Skocz do zawartości
tokarex pontony

ZLOT - Bieszczady POLAŃCZYK nad Zalewem Solińskim


trini

TERMIN ZLOTU  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. TERMIN ZLOTU

    • 11-15 VIII (długi weekend sierpniowy) (sobota-wtorek)
      10
    • 18-20 VIII (piątek-niedziela)
      1
    • 25-27 VIII (piątek-niedziela)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy ma ktoś może jakąś mapkę, z której mozna wyczytać uksztaltowanie dna

Myśle Gregorek że takiej mapki to chyba niema ,jest to zaporówka troche specyficzna ale moge się mylić w ty zględzie,jest akurat o solinie napisane w sierpiowym WP,

a i mam troche cynków od kolegi [spiningista] na temat gdzie ryby szukać ,miał echo ryby sporo drapieżnik tylko w kołkach ,karpie pomoć jak smoki wygrzewały się na płyciznach oni byli po drugiej stronie zbiornika .Ale efekty mieli słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Trini czy mogłabys podac mi nr .telefonu do tej pani w której bedzie obóz.

Mysle ze moze wpadne z żoną i synami ale nic na 100%.

Witja i Essox kiedy wyruszacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze moze wpadne z żoną i synami ale nic na 100%.

Ejjjj, Boguś, co to znaczy nic na 100%. Masz chyba z nas najbliżej i od wstydu rowerem byś przyjechał ... na spacer. Jeśli przyjadę (w sobote lub niedzielę) a Cie nie będzie, obiecuję Ci wszem i wobec, że przywioze Cie w bagażniku ... i takie fotki ukażą się na forum p.t. "Boguś hoppp" :lol::lol::lol:

Oczywiści żartuję ... ale z tym hop i bagażnikiem, to całkiem poważnie :evil:

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś,

taka persona jak Ty, to po prostu nie ma wyboru i musi się pokazać na tej imprezie.

Co do deklaracji Shoguna i Witii to ja sie normalnie obiema ręcami dopisuje.

Także nie myśl Boguś że sie Tobie upiecze; stań na głowie- żeby choć jeden dzień (i wieczór) razem spędzić.

Trini trzymam kciuki za twój bolid.

Z tego co się zdązylem zorientowac (nie pamietam czy ktos juz o tym pisal):

oplata za wedkowanie 10PLN za dobe, brak doplat za wedkowanie z lodzi, czy jakichkolwiek innych.

Obowiazuje rejestr polowu do pobrania w kazdym sklepie wedkarskim lub u strazników.

Czy coś pominąłem?

Zabieram się do czytania opisu w WP.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Gregorek nalitość boska jaka tam zemnie persona .

Ale ciesza mnie waszeciepłe słowa i namowy.

Dam z siebie wszystko.

Holera szogun niewiem czy ci sie w bagazniku zmieszcze. :lol:

Zeby pogoda wypaliła psiakrew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby pogoda wypaliła psiakrew.
, wypali, wypali. Słuchałem prognoz do niedzieli to zapowiadają od piątku nadejście suchego i ciepłego wyżu.Majmy nadzieję, że dopisze.

Z kolei niezbyt pomyślna wiadomość nadeszła dziś do mnie znad Soliny. Stan wody obniżył się dość znacznie, ponoć o około 2m.

Facet, który był w Polańczyku na festiwalu szanty widział wędkarzy łowiących SANDACZE na białe twisterki, na cyplu, gdzie jest stanica WOPR. Więc może coś jednak się będzie ...... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc...

ech...

przykro mi bardzo chłopaki - ale mój wyjazd nie wypali... :(

Cieszę sie, że pomogłam wam sie zebrać, i że ZLOT wypalił...

Głupio tak, bo Was na to namówiłam - nie mniej jednak, jestem pewna, że bedziecie bawić sie wyśmienicie :)

Na polu wystarczy powiedzieć, że przez telefon zarezerwowane zostały najniższe tarasy, i to chyba tyle...

