Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach? Sierpień 2011


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 226
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Bylem dzisiaj nad Warta w Sroczewie za Sremem. Bardzo trudno dostepne lowisko, duze skarpy przez co rzeka wydaje sie zupelnie dzika i nie przelowiona. Wynikow rewelacyjnych nie bylo. Jeden szczupaczek 56 cm i na tym koniec. Ciekawe gdzie sie podzialy bolki : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, MattZ, anton, zdzislavo, całkiem niedawno, na poprzedniej stronie tego wątku w imieniu administracji jak i innych użytkowników grzecznie poprosiłem o coś..

Lecz mimo to, jeśli nadal chcecie sprawdzić komu się szybciej znudzi, to proszę bardzo, ale obawiam się, że Wasz kolejny przebłysk elokwencji może zakończyć się rozstaniem z tym forum..,oczywiście bez żalu z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta niczym nie sypie, od 21 do 2 w nocy 1 jazgarz i jeden rak, masakra.

To prawda. Dzisiaj 7 godzin spinningu na Warcie i ani puknięcia. Bolenia i szczupaka nie widac. Niestabilna pogodna powoduje ze w tym roku złowiłem tylko jednego okonia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad 20 -23 na warciane "betony" z nastawieniem na suma, skonczyl sie 3 braniami, 2:1 dla mnie. Niestety glowny cel odmowil wspolpracy, a na brzegu wyladowaly 2 sandaczyki, jeden okolowymiarowy i jeden ok. 35 cm. Rosna dalej. Wszystkie brania na Dorado Lake 7cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną coroczny wypad w góry, tym razem wybór padł na podhale, czyste rzeki, piękne góry no i oczywiście pstrągi i lipienie.

100b1620.jpg

Łowiłem przede wszystkim na Białym Dunajcu ale zahaczyłem również o Czarny Dunajec, Lepietnice i Rogoźnik. Urzekły mnie krajobrazy tych rzek, coś pięknego, łowienie tam to największa z wędkarskich przyjemności, aż żal było schodzić wieczorem do domu. Co będę opowiadał o urodzie tych rzek lepiej popatrzcie sami.

71989562.jpg

44521598.jpg

89043571.jpg

78008475.jpg

33846792.jpg

76727709.jpg

46060327.jpg

Rybki również dopisały złowiłem kilkanaście potokowców i jeszcze więcej lipieni, miałem dwie bardzo duże ryby jednak wygrały walke, pierwszą długo zapamiętam, rybka wzięła nieopodal progu, po czym wykonała odjazd na 10 metrów w środek kipieli wyskoczyła nad wode i się wypieła.

Pstrągi brały na zielonkawe nimfy i glajchy, stały klasycznie w rynnach za kamieniami, trudno tam poprowadzić nimfe, jest głęboko i z reguły silny nurt.

pstrag1.jpg

pstrag2.jpg

pstrag3.jpg

Lipienie stały również w rynnach ale już raczej pod koniec ich gdzie wylewały się w szerokie, głębokie i wolniejsze płanie, brały na czerwonawe, brązowe i zółte nimfy.

1lipien.jpg

rybka1.jpg

rybka2.jpg

lipienduzy.jpg

Według mnie Podhale to miejsce które każdy miłośnik pstrągów i lipieni i górskich rzek powinien w życiu zaliczyć, super spędzony czas, piękne krajobrazy, krystalicznie czyste rzeki i ..... ryby. Oczywiście każda rybka wróciła do wody do czego i was namawiam jak zdecydujecie się odwiedzić podhale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj również byłem dwa razy na rybkach. Rano od 5 do 8 jeden leszczyk 20cm i po południu na innym jeziorze z efektem żadnego brania. Ogólnie klapa jakaś ostatnio jest. Pogoda skacze ciągle, ciśnienie szaleje...jedna wielka sinusoida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajk.jpg

Dzisiaj Odra we Wrocku, w pogoni za okoniem zahaczyłem takie coś...

Jakieś 100-110cm, na Batsonie do 10 gr walczył świetnie ale nie za długo.

Do podbieraka zmieściłby się najwyżej ogon lub głowa, podebranie ręką nie wchodziło w grę więć pozostało mi tylko spiąć rybke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.