Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Listopad 2011.


Arbiter

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie za dlugo tej ryby trzymaliscie na ladzie?albo sie bierze albo odrazu wypuszcza,starczylo jej sil na odplyniecie a potem mozliwe ze szlag ja trafil ehh nie moge wychodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na odrze wyjęte 23 sandaczyki. (30 - 40 cm)

Już miałem podbierak w reku i... niestety całkiem spory i całkiem wypasiony szczupak wypiął się z haka. Przynajmniej radość była całkiem spora gdy jeszcze nie wiedziałem, że to szczupły, a on co jakiś czas wyciągał linkę z kołowrotka.

A propos dużych sandaczy i ochłodzenia, to trochę podpytałem i podobno rybacy w sieciach znajdują sporo sandaczy i to takich po 3 do 5 kg. Znaczy,ze są!

Coś mi się wydaje, że trzeba spróbować po zmierzchu. Może wtedy młodzież będzie już spała i duży podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów

wisełka po praskiej stronie od 16 do 18 ja niestety bez brania ale kolega który był ze mną trafił sandała 50 cm.biały ripper 7 cm. ogólnie dużo wędkarzy i sandał ze szczupłym bierze :mrgreen:

Pihonek gdzie na zegrzu łapiesz ? pod mostem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Odra z pontonu i od 10-16 tylko 1 sandał pod wymiar i tołpyga zapięta za ogon.Dopóki nie zobaczyłem ogona myślałem że sum bo przeciągnęła mnie kilka główek i cały czas trzymała się dna.Walka trwała jakieś 15 min. i na koniec pomachała mi ogonem jak łopata :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.