Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich

Mam na imie Kuba jestem z Gniezna. Lowie kilka lat (z tym ze wiekszosc jak bylem mlody :mrgreen: ) a teraz znowu zaczynam) przewaznie lowilem na splawik, czasami z gruntu a teraz zaczynam spining. nie mam zbyt wielkich osiagniec wedkarskich. kiedys wyciagnalem kilka dosc ladnych leszczy trafil sie tez 1 szczupak (ale to byl chyba przypadek bo juz wiecej sie nie trafil :sad: ) teraz mam nadzieje to nadrobic :razz: zobaczymy jak pojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich nowych użytkowników naszego forum.

z tym ze wiekszosc jak bylem mlody
Wiek: 20

a teraz to już stary jesteś?? Radzę dobrze się zastanowić nad odpowiedzią bo co niektórzy tutaj mają trochę więcej niż 20 lat :evil::mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz to już stary jesteś?? Radzę dobrze się zastanowić nad odpowiedzią bo co niektórzy tutaj mają trochę więcej niż 20 lat

:oops: to byl taki zart :mrgreen: oczywiscie ze ciagle jestem mlody :wink: napisalem tak bo lowilem tak mniej wiecej od 10 roku zycia tak do 14 wiec w porownaniu do mojego obecnego wieku to wtedy faktycznie bylem mlody ;) mam nadzieje ze teraz rozumiecie o co mi chodzilo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Mam na imie Damian. mój wiek określono na 18 lat . Miejscem mego urodzenia i zamieszkania jest Szczecin. Wędkuje od dzieciństwa, rozpoczynałem od spławika a teraz jestem zapalonym łowcą z gruntu. Jesienią lubie też pochodzić z żywczówką po jeziorach. Moje ulubione łowiska znajdują sie na rzekach i kanałach w szczecinie. Przystąpiłem do forum gdyż chcę udoskonalić swoje umiejętności wędkarskie i jak trzeba posłóżyć również radą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Łęczna, k.Lublina. Wędkowałem od "małego " z tatą do plus minus 18 roku życia. Teraz zacząłem od czerwca. Zapaleniec amator :)

pozdrawiam kolegów po kiju ;)

Życzę wszystkim udanych połowów i trzeszczenia kija :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, wszystkich szanownych wędkarzy!!!

Dołączam do waszego grona, bo taki jeden user z tego forum mnie zaraził tym bakcylem. Mowa o "tomek1". Zanim mnie zaraził, to byłem kompletnym ignorantem, wiecznie mówiłem ze rybak a wędkarz to jedno i to samo, oraz że wpatrywanie sie godzinami w spławik musi być "absolutnie fascynujące" - oczywiscie z ogromną dozą ironii.

Teraz sam wpatruje sie w "bombkę" z niesamowitym napięciem w oczekiwaniu na branie. "tomek1" poprostu bez uprzedniego namolnego przekonywania ze nei mam racji zabrał mnie na rybki i dał w rękę kija, żebym mu "żywca" nałowił. Ta czynnosć moze szczególnie ambitna nie była, ale tego wieczoru na tego "żywca" "tomek1" złapał sandacza a ja bakcyla pt. "też chcę łowic". Teraz, jak tylko moge to dopytuję się kiedy jedziemy na rybki, żebym mógł poczuć tą adrenalinkę. Korzystam ze sprzętu wspomnianego, serdecznego kolegi, więc przy okazji chciałbym mu serdecznie podziekować za życzliwość, cierpliwość, i za to że pokazał mi tak wspaniałe i pasjonujące zajęcie.

Tak więc streszczajac chciałem powiedzieć "cześć wszystkim".

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam ze sprzętu wspomnianego, serdecznego kolegi, więc przy okazji chciałbym mu serdecznie podziekować za życzliwość, cierpliwość, i za to że pokazał mi tak wspaniałe i pasjonujące zajęcie.

Aż się czerwienię :oops:

Tak więc streszczajac chciałem powiedzieć "cześć wszystkim".

Witaj na forum! Wiem, że to będzie twoje hobby na całe życie, już teraz zarażasz mnie swoim entuzjazmem i zaangażowaniem. Wieeelkich ryb życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Pozdroo dla wszystkich :mrgreen:

Coś wręcz nie do opisania to forum......mam nadzieje ze bede pilnie czerpał nauki i sam komus pomoge.....

Mam 23 lata wędkuję od 15 lat :razz:

Mejsce~> teraz głównie Narew na odcinku Nowy Dwór Maz do ujścia do Wisły a także małe zaporówki , jeziora (Mazury&Warmia) jeziorka sadzawki stawy rzeki rzeczki strumienie i wszedzie gdzie się da i aktualnie przebywam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze ja za stary jestem i Mikołaj juz do mnei nie chodzi, "mikołaja" musze sobie zapewnic we własnym zakresie a że małżonka ma duuuze wymagania moze to trochę potrwać :wink:

ESSOX a może ty zechciałbyś zostac mecenasem wędkarstwa ;P???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.