Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

chroń komputer


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu ludzi czy wam odbiło? Ja mam gdzieś te posty, po prostu Nod32 jest najlepszym antyvirem w polsce.

ale to nie powód żeby nabijac bezsensowne posty i pisać o głupotach

Bezsensowny post to jest twój, bo on tu nic nie wnosi, bo ja napisalem żeby poczytal, ze jest najlepszy.

Magnum najwyrazniej pisze po to zeby pisac

LOL?! Człowieku co się tak przyczepiłeś? Jezu Chryste! Pytał się kolo, to mu odpowiedziałem, np. terazt ty napisałeś " aby napisa" bo nikt sie nie odowiadział z twojej wypowiedzni niczego.

Chyba za przekroczenie granicy 500 postów jest darmowa koszulka

Po co mi ta koszulka, skoro wygrałem komplet w konkursie? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Te kilkanaście ostatnich postów to jest efekt tego , że nie chodzicie na rybki :mrgreen:

Ludzie wyluzujcie trochę bo się wyzabijacie nawzajem przez net :mrgreen:

Edit.

A co by było z tematem związane to ja mam avasta i w zupełności mi wystarcza .

A że nie łażę po "brudnych " stronach , nie otwieram nieznanych meili to nie mam żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie posty przeczytałem ze sporym rozbawieniem i myślę, że Tomaszek również
Tjaaa.
Jeżeli moja opinia (i niejakie doświadczenie) może w czymś pomóc, proponuję przy wyborze antywirusa kierować się na m.in. takimi kryteriami:

Tak - zagadzam się.

Jezu ludzi czy wam odbiło? Ja mam gdzieś te posty, po prostu Nod32 jest najlepszym antyvirem w polsce.
MagnuM, stąpasz po cienkim lodzie a ilość ostrzeżeń na Twoim koncie o czymś świadczy.

Moje zdanie: Nod32 to drewno - avast! spisuje się już lepiej i mam go zainstalowanego na komputerze mojej matki (czyt. nie jest konieczny wysoki poziom zabezpieczeń) ale żadnym faworytem nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnie wykrył mi wirusa, dałem wtedy "usuń", ale on pojawił się jeszcze raz i tak to się powtarzało kilka razy, aż w końcu zniknęła mi tapeta z pulpitu i pojawił się jakiś wielki napiś (coś o wirusie) no i nie dało się nic zrobić ...... jakie skutki :?: chyba sam się domyślisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego sie nie sprawdzil ? ja uzywam i nie narzekam
I oby tak dalej, ale nie każdy robi na kompie to co Ty. Jednemu wystarczy AVAST bo ogląda tylko parę stron w necie i sprawdza pocztę. Dla kogoś komu komputer nie jest potrzebny tylko do oglądania paru stron w necie a na nim pracuje, często jak ja to mówię stąpa w sieci po cienkim lodzie to potrzebuje znacznie lepszych zabezpieczeń.

Tak więc wg mnie dla każdego coś innego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie i mysle ze warto zakonczyc ten temat bo za chwile pojawia sie teksty typu winda lepsza nic linuch, a Firefox jest cudem przy tej kupie IE :-) Takie gadki zawsze do tego prowadza, szczegolnie jak bierze w nich udzial mlodzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kompa nie uzywam tylko do ogladania paru stron w necie i odbierania poczty. Spędzam duzo czasu w necie, wchodze na bardzo bardzo rozne strony ale mam zasade nie pobieram niewiadomo jakich rzeczy i nie otwieram poczty od nieznanych osob bo wlasnie w ten sposob kiedys najwiecej wirusow zalapywalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Wlasnie od niedawna jestem uzytkownikiem neo a dzis odebralem liveboxa niezly sprzecik :) czy ktos z was ma juz to urzadzonko, moze dzieli lacze lub korzysta z tej telefoni voip podobno mozna za darmo z tymi uzytkownikami rozmawiac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.