Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zanęty Marcel Van Den Eynde


oleq_30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pod ręką sklep z dość bogatą oferta zanęt pana Marcel Van Den Eynde. Z teg co widzę to są tańsze od zanęt Sensasa tylko w jakim stopniu skuteczne chodzi mi głównie o łowienie na zawodach ? Bardzo bym prosił o jakieś opinie, rady odnośnie ich stosowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

to że ty połowiłeś na te zanęty to nie znaczy że kto inny połowi. każde łowisko jest inne. najlepiej sam spróbuj na swoich. cene rzeczywiście atrakcyjną do jakości. z moich ulubionych to gold pro i super match. ale to już sam musisz dojść jaka jest najlepsza mieszanka na twoje łowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na rzeke dobra jest w czarnym opakowaniu gardons to jest typowa rzeczna bardzo dobra zanęta, i na rzekę proponuje ruwniez rive ace też typowo rzeczna . ale sam musisz sobie wypróbować czy ci one podpasują ja osobiście używam przeważnie sensasa na zawody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleq_30, jesli sam nie spróbujesz nigdy sie nie dowiesz.Kazda woda jest inna nie ma takiej zanety która by Ci sie wszedzie sprawdziła.Duzo bedzie tez zależało od tego co jeszcze do niej dodasz,przekop temat a sporo sie dowiesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam,

Ja często korzystam z zanęt Marcela na zawodach i nie mogę na nie narzekać. Bardziej mnie przekonują od sensasa. Sensas według mnie się teraz popsuł... Na nasz miejski odcinek rzeki na zawody używałem Gold Pro Bream, jak i turbo black i dawałem radę :)

Teraz spróbuje przetestować Super Crack Bream i roach bo ponoc tez są dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na zawody mi chodzi głównie rzeka tylko ciężko w niej o leszcza zwłaszcza dużego , króluje wszędobylski jaź
Ile bym dał by go złowić... :oops:

Przyjedż do Nysy chwila moment będziesz miał go dość , tyczka 3 godziny 78 sztuk żaden nie miał wymiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Niewymiarowego jazia jest multum... Jedyna szansa żeby dorwać dużego jazia, płotkę czy leszcza to wrzucenie kilka małych kulek zanęty. Jak dużo i duże kule się wrzuci to łowi się tyle jazionków że aż szkoda kaleczyć... Najgorsze jest to że ten mały jaź jak wejdzie to nie dopuszcza nic innego do kul... ale kiedyś te jazie podrosną i będzie co łowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

a ja wam powiem z innej beczki najlepsze są gotowane ziemniaki, Stosowałem na łowisko gdzie tylko podchodziły płotki, a po dwóch dniach i liny 40 i większe oraz leszcze. Żałuję że nie nęciłem cały tydzień, ale to skuteczny sposób. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.