Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pogoria 1,2,3,4(Kuźnica Warężyńska)


NBT

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

W piątek od strony Wojkowic Kościelnych (pierwsza w prawo za kościołem) tam przy tych rozległych piaskach był stan wysoki i lipa straszna. Ale jeśli rzeczywiście się to zmieniło to chyba w sobotę trzeba będzie się przejechać. Na jakie ryby się tam przede wszystkim nastawiać ? Nie mam doświadczeń z tym zbiornikiem jeszcze więc chciałbym jakoś wstępnie chociaż się przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecna spadł stan wody o jakis metr 1,5 cos takiego ale na pogori 4 stan wody rybie nie przeszkadza w braniom z mojego doswiadczenia

ważne ze wreszcie woda sie nagrzewa bo w tym roku bedzie wszystko pozniej przez ten gupi MAJ :twisted:

na jaka rybe sie nastawiac myśle ze przedewszytskim karp wzdrega karas lin i leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w zeszłym tygodniu byłem w czwartek i w piątek w miejscu o którym pisałem w poprzednim swoim poście i z braniami zarówno na grunt/spławik jak i spinning było kiepsko - ściślej mówiąc - totalne zero brań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wybrać się na IV ze spinningiem, od której strony najlepiej porzucać?? myślę udać się na ten brzeg od pogorii III w stronę tej zapory co woda już odpływa z jeziora do przemszy. miał tam ktoś jakieś efekty ?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Od kilku dni obserwuje totalne bezrybie od stony Wojkowic, po wczorajszych rozmowach ze stałymi bywalcami nic się nie chce uwiesić.

Ja od 4 dni nie miałęm ani puknięcia na spina, woda opadła jakieś 2,5-3 m rybka poszła chyba w inne miejsce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak od strony wojkowic nie biorom to ja jestesm świety ja jezdze i ciągne

Zależy z której strony od Wojkowic siedzisz bo nie znaczy to, że łowimy w tych samych miejscach. Może Tobie się dają złapać ale ja nie mam szczęścia więc napisałem to co mi się zdarzyło i z rozmów z innymi.

Jeżeli jest inaczej to widać, że nie mają ochoty do rozmów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

nie jestem związany z wędkarstwem, lecz z innym sportem - kitesurfingiem

niedalej jak kilka dni temu zostawiłem na plaży (wojkowice kościelne) na pogorii 4 część z latawca (drążek w zielonym pokrowcu z napisem naish)

jeżeli ktokolwiek widział albo wie czy ktoś znalazł takie coś to proszę o kontakt na maila imsooobig@yahoo.pl

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy we trzech na nocce nad Pogorią IV na wschodnim brzegu. Dla odmiany tam, bo od Wojkowic było pełno plażowiczów. Zaliczyliśmy... burzę, ulewny deszcz przez całą noc i fale jak na morzu nad ranem. Gruntówki cały czas milczały jak zaklęte, mnie na spławikówkę udało się 4 jazie po ok. 30cm wydłubać i dwa okonki. Ogólnie marnie. Wracając podjechaliśmy od strony trasy szybkiego ruchu, ale tam tez nic nie połapali. Wszyscy tylko narzekają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam !!!

Chciałbym wybrać sie na Pogorie, tylko nie wiem specjalnie na którą :roll: Jestem zielony jeśli chodzi o te zbiorniki :oops: Czy może mi ktoś podpowiedzieć na która , tylko z w miarę dokładnym opisem gdzie i jak dojechać. Jestem zmotoryzowany i ostatnio siedziałem na Paprocanach i głownie na ,, grunt" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja na P2 ?

Znacie może jakieś ciekawe miejsce gdzie można by dojechać samochodem i rozbić się z rodzinką. Mam zamiar rozłożyć feedera i spławik.

Dziękuję z góry za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja na P2 ?

Znacie może jakieś ciekawe miejsce gdzie można by dojechać samochodem i rozbić się z rodzinką. Mam zamiar rozłożyć feedera i spławik.

Dziękuję z góry za wszelkie informacje.

Na P2 nigdzie nie dojedziesz samochodem, bo jest to użytek ekologiczny. Możesz wóz zostawić na parkingu przy ulicy Zakladowej (ulica między P3 a P2) i przejść się jakieś 200-300m ścieżką obok nad brzeg P2. Jak dojdziesz do wody to stanowiska masz i po lewo i po prawo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja na P2 ?

Znacie może jakieś ciekawe miejsce gdzie można by dojechać samochodem i rozbić się z rodzinką. Mam zamiar rozłożyć feedera i spławik.

Dziękuję z góry za wszelkie informacje.

Na P2 nigdzie nie dojedziesz samochodem, bo jest to użytek ekologiczny. Możesz wóz zostawić na parkingu przy ulicy Zakladowej (ulica między P3 a P2) i przejść się jakieś 200-300m ścieżką obok nad brzeg P2. Jak dojdziesz do wody to stanowiska masz i po lewo i po prawo...

Dzięki wielkie :)

A może orientujesz się na jakie rybki się najlepiej nastawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybostan jest podobno taki sam jak na innych Pogoriach. Wiesz... ja nigdy nie przepadałem za łowieniem na PII. Choć fakt, że łowiłem tam tylko kilka razy i to głównie z nastawieniem na szczupaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.