Skocz do zawartości
tokarex pontony

Nysa Kłodzka


p.majzel

Rekomendowane odpowiedzi

A pamiętacie jaki syf wpuszczała fabryka papieru w Przyłeku. Jak woda była dosłownie biała to dopiero nic nie brało :o Ciekawe czy dalej tak robią. Ja już niemoge się doczekać sezonu aż sprawdzę moją nową Shimano Catane 3000 SFB :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

ooo Technops nowy sprzęcik i nic się nie chwalisz ;-)

Wiosna zbliża się dużymi krokami, więc Panowie cierpliwie i ruszamy ;-)

PS. Z autopsji wiem, że seria Catana od Shimano to kawałek dobrego sprzętu, posłuży Ci na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w podtyniu byłem koło mostu i troche w doł schodziłem ale tam trzeba mieć wodery bo jak ja byłem w maju chyba to masakra była pokrzywy po szyje a ja w gumiaczkach po wodzie nie mogłem brodzić ale nysa tam pięknie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj mały rekonesans ale bez wędki bo karty jeszcze nie opłaciłem ;)

miejsca typowo kleniowe ale jak narazie zadnego klenia nie widziałem a chodziłem w polarojdach

56da816fc4.jpg 0e1c66c64d.jpg e39187bd28.jpg 98e453ade0.jpg

Może w poniedziałek opłace karte chociaz w to wątpie słyszałem ze w pzw kłodzko skarbnik Bolesław godzine przyjmuje jednego petenta :shock: dziwne ze ten koles mimo 84 lat jeszcze to robi. Acha byłem też swiadkiem zarybienia nysy pstragiem potokowym 500 kg ;) miło ze coś pływa. Ponoc na wiosne wpuscili lipienia i brzane wiec dobrze wrozy na przyszłośc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suhhar w Zieleńcu 120 cm śniegu. Puszcza śnieg i brudna Bystrzyca Dusznicka niesie wodę do Nysy, prócz tego masz jeszcze Białkę, która idzie z Lądka, tam w górach też niezłe zaspy.

Zanim to zejdzie to hohoho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Białki to jest czysta, stan normalny. Więc pewnie sama Nysa od źródeł niesie syf. Swoją drogą Salmiak, zapraszam na Białkę - (drobne zarybienie) :wink: Nad wodą sporo muszkarzy i aż miło patrzeć jak wszyscy których spotkałem wypuszczają rybki. Może zdąży coś podrosnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kłodzku tez zarybili i pytanie czy wolno łowić ? zazwyczaj po zarybieniu nie wolno ale nigdzie nie moge znalezc zadnych informacji ;/ Tak myslalem ze po zarybieniu bedzie wysyp wedkarzy ;/ mam nadzieje ze kontroluja bo nic z tych ryb nie zostanie. Odnośnie rzeki to w krosnowicach plynie czysta woda bo widziałem a w kłodzku kakao ;/ moze za kilka dni sie oczyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem telefon od brata który mówił mi że miał tel od kumpla ze na Ścinawce miejscowi reklamówkami pstrągi noszą !!!!!!!!!!!! i sprzedają po 10 zł !!! Ma ktoś jakiś numer do ssr ? po zarybieniu 750 kg pstrąga nic nie zostanie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.