Skocz do zawartości
tokarex pontony

jak było dziś na rybach? Grudzień 2012r.


Winko

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eee tam Panowie, ja dzisiaj kolejne parę godzin i wynik fajny. Ja 6 sztuk w przedziale 27 - 32cm ( 32 na zdjęciu). Kolega mój miął 9 sztuk największy 37cm, spoooooro brań i puknięć oraz kilka spadów :D sorry za wykreślenie i zeszpecenie fotki, mam nadzieję że zrozumiecie ;)

201212191607.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

dzisiaj po 2 tygodniowej przerwie musiałem się wybrać na ryby bo już nie mogłem wytrzymać :mrgreen:

miejsce:Odra

cel:szczupak&sandacz

plan zrealizowany w 50%

Rybka wzieła wiadomo na spowolnieniu nurtu za główką,franca systematycznie obrgyzała mi 15 cm ripera,branie strasznie delikatne,wręcz nie wyczuwalne,ale wyczekałem skubańca i za 3 rzutem siadł taki oto Szczupaczek

89906204.jpg

mierzył a właściwie mierzyła 83 cm,po sesji reanimacja i powrót do wody,fajnie było :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

No ka :mrgreen: waleczek sobie uszczklem na wigilie,a tak na powaznie ta rana wygladala na swierza,no to ja nie wiem co to za potwor go uszczypnal,na pewno to nie byl sum.

Sorry za pisownie ale nie mam pl znskow na tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Widze ze tylko ja lowie hehe,wczoraj odra ,piekny dzien mroz,snieg,wiatr,duzo leszczykow na twisterka,duzo pstrykniec malych sandaczykow,ale byl tez potezny sum,ale byla radosc,niestety tylko 5 s,bo urwal plecionke na 15kg zostawil tylko oszroniona w sluze plecionke,piekny dzien i piekny klimat

:mrgreen:

Ps.brak polskich znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapa-man napisał:

Widze ze tylko ja lowie hehe

Widać jesteś jedynym forumowiczem który nie przygotowuje się do świąt :razz:

Poczekaj, tylko święta się skończą to i rybki się zaczną- mam nadzieję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle jakiegoś zabobona, co się robi w Wigilię, to się robi cały rok. Zatem zero kłótni, wypłata i wizyta na rybach :D Dzisiaj półtorej godzinki i 4 ryby ( 32, 32, 33, 35) na brzegu, 2 kluski się spięły ( jednej nawet nie zobaczyłem) oraz kilka brań. Martwi obecność skurczysyńskiego kormorana.... kręciły się mendy wokół łowiska...

WESOŁYCH ŚWIĄT :)

201212241611.jpg

201212241613.jpg

201212241616.jpg

201212241619.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

tak jak mówiłem ostatnio,dzisiaj wypad na Odre,brania średnie,himeryczne,wiele spiętych ryb,ale taki o to leszczyk się zameldował

lesz.jpg mierzył 60cm a uderzył na relaksa 7cm :mrgreen: oprucz tego były 2 świnki 30 i 25 cm :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarcinMistkowsk

Wieści z Malczyc,jeden sandacz 55 cm,jeden sumik 52cm ,jeden zerwany szczupak i na koniec jakiś potwór wywinął mi cała pletkę 120m głównej i 60m podkładu . Szczytówka pod wodę ,hebel zagwizdał,poszedł w dół rzeki,walczyłem do końca aż się pletka skończyła to go puściłem na prostej wędce.Mała woda,słabe brania

0f282c05b699adfbmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnki, brzany... niby taka leniwa ta Odra a jakie wspaniałe rybki w niej pływają. Następnym razem poproszę o zdjęcie świnki. Nie powiem ile lat temu ostatnio łowiłem je w Sanie, ale jak ktoś wklei takowe, to przypomną się beztroskie czasy. Takie czasy "ratatuj".

Fajne wyniki Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man
Świnki, brzany... niby taka leniwa ta Odra a jakie wspaniałe rybki w niej pływają. Następnym razem poproszę o zdjęcie świnki. Nie powiem ile lat temu ostatnio łowiłem je w Sanie, ale jak ktoś wklei takowe, to przypomną się beztroskie czasy. Takie czasy "ratatuj".

Fajne wyniki Panowie.

jutro zamieszcze fotke :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.