Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach?? Luty 2012


Rafi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Placek

Świder,można go kupic w wędkarskim koszt to jakies 70 zł,jest to najbezpieczniejsza metoda,gdyż od uderzenia siekiery czy tam młotka,lód może pęknąć pod nami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dziś przedstawię relację z wczoraj. Rano pojechałem na zawody podlodowe, które odbywały się na Rokoli. Pierwszy raz w życiu chciałem wziąć udział w jakichkolwiek zawodach wędkarskich. Nie wiedziałem, że na zawodach podlodowych można łowić tylko na mormyszkę i spławik, więc z blaszką nie zostałem dopuszczony. Pojechałem więc na Jezioro Piwonińskie, gdzie czwarty raz w tym roku jako jedyny łowiłem okonie, a reszta zazdrościła :mrgreen:

Na tym jeziorze w tym roku jedyną słuszną metodą jest błystka. Innym na mormyszkę i spławik nie brało kompletnie nic, a ja złowiłem około dwudziestu okoni. Tak samo jak ostatnio nie były zbyt okazałe, ale i tak byłem zadowolony, patrząc na miny innych wędkarzy :grin:

Wczorajsze okonie były mniej więcej takie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6554bd9c312bfd3a.html

a te z 17 lutego tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8ff4f807707c5e9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja opiszę łowy podlodowe, na spooorej zwirowni :

najpierw dojazd: mv2po3.jpg

jedzonko już się pasie: 10z9tw8.jpg

tera sprzęty: 23jij49.jpg

czekam i nic sie nie dzieje: 6efcx3.jpg

niestety ryby śpią jeszcze, i nie mamy brań, czas do domu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posprzątałem temat, po kosztach własnych, ale następnym razem liczymy się wg oficjalnego cennika, po prostu zmuszę się w końcu i "pogodzę" Was wg Regulaminu Forum :twisted:

WRACAMY DO TEMATU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaliczyłem pierwszy wypad w tym sezonie, bardziej w celach konsumpcyjno-piwnych niż wędkarskich, bo okazało się, że wszędzie lód, ba, byli nawet wędkarze łowiący na owym lodzie a my ze spiningami :mrgreen: W niedzielę uderzamy na białą rybę na Cybinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dziś kilku godzinny rekonesans na Widawie między Jelczem i Oleśnicą. Niestety bez kontaktu z rybą, ale za to rzeczka piękna, lekko podniesiona, już zaczyna niestety błoto płynąć z roztopów. Dołączam kilka fotek.

post-7661-14544972999505_thumb.jpg

post-7661-14544972999852_thumb.jpg

post-7661-14544972999927_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zawody pod lodowe z kola hydral na łowisko Wilczyn , frekwencja kolo 40 chłopa złowiłem 25 rybek głownie plocie i pare jazgarzy brania byly w sumie tylko przez godzine , dało mi to 2 miejsce reszta raczej marnie ; wygrały dwa pstrągi pozostałe miejsca z czołówki to głownie duże okonie i ładna krasnopiórka , ogólnie jestem zadowolony chociaz były domniemania strych mieszaczy ze niby plocie przywiozłem ze soba bo nikt tyle nie połapał ŻENADA ale ponąć to standard gdy "młody" złoi dupę stałej czołówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Placek

byłem na widawie(wrocław-świniary) dzisiaj od 12 do 16,zwiedziłem conajmniej 1km rzeki,celem był kleń,rzeka zmulona,nurt bardzo szybki, łudziłem sie że coś złowie ale niestety ani puknięcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.