Skocz do zawartości
tokarex pontony

ZLOT - Bieszczady POLAŃCZYK nad Zalewem Solińskim


trini

TERMIN ZLOTU  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. TERMIN ZLOTU

    • 11-15 VIII (długi weekend sierpniowy) (sobota-wtorek)
      10
    • 18-20 VIII (piątek-niedziela)
      1
    • 25-27 VIII (piątek-niedziela)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ok - to już wszystko wiadomo - spotykamy się u pani Anieli Maszczak

na ul. Równej 9

a co bedzie to bedzie, najwyzej na dziko się gdzieś zakotwiczymy ;)

a nie - ja i tak zadzwonię, żeby sie dowiedzieć co i jak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini jako główna kierowniczka zamieszania :mrgreen: odpowiedz mi jak jest z tym terminem w końcu ? Zagłosowałem na długi "łikend" bo tylko ten termin mi odpowiada (

Od 21-27 .08. jestem na Słowacji ). Uda mi się przyjechać w któryś dzień pod wieczór ,nocleg (nawet na trawie pod krzakiem lub w samochodzie :mrgreen: ) i niestety wieczorkiem wyjazd. (Jeżeli w grę wchodzi ten pierwszy termin)

Nie nastawiam się na wielkie łowienie , może troszkę na spining ale ważne jest poznanie się w świecie realnym. Nie wiem czy sam czy z familią będę.

Solina to wody górskie nie wiem czy są jakieś licencje 1 dniowe czy cuś :?: Czy można normalnie łowić :?::?::?:

Ps. Trini gorączkujesz się jak Panna Młoda w noc poślubną :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ps II. Może jakieś telefony do siebie ??

Mój to 507-528-085

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy w długi weekend

:cool:

O właśnie...

trzeba jechać przez Krosno, bo trzeba w PZW wykupić dodatkowe pozwolenie na Zalew Soliński.

Fajnie, że przyjedziesz, będzie nas troszku więcej :D

Ja osobiscie wywieszę na swoim kaszlaku wydrukowaną kartke z napisem haczyk.pl także najlepiej szukajcie mnie ;)

telefony proponuję na priv sobie przekazywać, bo tu dostęp mają nie tylko zarejestrowani użytkownicy, i może być kiedyś jakis problem...

Essox, a kto inny ma się gorączkować... przeca gdyby nie moja nieskromna osoba, to znowu by nic nie wyszło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

Zezwolenia na wędkowanie można nabyć:

1. W punktach sprzedaży pozwoleń okresowych

2. W Okręgu PZW Krosno

3. Wpłacając na konto Okręgu.

Punkty sprzedaży pozwoleń:

a) sklepy wędkarskie w Sanoku: Chytła Piotr - 604-7825-927, Adam Skrechota - 502-679-093

B) Pani Gancarz Elżbieta w Solinie 605-787-662

c) Jacek Golonka w Wołkowyji 013 4692-516

d) Andrzej Miklołajczak w Polańczyku 013 4692-358

e) Zajazd Gawra w Łączkach

f) Sokołowska Anita 692-066-259

Przy wpłacie na konto Okręgu należy opisać przelew: - opłata roczna wody górskie(nizinne) nr karty, opłata jednodniowa od - do , wody górskie (nizinne) nr karty.

Rejestry połowu ryb będą wydawane przy wykupieniu opłaty, lub można je wybrać w każdym punkcie sprzedaży po okazaniu opłaty (jeżeli była dokonywana przelewem na konto Okręgu).

Opłata jednodniowa wody nizinne 10,- wody górskie 20,- łowisko specjalne San 60,-

Okręg PZW w Krośnie

Adres: Jasna 26a, 38-404 Krosno

Województwo: podkarpackie

Kontakt: +48 13 436 55 68

pzwkrosno@poczta.onet.pl

www.pzwkrosno.boo.pl

Informacje dodatkowe: Konto bankowe:

PEKAO SA I O/Krosno

74 1240 2311 1111 0000 3881 1155

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Dwie_Sety - dzięki wielkie za te informacje :)

polecam jednak zakup w większym mieście bo w Polańczyku tego faceta często nie ma. Mój chłop mówi, że jak był ostatnio to pozwoleniaw ichnim kole były sprzedawane tylko w poniedziałki od 16-18...

Dzwoniłam na Pole.

Mamy zarezerwowane miejsca najbliżej wody (ok. 30 metrów) najniższy taras i taras piętro wyżej. Bo namioty rozstawia się na specjalnie zbudowanych tarasach :)

Nie ma żadnego problemu - za rezerwacje nic się nie płaci :)

Także myślę, że już wszystko gotowe i teraz już tylko zbieramy sie i jedziemy.

Jeżeli ktoś chce kontakt do mnie to zapraszam na priv - publicznie nie będę podawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już mamy sierpień...

Czyli odliczamy dni do wyjazdu nad Solinę.

Bardzo proszę tych którzy są pewni, że będą na zlocie o informacje tutaj lub na priv.

Będę ogromnie wdzieczna - ale to niespodzianka co planuję :D

acha - ja jestem na miejscu 10. VIII wieczorem, także juz od wtedy możecie mnie szukać :)

znak specjalny - maluch z bannerem haczyk.pl na tylnej i przedniej szybie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest!!! Dziś wodzu podpisał mi urlop!!! Od 14.08 do końca miesiąca ... całe 3 tygodnie co prawda za zeszły rok i mam byc pod telefonem, ale ... kurde, ciesze się :mrgreen:

Teraz jeszcze zone musze zbałamucić i już :mrgreen:

Fakt zbałamucenia potwierdzę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, chyba, ze cos w fabryce sie wykluje. Muze jednak najpierw odwiedzić Poraj, bo tam mam przyczepę kampingową u znajomego, 400 m od lustra wody. Bardzo wygodne rozwiązanie. Po pracy startuję, 40 minut przyczepa na haku, kolejne 10 minut przyczepa na stanowisku, kolejne 10 minut - Piotruś na pontonie :lol:

A tak ... bede musiał strzeliś kurs na północ i potem południowy wschód. Mysle, że będzie OK.

Pytanko, czy ktoś z Was będzie maiał CB radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wolne na 14. Sierpnia :mrgreen:

Jeszcze nie wiem co i jak, ale sie wybieramy. Najprawdopodobniej poszukamy jakiegoś pokoju w gospodarstwie agroturystycznym. Jesli nic nie znajdziemy, to zostaje namiot.

Dotrzemy pewnie w sobote przed południem.

Samochód oczywiście oklejony: "Haczyk.pl"

Mam również CB, ale w sobote pewnie już wszyscy bedą na miejscu.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.