Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
madi napisał/a:

No pięknie Tom z mojej "korzennej" miejscowości

Witamy serdecznie

siemka gdzie łapiesz ja wedkuje nad jeziorem koskowice exstra jezioro polodowcowe

ha ja się urodziłam w Legnicy i w wieku 2 lat wylądowałam w Kotlinie Kłodzkiej, mam tam jednak rodzinę i dobrze znam m.in. Kaczawę i okolice "wodne" Legnicy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ja się urodziłam w Legnicy i w wieku 2 lat wylądowałam w Kotlinie Kłodzkiej, mam tam jednak rodzinę i dobrze znam m.in. Kaczawę i okolice "wodne" Legnicy.

no no no ja znam kaczawe perfekto od momentu gdzie czarna wpada do kaczawy do zlotoryji ładne lipienie i pstrągi tam sie trafiają pa pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tom fajnie, ja za łebka przy parku "łowiłam" rybki recznie z tego co pamietam to były jazgarze, i niestety jak tylko je przyniosłam w słoiku do domu babci to mnie wypier.... i z powrotem z buta (os. Kopernika) nad Kaczawę oddać im wolność :mrgreen:

ciągoty do wędkarstwa mam więc od dzieciaka :twisted: tylko jakoś niedawno (z 7 lat temu) się o tym przekonałam :mrgreen:

Pozdrawiam jeszcze raz bardzo gorąco :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za mile przywitanie :grin: teraz faktycznie trema jest jakas mniejsza jak czlek wie ze go lubia a chwile spedzone na forum w tak spanialym towarzystwie beda jeszcze przyjemniejsze.goraco wszystkich pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że próbowałam no co ty :!:

Mnie to jara akurat, jesteś czynny i co jakiś czas zmieniasz przynetę wg mnie to jest extra !!

Chciałabym dorwać jakiegoś liliputa, żeby zrobić sobie kogucika, takowego mam na wzgędzie, no i "babciną szafę z włóczkmi" też chociaż żadnego swetra nie skończyłam....

Próbuję wszystkiego co tylko pozwoli mi zamoczyć kija nad wodą.... Myślę nawet o jerkowaniu, ale to już inna bajka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Wojtek. Mieszkam w Płocku. Kiedyś dawno temu wędkowałem ja ko małolat (rosyjskie cudo teleskopowe z włokna szklanego które wychodziłem w sklepie po półroku). Obecnie ponownie zainteresowałem się wędkarstwem. Jednkaże moje, na razie mysli, kierują się w stronę spiningu. Zamierzam nabyć komplet po nowym roku i rozpocząć wędkowanie w nowym sezonie.

Jak na razie przeczytałem prawie wszystkie posty dotyczące wyboru spininga i kołowrotka. Mam swoje typy, ale najpierw muszę sprawdzić w sklepie czy mi podpasują. Jak najbardzie poddam swoje wybory pod dyskusję bardziej doświadczonych kolegów.

Pozdrawiam wszystkich i życzę taaaaaakiej ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Na imię mam Zdisław. Mieszkam w krainie 1000 i 1 jezior ,a dokładnie w Ostródzie.

Mam 46 lat , z wędką jestem obyty chyba od 5 może 6 roku życia. Nauczył mnie tego ojciec z którym chodziłem na ryby jeszcze z "bambusem".Wędkuję metodami chyba wszystkimi , oprócz muchy. Rekordów znaczących nie posiadam - "przeciętnie".Łowię w zasadzie na jednym jeziorze DRWĘCKIE i rzeka DRWĘCA (rzeka szczególnie wczesną wiosną )na którym mam postawioną łódkę. Preferuję również wędkowanie podlodowe. Inne pasje --- majsterkowanie , grzyby i to chyba tyle.

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię kornik

Tobie to dobrze :!: Byłam kiedyś koło Ostródy na obozie sekcyjnym w Małej Rusi (tam gdzie wojacy urzędują) zaraz nad brzegiem jeziora. Wspominam te czasy naprawdę cudownie, domki, las, cisza, spokój i dużo wody, niestety byłam jeszce małolatą i moczenie kija było dla mnie abstrakcją, ach jakbym to chciała zmienić.

Pisz jak tam rybka bierze

pozdrawiam wody mazurskie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj madi !! :razz:

Ośrodek istnieje nadal . Dokładnie to leży nad j. Pałzeńskim , to już prawie Ostróda.

:cry: Ryby ? cienizna , byłem dzisiaj od rana do obiadu i tyle z tego że pomachałem za drapieżnikiem i tylko okoń 25 cm. Ale to mnie nie zraża jutro będzie lepiej, też płynę.

Witam i Tomaszka

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich moczykiji !!!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek istnieje nadal . Dokładnie to leży nad j. Pałzeńskim , to już prawie Ostróda

No kurczę jak się cieszę, bo tam naprawdę było w dechę !! Jedynie co było do D to prysznic w baraku, ale i to miało swoje dobre strony :mrgreen: mimo iz mineło jakieś 12 latek kiedy tam byłam.

A jest tak jeszcze taka dyskoteka Bodajże Trzy piramidy, nie pamietam dokładnie ale wtedy tak to się chyba nazywało i pieczątki na rękę były w kształcie piramid. Rany pierwszy raz jadłam tam frytki z majonezem, które postawił mi terener karate.

jeszcze raz pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tak jeszcze taka dyskoteka Bodajże Trzy piramidy

Nie wiem , coś tam się jeszcze dzieje , domki stoją , w lato dzieciaki ze szkół tam jeżdżą na biwaki. jakieś obozy też tam chyba są , wojska coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.