Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozterki budowlano-remontowe Trini


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

ma jeszcze jedną część, tam gdzie stoi lodówka, będzie stał stół i jest ogromne okno ;)

Więc to tylko przekłamanie - ale dopóki nie zdejmę folii zabezpieczającej z lodówki, nie wstawię stołu i nie powieszę firanek to nie pokażę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini a co z poprzednim remontowanym mieszkaniem?? Kasa i praca w błoto??

A mieszkanko fajowe, tle że widać że fachowców nik nie przypilnował przy budowie i trzeba po nich teraz poprawiać ale świetnie i szybko wam idzie, ja do tej pory nie skończyłem urządzania kuchni :wink: Rozumiem że w stanie developerskim nabyliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

w stanie bardzo developerskim...

nawet drzwi nie było wejściowych, okna do poprawki, jedno do wymiany - masakra

A poprzednie... no cóż, takie życie, ale z moją matką się już nie dało wytrzymac pod jednym dachem, pomimo tego, że osobne wejścia itd.

Trudno się mówi, długa to historia, ale tak jest lepiej. :)

Co do TFU! fachowców - to po prostu mam nieodparte wrażenie, że jak sam nie zrobisz, to nie zrobi tego dobrze nikt, żaden fachowiec, niedobrze się robi po prostu.

Parę nowych fotek - ale jak widać - już mieszkam :D

Jeszcze jest trochę poprawek wiadomo, ale od świąt - juz na swoim :D

salon:

IMGP2402.jpg

IMGP2398.jpg

pokój młodej:

IMGP2348.jpg

i młoda pod choinką z życzeniami świateczno noworocznymi ;)

IMGP2370.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TFU! fachowców - to po prostu mam nieodparte wrażenie, że jak sam nie zrobisz, to nie zrobi tego dobrze nikt, żaden fachowiec, niedobrze się robi po prostu.

Bo fachowce budują Irlandię :mrgreen: zostały same przedskoczki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo fachowce budują Irlandię :mrgreen: zostały same przedskoczki :mrgreen:

ESSOX, jest jeszcze gorzej....uwierz, pracuję w budownictwie i ci co zostali to jest masakra. jak znajdziesz fachowca to całuj go po rękach i pilnuj żeby się nie obraził.... bo większość firm z powodu braków kadrowych zatrudnia ludzi z łapanek.... byle wiedział co to cegła i już się nadaje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinus, nauczyłam się kłaść glazurę, terakotę i gres - wyszło jak widzisz na zdjęciach w sumie całkiem całkiem, jeszcze musze fugę walnąć tylko na podłogę - nadaję się? :D

Aaaa ściany też wyprowadzać umiem, i kotwić okna, o malowaniu nie wspominam bo to pryszcz, tak samo jak wylewki samopoziomujące, obsadzanie parapetów, układanie płyt GK.

Nadaję się choć trochę? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadaję się choć trochę? :mrgreen:

po zdjęciach wnoszę, że nawet całkiem się nadajesz.... :wink:

zresztątrini, jak się dla siebie robi to się robi wolniej dokładniej itp. itd. w firmach mają terminy..... więc jeszcze ze dwa remonty i fachowiec będziesz bo i tempo pracy będziesz miała lepsze.... :wink: a to dobry fach...tacy glazurnicy czy tynkarze jak słyszą ile zarabia się w kierownictwie i projektowaniu po studiach to sie śmieją, że za tylke to im by się z łóżka wstawać nie chciało.... :roll::???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.