Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

jak było dziś na rybach? Grudzień 2012r.


Winko

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Anonymous

w ten weekend jeszcze nie ale moze w następny kleniowa powtórka ;) - a przyjenmniej próba, równiez połamania najwytrwalszym, szczegolnie na jeziorach zanim je skuje lód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 7 rano, jez. Strzeszyn ok. Poznania do godz. 11. Złapałem jednego okonia(24cm) na twisterka srebrnego z podwójnym ogonkiem na główce 8g. Przyjemność z wędkowania już coraz mniejsza, plecionka marznie. Nad wodą paru wędkarzy wszyscy na żywca- bez efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Niby powinny ale...dzisiaj odra kolo brzegu dolnego,cel sandacz, mission fail,ani brania,tak ja i inni wedkujacy,ale za to piekne miejsca znalazlem na lato:)pojade chyba jeszcze jeden raz i koniec sezonu do marca :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu temperatura spadła poniżej zera, niby powinny brać sandacze trzeba to dzisiaj sprawdzić.

Nie ma co czekać na mróz żeby łowić sandacze :wink:

Mało ostatnio pisałem na forum, bo dużo czasu spędzam na rybach. Trzeba przyznać, że ten sezon okazał się w moim przypadku najlepszym od kilku lat- jeśli chodzi o sandacza (i suma zresztą też).

Poniżej kilka ze złowionych ostatnio sandaczy. Mam nadzieję, że sezon jeszcze trochę potrwa :cool:

2012-11-22202314.jpg

2012-11-10163406.jpg

2012-11-28001643.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dzisiaj krótki ale owocny wypad, 4 grubiutkie szczupaki, największy 67 i okoń 34 skuszony na Mepsa scyclops. Wszystko z brzegu. Niestety następny wypad na ryby dopiero za tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy wypad w trzy osoby z żywcami na prywatne bajoro , zajechaliśmy i co dupa , na trzy metry brzegi pozamarzane nie było gdzie ciepnąć żywce , zawijamy się na Wały Śląskie , tam woda nie była zamarznięta , efekty żadne , koledze spiął się ładny okoń ale za to ognisko i pieczone kiełbaski wyśmienite ( i coś do kiełbasek , tym razem nie robiłem za szoferaka) :mrgreen: z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, Warta w Czerwonaku koło Poznania. Spining. Od 7 nad wodą do 9:30. Później w samochód i nad jezioro w Tucznie - 0, null, nic, nothing. Frustracja i decyzja z kolegą o ogłoszeniu końca sezonu bo to kolejny weekend bez uderzenia nawet :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Ja też dzisiaj Odra i nic ZEEEEEEEEEEEEEEEROOOOOOOOOOOOOOOOOO :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Jad jutro na komercje poprawić sobie humor :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele byłem u chrzesnika na Mikołajku i podjechałem na rzeczkę to wędkarze mieli z 4 karpie takie w okolicach 1.5-2.0 kg .

Siedzieli na dołku zaraz za tamą i z gruntu łowili.Mówili że branie co 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj komercja,złowiłem milion okoni,od razu człowiek weselszy :mrgreen:

Czyli wniosek z tego taki że w wodach ogólniedostępnych ryb brak. Łowiłeś w małym jeziorku czy w sztycznym zbiorniku? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielę spędziłem ze znajomymi na Zatoce Gdańskiej i połowie dorsza.

Dobra pogoda, świetny klimat, rybki mogły dopisać bardziej, ale nie możemy narzekać.

Najlepszy wynik to 15 dorszy, niestety największy z nich miał tylko 55cm.

Ja miałem 9 dorszy i około 40 śledzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.