Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

ZLOT - Bieszczady POLAŃCZYK nad Zalewem Solińskim


trini

TERMIN ZLOTU  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. TERMIN ZLOTU

    • 11-15 VIII (długi weekend sierpniowy) (sobota-wtorek)
      10
    • 18-20 VIII (piątek-niedziela)
      1
    • 25-27 VIII (piątek-niedziela)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam doskonałą bazę wypadową.

Można wędkować na miejscu (jest to wpisane w ofertę) albo jechać samochodami gdzie indziej, to już będziemy kombinować na miejscu.

http://www.bieszczady.podkarpackie.pl/maszczak-polanczyk/index.php

OFERTA

oferta sezonowa

40 miejsc noclegowych na polu namiotowym

wyżywienie we własnym zakresie

możliwość zakupu w gospodarstwie mleka, warzyw i jaj

ATRAKCJE

ogniska, pieczenie barana

spacery, piesze wycieczki, przewodnictwo po okolicy

łódki, kajaki, żaglówki, łodzie wiosłowe

mile widziane zwierzęta domowe

zwierzęta gospodarskie

plac zabaw dla dzieci

pole namiotowe

parking samochodowy

wędkowanie

możliwość porozumienia się w języku niemieckim

MAPKA

polanczyk.gif

ZDJĘCIA Z POLA

a_maszczak_pnamiot.jpg

a_maszczak_woda.jpg

a_maszczak_woda1.jpg

Chętni do tej pory

1. Shogun z połowicą i Miłoszkiem 
2. Trini z chłopem
3. Andi64 z babą
4. Keri z małżonką i dwuletnim wędkarzem
5. Witia-62
6. Tomik
7. Gregorek z żoną i maleństwem
8. Leszczyk
9. P (zależnie od terminu)
10. Robert-darek
11. Dwie_Sety

głosujcie

potwierdzajcie przybycie

dopisujcie się do listy

głosowanie się kończy 1.VIII - muszę zarezerwować miejsca

i jedziemy :mrgreen:

p.s. ja głosuję za długim weekendem - najrozsądniejsza opcja na przyzwoite poznanie się i przyzwoite wędkowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość bogdan39

Chetnie bym pojechał ale niewiem czy bede miał czas to wkońcu tylko 120 km odemnie.

Dlatego niewpisuje sie na liste ostatecznie moge przyjechać niezapowiedziany i pomęczyc was troche swoją osobą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan - koniecznie :)

na pewno czas znajdziesz w długi weekend - w końcu jak sam mówiłeś...

to nie daleko :mrgreen:

rany, błagam Was, niech to wypali - bo ja zmieniam plany na sierpień, dzieć mój ma grać w serialu, a ja muszę wszystko przestawić...

Tak bardzo chcę jechać! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to się podoba, ale jak pisałem we wcześniejszych postach to i tak w pierwszej połowie sierpnia wyląduję w Myczkowie, więc jak trafi to na długi weekend to myślę że nic nie będzie na przeszkodzie że się trafimy w końcu z Myczkowa do Polańczyka to chyba jakieś 3-4 km. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kurde, mysle jak zrobic zeby bylo dobrze, bo z dzidzia polroczna to sie nie odwaze pod namiocik :-(

Moim zadaniem to kwestia przygotowania ja jeżdże ze swoim synem pod namiot od kiedy się urodził pierwszy raz był jak miał 6 miesięcy i to tez było w sierpniu więc pakuj się i w droge :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Było by zarebiscie postaram sie choc teraz mam powiedzmy pare problemów ale no moze.

Bardzo ale to bardzo bym chciał zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem za długim weekendem, bo na dwa dni to byłoby troche za daleko.

Jestem w trakcie zalatwiania wolnego na Poniedzialek, przed koncem miesiaca bede wiedzial co i jak.

