Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach??? Maj 2012


Ariel29

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co Panowie... MATCH 2000 może przesadził, ale patrząc na te wszystkie kłótnie po prostu mi się źle robi. Pod każdym zas..nym filmem w youtube, czy każdym niejasnym sposobem wędkowania Polacy dają się poznać. Naród jakże zawistny, będący gotów ukamienować każdego (byle nie z odkrytą twarzą!). Proszę Was, wrzućcie na luz, pluciem na kogoś w łamach forum tylko go satysfakcjonujecie! Nic więcej. Nie raz już pisałem, że największe szkody w rybostanie robią tzw. "PRL'owskie dziady" walące do wora wszystko co na hak wejdzie. Chcecie walczyć o C&R?? Walczcie każdy z osobna w Swoich okręgach! Nie plujcie na ludzi których imienia nawet nie znacie w internecie, tylko plujcie na tych, których widzicie nad wodą!!! Odwagi zbrakło?! Tyle w tym temacie, koniec OT.

29.05

Dwa brania na białe robaki, nie zacięte, bardzo słabe. Metoda - spławik, Rzeka - Wisła. 4 godziny łowienia.Kaplica... Jutro kolejny wypad, mam nadzieję, że będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 261
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wczoraj pojechałem na stawy. Jest to łowisko specjalne.Łowiłem na feedera i odległościówkę z przyponami 0,15 i haczykami nr.12.Złowiłem 3szt. amura:42,48 i 53cm. oraz 17szt. karasi w przedziale 25 do 30cm.Miałem też na wędce karpia ok.80cm.Holowałem go jakieś 20min.Nie mieścił się do podbieraka.Nie chciałem go bo zużył by mi sporą część budżetu.Odciąłem przypon i poszedł sobie.Fotki zrobiłem w domu innym aparatem bo nad

wodą miałem rozładowany telefon.

zdjęcia niezgodne z regulaminem forum- tomek1

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: czlowieku zaraz cie zbanuja usuna te zdjecia co ty nie wiesz ze tu sami przewrazliwieni ludzie na takie widoki dobrze ze napisales ze to z stawu komercyjnego bo by co niektorym zylka w d.... pekla ale zobacz juz komentarze ze ze slaska jestes ze z biedy jesz ryby HAHAAHAHAHHAHAHAHAAH a sami wpieprzaja swinie i krowy co niedziela na obiadki i jakos im nie zal tych zwierzat :mrgreen::mrgreen::mrgreen: HIPOKRYCI :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne rybki Gobio Gobio, ja dziś chciałem przeprosić się z Wisłą, byłem popołudniu na Dąbiu ale lipa, syf, smród...nawet zdechły jeleń był w wodzie. udało mi się tylko okonia +25 złowić, prze brzegu grasowało klonki do 20 cm.

P.S. łowiłeś poniżej Przewozu ?

ehhh chyba Wisła nie jest mi dana, jutro od 4 będę na Przylasku, tam przynajmniej wiem gdzie zębaty stoi :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka kluseczka się dzisiaj uwiesiła co cieszy na własnej produkcji wobka..

Obrazek

na tego samego woblerka siadł jeszcze mały boleń

Obrazek

a tu trafiła kosa na kamień..

Obrazek

Rybki śliczne, szczególnie kluseczka.

Zainspirowało mnie jednak ostatnie zdjęcie z kosą i kamieniem.. To zaskroniec coś pożera? Malutka ta fotka i Ciężko mi zidentyfikować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi Ja i cała moja rodzina bardzo lubimy ryby.Raz na miesiąc lub dwa jadę na łowisko specjalne.Za ryby płacę
Chodzi o regulamin forum ,umówiliśmy się że takich [jak twoje] fotek nie pokazujemy ,nie wiem może nie czytasz regulaminów ,może masz takie regulaminy w "dupie" ,bo widać że tu i tacy przybyli i forum schodzi na psy .
tłumaczą się tylko kłusownicy ? czyżby to do mnie było ? wypraszam sobie ok?
A ja wypraszam sobie takich praktyk kłusowniczych ,zresztą nie mnie będziesz się tłumaczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka
Wiecie co Panowie... MATCH 2000 może przesadził, ale patrząc na te wszystkie kłótnie po prostu mi się źle robi. Pod każdym zas..nym filmem w youtube, czy każdym niejasnym sposobem wędkowania Polacy dają się poznać. Naród jakże zawistny, będący gotów ukamienować każdego (byle nie z odkrytą twarzą!). Proszę Was, wrzućcie na luz, pluciem na kogoś w łamach forum tylko go satysfakcjonujecie! Nic więcej. Nie raz już pisałem, że największe szkody w rybostanie robią tzw. "PRL'owskie dziady" walące do wora wszystko co na hak wejdzie. Chcecie walczyć o C&R?? Walczcie każdy z osobna w Swoich okręgach! Nie plujcie na ludzi których imienia nawet nie znacie w internecie, tylko plujcie na tych, których widzicie nad wodą!!! Odwagi zbrakło?! Tyle w tym temacie, koniec OT.

29.05

Dwa brania na białe robaki, nie zacięte, bardzo słabe. Metoda - spławik, Rzeka - Wisła. 4 godziny łowienia.Kaplica... Jutro kolejny wypad, mam nadzieję, że będzie lepiej.

masz świętą erację. Mnie osobiście już żygać się chce na to, co z ludzi wychodzi na tych forach, najlepiej się nie odzywać. Z takim poziomem agresji można spotkac się chyba tylko na meczach i pod bramą. Chałatajstwo. Już od jakiegoś czasu mam zamiar się wyrejestrowac i tak zrobię. PO prostu nie ma kultury, jakiichś szczątków klasy w ludziach, tłamszą kogo popadnie. Chłopak pzreżył przygodę życia, a ci na poczekaniu tworzą nadinterpretacje wmawiając czowiekowi złe intencje, planowe działanie, jak by stali u niego za kapturem i wszystko o nim wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka kluseczka się dzisiaj uwiesiła co cieszy na własnej produkcji wobka..

Obrazek

na tego samego woblerka siadł jeszcze mały boleń

Obrazek

a tu trafiła kosa na kamień..

Obrazek

Rybki śliczne, szczególnie kluseczka.

Zainspirowało mnie jednak ostatnie zdjęcie z kosą i kamieniem.. To zaskroniec coś pożera? Malutka ta fotka i Ciężko mi zidentyfikować.

Pozdrawiam

zaskroniec się udławił okoniem...z przestrogą dla wszystkich którzy zabijają więcej niż są w stanie przejeść!!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni dzień maja, w oczekiwaniu na porę boleniową zasiadłem sobie na klenia. W niedługim czasie spartoliłem dwa brania. Ryby dobrze murowały, to wnioskuję, że były spore. W końcu udało się skusić dobrego czterdziestaka.

02fc04cc61a09d88med.jpg

Zaczęły bolenie baraszkować, to czeresienki do wody, żeby nie kusiło wracać do DS-a. Przerzuciłem prawie wszystkie woblery boleniowe. Na koniec założyłem seledynowe kopyto 7cm i to poskutkowało. Boleń ponad 60cm- Odra-Opatowice.

66e92143be6faec9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz gratulowałem ale pogratuluje jeszcze raz.... W koncu po cięzkich bojach, przebytych kilometrach można by rzec że JEST!!. Mysle, że jutro z 60cm też będziesz zadowolony....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.