Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

York Passion


Gość Tomek1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129

Nie łowiłem, ale miałem pare wędzisk Yorka i były ok. :cool: Ta jest tania. Na allegro kosztuje około 60 zł. Jak ją kupisz to napisz jak się sprawuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam,

Ja nie dawno sie zaopatrzylem w okoniókę York Passion (5-15), praktycznie za grosze bo za 55 pln. Ładnie wykonana, rekojeść w korku, oplot z im10, niezle przelotki, jednak mają wadę w konstrukcji wklejanki - przy montarzy za bardo ją zfrezowali o trzasła na rybie.

Zatem jezeli kijek ktory Cie interesujenie ma wklejanej szczytówki to warto kupić! Taniej kija tej klasy (nowego) nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jężeli wędka ma wade fabryczna to trzeba ja reklamować. Jeżeli trzasnęła na rybie to równie dobrze mógł być to twój błąd.

Panie Szczupak! Na reklamacje szkoda czasu bo to trwało by długo a zima coraz blizej - wolalem sam naprawic. Prosze mi wskazac jaki blad popelnilem jezeli uzywam zylki: 0,14, hamulec bardzo precyzyjny i lekko ustawiony! kij nigdy nie byl udeżony ani otary. pozatym wklejanka byla za mocno przycięta przed zmontowaniem i poprostu się rozwarstwila i trach!!! Więc watpie abz to moja wina była.

Panie dudi! co do im10 - nie jestem znawca materialów jednak napisalem to co napisane jest na kiju oraz na stronie producenta. Być może tego komponentu jest niewiele w kiju i jest to bardziej chwyt marketingowy- ale działa!. Tez mnie dziwila cena 55pln (z 40% rabatem - wyprzedaż).

[/fade]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam. Mam tego kija, cw. to 10g. Czy to jest wklejanka ? Dodam, że patrząc od szczytówki między pierwszą a drugą przelotką jest czerwona, a między drugą a czwartą czarna. Od czwartej do 9 taka bardziej ciemno szara. Czyli jest różnica w kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.