Widze ze pole namiotowe "górzyste" troche. Pod camping nie za bardzo się nadaje. Mam pewne obawy wybrac sie z 6 miesiecznym brzdącem pod namiot...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy mają obawy przed zabraniem małych dzieci pod namiot. Oczywiście, pewne ryzyko jest. Pogoda może się radykalnie zmienić, a i w takie upały też maluchowi trudno wytrzymać pod namiotem. Znam miejsce, gdzie tuż obok siebie znajdują się domki i pole namiotowe. Jest to Ośrodek ZNP "Uroczysko" w Teleśncy Oszwarowej. Miejscowość leży w otoczonej lasem i wzgórzami, uroczej zatoce j. Solińskiego. Warunki do wędkowania, żeglowania, przystań, wypożyczalnia łodzi. Byłem tam wprawdzie kilka lat temu, ale nie sądzę żeby się coś zmieniło na gorsze. Może, raczej przeciwnie.

Zakwaterowanie w domkach (4 i 5 osobowych) lub na polu namiotowym (tuż obok). We wsi sklepy spożywcze z art. gosp. domowego. Moim zdaniem wyjazd w takie miejsce, gdzie można wybrać rodzaj zakwaterowania i mieszkać blisko siebie, rozwiązałby problem maluchów i nie komplikował życia towarzyskiego. Podejrzewam jednak, że może tam być teraz tłoczno. Są wakacje. Domki mogą być porezerwowane. We wrześniu było by o wiele spokojniej, może nawet pustawo. A wrzesień tam jest piękny i pogoda bardziej przyjazna. Wędkarsko, też chyba bardziej korzystna pora. Jeżeli będziecie zainteresowani, podam namiary telefoniczne. Niestety, nie mam zdjęć tego obiektu, ale fotografować też tam warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie moja propozycja jest taka:

Ci którzy jadą (chcą jechać) z maluchami - niech szukają jakiejś mety w Polańczyku, niech próbują sobie coś zarezerwować na własną rękę.

Sama bym to zrobiła, ale wiadomo, nie wiem ile miejsc, komu, w jakich przedziałach cenowych.

Także, ja mogę zarezerwować miejsca na polu namiotowym, domków się nie podejmuję.

Ale na pewno coś sie znajdzie, trzeba tylko poszukać :)

To chyba dobre rozwiązanie - sama pięć latemu miałam dziecia w tym wieku, więc całkowicie Was rozumiem, ale nie jestem w stanie sama wszystkiego załatwić, bo pewnie na domki to i siakieś zaliczki potrzebne, więc sami rozumiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy w sierpniu nie otrzymają urlopu, lub z innych względów nie mogą jechać, proponuję alternatywny termin wrześniowy. Miejsce - Teleśnica Oszwarowa. Opis w moim poście na poprzedniej stronie. Maluchy i co wygodniejsi mogą mieszkać w domkach drewnianych lub murowanych. Pozostali, tuż obok na polu namiotowym. Oczywiście ci, którzy pojadą w sierpniu, we wrześniu też mogą jechać. Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy to jakieś 90% pewności mam, że pojadę. Wolne już zaklepane, w domu przepustka "podbita i zatwierdzona", tylko, żeby tak z pogodą wytrzymało. A jak już się tam zwalimy, to jak się odnajdziemy. Może jakieś telefony abo co ? Bo Polańczyk jest dość rozległy a odwiedzać wszystkie poletka namiotowe jakoś mi się nie uśmiecha. :cry::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sam więc nie ma potrzeby rezerwować miejsca dla mnie. Biwakuję pod wędkarskim parasolem ( taki z bocznymi ściankami ), więc jeżeli już to jak najbliżej wody. A dało by radę dojechać nad samą wodę motorkiem? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witia - pole namiotowe które wybrałam ma ponoć własne miejsca dla wędkarzy, więc pewnie można i przy wodzie zaobozować, ale myslałam, że zrobimy sobie mini obozowisko w tzw. kupie :cool:

Chociaż może pozwolą nam się rozwalic nad wodą...

Kurka mówcie co i jak, bo najdalej w piątek trza dzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini nie gorączkuj sie tak, według mnie wydaje mi się że nie trzeba rezerwować miejsc na polu namiotowym, to nie hotel :lol: a zapewniam cię ze miejsca ci tam dostatek wystarczy podać adres i datę spotkania, a póżniej pomalutku, pomalutku, aż do skutku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.