Mój samochód całkowicie odmówił posłuszeństwa, postoi w warsztacie do poniedziałku - i albo i wtorku, i nie mam możliwości dotelepać się na miejsce...

no i jeszcze wyszły zawirowania finansowe, także, po prostu, ze łzami w oczach to piszę, ale mnie nie będzie... :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i moje przybycie na Solinke stoi pod wielki zapytaniem ,nie udało mi się załatwić zastępstwa do tej pory i chyba nie ma szans na to ,a tak liczyłem że was poznam osobiście no i te legendarne karpie z soliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż szkoda.

Niemniej fajnie by było ten zlot zrobć. Niechby nawet ten pierwszy był malutki i króciótki, ale by był.

Ja jutro zaczynam urlop, jadę do kolegi w okolice Żywca (zb.Żywiecki) i bedę tam do piątku. A nad Soliną w Polańczyku byłbym w sobotę rano i przez całą niedzielę do południa w poniedziałek.

Wszystkich, którzy nadal sie wybierają nad Solinę proszę o ostateczne potwierdzenie tu na forum w tym temacie oraz wiadomość - sms ze swoim telefonem na mój haczykowy nr 697 236 095 Będę kontaktował się z każdym telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynają się robić jaja :evil:

Ja jestem w stanie przyjechać w piątek przed 12 i zostać nawet do niedzieli tak do 14.

Ale jak mam siedzieć sam to sory .

Proszę o konkrety kto jest w stanie być od piątku 11.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Napiszcie ostatecznie kto jedzie i czy sam czy z rodzina. Najlepiej by było zeby każdy sie zameldował w sobote tak do 12 .

Nobo jesli nas bedzie malutko a deszcz padał to przynajmniej jakaś imprezke strzelimy.

Tomik Witja Essox Andi Szogun moze ja kto jeszcze.

Maniek nawet nieswiruj masz przyjechac.

Szogun chyba z tym bagażnikiem to cholera po Mańka pojedziemy. :lol:

Czy ktos z was bedzie miał aparat fotograficzny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to ja lece na złamanie karku 1200 km, wchodze i ... nie wierzę w to co czytam :twisted: Co jest z Wami!!!

Mi tez pomieszały się szyki i równie dobrze mógłbym napisać, że mnie nie bedzie, bo mam ku temu powody :evil:

Przemeblowałem wszystkie sprawy zawodowe i rodzinne pod zlot haczykowców, tzn. w piątek bede z kolega z pracy (nie wędkarz, ale ma prawo jezdy :mrgreen: ) w Rzeszowie w nadzorze budowlanym, potem na godz. 12-tą jestem umówiony w Medyce na odbiór, ok. 16-tej - przejście graniczne Medyka i zaopatrzenie w "paliwo" ;) i ... Solina Sity :mrgreen:

W sobote planuje wracać chyba, że kierowca mi sie opije :cool:

Będe bez wędki i reszty majdanu ... tak wizytowo, prosto z pracy, by Wam rękę uścisnąć, spojrzeć głęboko w oczy i po jakims ogórku zjeść przy ognisku ;):mrgreen:

Bogdan, jesli masz problem z transportem, mogę Cię zebrać po drodze. Jeśli byś sie zdecydował, na PM wysyłam Ci mój nr telefonu i do piątku, do godziny 12-00 masz czas zamówic taksówkę ;) Do bagażnika sie nie zmiescisz, bo to auto służbowe i ma mały bagażnik, zresztą i tak będzie pełen "paliwa", ale cały tył bedzie wolny tak, ze sie nie obawiaj :lol::lol::lol::cool:

A teraz ide spać, bo mi oczy na żyłach wiszą ze zmeczenia :lol::lol::lol:

p.s.

wezme aparat by uwiecznic Wasze/Nasze mordki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun nie wściekaj się...

Oprócz samochodu - to kasa mi nie pozwala na wyjazd, jest bardzo cienko, wynikły pewne bolesne kasowo sprawy, i nie poradzę nic... :(

pozatym chyba nie muszę się tłumaczyć, że CHCIAŁAM jechać - sama Was zwołałam, a ze wyszło inaczej - sama jestem zdołowana, już mnie dołować wiecej nie trzeba... :(

cóż, mogę tylko Was przeprosić, za to, że mnie nie będzie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.