P Manię wędkowania odziedziczyłem po dziadku,samodzielnie łowię od roku i niedawno otrzymałem upragnioną kartę wędkarską :D

Jestem w trakcie kompletowania sprzętu i liczę na waszą pomoc w doborze odpowiednich przyrządów :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam na imię Dagmara i od niecałych dwóch tygodni jestem posiadaczką karty wędkarskiej. W swoim kole zrobiłam niezłe zamieszanie, ponieważ do tej pory mieliśmy w kole tylko jedną panią do której wszyscy się już przyzwyczaili. Chciałabym nadmienić że nie mam zielonego pojęcia o sprzęcie, zanętach i przynętach. Ja po prostu lubię siedzie nad wodą i wędkować:) Wędkarstwem zaraził mnie mój tata jakieś 4 lata temu:) W tym roku wraz z moim chłopakiem robią sobie wypady na ryby. Ja z racji braku karty jeździłam tylko dla towarzystwa. I dwa tygodnie temu w moim umyśle zakiełkowała myśl o wykupieniu sobie karty. Bałam się reakcji innych wędkarzy, ale bardzo miło mnie zaskoczyli. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc. Jest super :) Co do forum mam nadzieje że znajdę tu nowych znajomych oraz jakies przydatne informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Marusz, od kilkunastu już lat jestem wędkarzem- nie mam żadnych takowych konkretnyh upodobań- lubię posiedzieć nad wodą z bacikiem, gruntówką, połazić po chszazach ze spinem lub muchówką, a i jak ktoś zadzwoni weczorem to i na drugi dzień, o ile pozwala na to czas, melduję się nad danym miejscem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystki wedkarzy :P

mam do was pytanie co sadzicie o młynku ktory sobie kupilem na sam poczatek do połowy z gruntu na karpia ;d

jest to kołowrotek MISTRALL SIRO CARP 6000 :)

prosze was o danie mi odpowiedzi na gg albo w wiadomosci :P pozdro dla was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Dawid.Jestem początkującym wędkarzem (ok.4 razy byłem na rybach :mrgreen: ) Zaczynam się starać o kartę Wędkarską .Ulubione metody połowu-Spławik,(chciałbym nauczyć się spiningu) Jestem zielonym w tych tematach związane z wędkarstwem :mrgreen: . :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile: Mam 35 lat, wędkuję ładnych parę lat, spining i pstrągi to moja pasja. Poza tym ma fksa na punkcie historii, modelarstwa redukcyjnego i gier video :mrgreen: Pozdrawiam łowców :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam powrócić do wędek po dłuższej przerwie (ok. 30 lat). Mam nadzieję na uzyskanie wielu cennych porad od kolegów. Pozdrawiam wszystkich życząc taaaaaaaakiej ryby. Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy :)

jesteśmy małżeństwem i razem wędkujemy od 4 lat

Anita- 24 lata (4 lata wędkowania)

Adam- 35 lat (ok 20 lat wędkowania)

Ja zaraziłam się wędkowaniem od mojego męża podczas wyjazdu nad jezioro :)

Łowimy spławikowo, mamy na swoim koncie kilka okazów, przeważnie jeździmy nad jeziora i stawy

Pochodzimy z małego miasteczka niedalego włocławka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.