Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pogoria 1,2,3,4(Kuźnica Warężyńska)


NBT

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego schowaj sie z tym amurem bo wstyd sobie robisz ....... Historia połowu :):) wziąłeś sobie łuskę .... ryba wróciła do wody :):) powiem tylko tyle że też jestem z D.G

żałosne

:mrgreen: czy mógłbyś rozwinąć bardziej twoją wersję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Panowie gdzie na pogori IV najlepiej sie ustawic za karpiem? Ja jezdze od kuznicy podlesnej ale efekty takie sobie, jeden ładny karp i płocie...Jak mozecie napiszcie gdzie sie mozna ustawic za karpiem najlepiej na nocke....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo ale ktos ze znajomych włamał mi sie na konto i teraz sie wygłupia zaraz zmienie hasło o ile sie da,zdjęcie było robione dla zabawy i smiechu by zobaczyc jak dnia nastepnego dziadki bija sie o miejsce ludzi tyle ze jakby zawody na całym brzegu byly (naprawde smiechowy widok).tyle w tym temacie jak ktos ma jakies pytania odnosnie tej sytuacji prosze pisac wiadomosci do mnie,bo to stronka o pogoriach a nie o głupotach.

Na pogori 4 wez sprawdz sobie brzeg od Wojkowic Koscielnych naprawde polecam

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyczekpl? od wojkowic koscielnych to tam od tych pisakow gdzie na kładach jezdza? Jak tak to w ktora strone pozniej na prawo tam gdzie jest ten tatareczek czy bardziej na lewo sie kierowac? Dzisiaj wlasnie teraz wróciłem z przeczyc rybka brała pieknie:) mozna powiedzec ze wypad uwazam za bardzo pozytywnie zaliczony 7karpi 1 linek dwa leszczyki i jeden karas:) zabawy kupe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No właśnie widze jak wiesz , a juz nic nie powiem o tym amurze bo bym cie chlopcze osmieszyl tutaj..wiec na drogi raz zaczym ciokolwiek sfotografujesz juz napiszesz przemysl to dwa razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widze jak wiesz , a juz nic nie powiem o tym amurze bo bym cie chlopcze osmieszyl tutaj..wiec na drogi raz zaczym ciokolwiek sfotografujesz juz napiszesz przemysl to dwa razy

Cześć wild. A ja jestem bardzo ciekaw, bo to już drugi raz ktoś o amurze kamyczka mówi w ten sposób. Cos w tym musi być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i w dodatku historyjka z włamaniem na konto, ktoś nie miał by co robić tylko włamać się na czyjeś konto i podszywać pisząc głupoty :mrgreen:

... o amurze to nie wspomnę , zresztą ja jakiś rok temu gadałem z kamyczkiem.pl poprzez gg i naprawdę chłopak ma wybujałą fantazję (moje spostrzeżenie), tak że ja nie wierzę w żaden wpis jego na forum, jest dla mnie nie wiarygodny a sytuacja z amurem to potwierdza ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sytuacji z amurem... to wystarczy przejść się brzegiem Pogorii 3 i bez problemu przy brzegu znajdziecie kilka martwych sztuk około 20-25 kilogramów. Nie wiem jak w chwili obecnej ale jakieś niecałe 2 tygodnie temu właśnie tak było... A żeby ktoś złowił... nikt nie słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... tak własnie myslałem. Ja tez do wpisów kamyka podchodzę z przymrużeniem oka odkąd po jednej z wypraw na lód chwalił sie na forum, że ciągnął piekne płocie i leszcze. Tylko póżniej wyszło, ze tego dnia nic specjalnego nie brało a on... siedział na lodzie pare metrów przede mną i widziałem co łowił. Żenujące.... Może i chłopak ma jakies efekty, bo widać, ze jest często nad wodą, ale takim postępowaniem sprawi, że niedługo juz nikt w nic mu nie uwierzy. Nawet jak sam cos złowi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa się wyjaśnia powoli :mrgreen:

A tak na marginesie Robson kiedy KAWA :mrgreen: na 100% pojade na Przeczyce połowić z łodzi sandałki w nocy :mrgreen:

No własnie... Kiedy kawa... Ta na lodzie nam uciekła :grin: A wiesz, że jeszcze nigdy nie łowiłem w nocy z lodzi. Może trzeba by spróbować hehe.... Mnie to teraz tylko łowienie wieczorno-nocne zostało, bo w dzien praca niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.