Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sposoby na kaca


P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Macie jakies swoje sposoby :?:

Tylko bez postow "najlepiej dzien wczesniej nie pic" :lol:

Podawajcie przepsiy jak zlagodzic "symptom dnia wczorajszego" (pewnie pozniej pojawia sie wpisy czy byly skuteczne)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Łeeeeeeee, skromniutko :lol: Jak mnie się już przytrafi być "chorym" leczę się soczkiem pomidorowym ... wchodzi mi jak masełko :mrgreen: A pierwszy posiłek to przeważnie gorący rosół i zaraz za nim coś tłustego, np. golonko.

A swoich pracowników leczę w ten sposób, że jesli któryś jest wczorajszy, dostaje pracę na słoneczku z łopatą i kilofem w ręku. W południe, tak ok. 12-tej, kiedy słonko daje najbardziej już jest zdrów ... wypocony, po wypiciu kilku mineralnych 1,5 l i przeważnie się zaklinają, że już nigdy .... :mrgreen:

A to wszystko w myśl zasady ... na kaca najlepsza jest ciężka praca :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeeeeeee, skromniutko :lol: Jak mnie się już przytrafi być "chorym" leczę się soczkiem pomidorowym ... wchodzi mi jak masełko :mrgreen: A pierwszy posiłek to przeważnie gorący rosół i zaraz za nim coś tłustego, np. golonko.

Ja tlustego bym nie ruszyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na kaca jest nie dopuszczanie do niego.

Kacykowi trzeba zapobiegać nie na drugi dzień ale przed rozpoczęciem i w trakcie picia. Nie będę pisał o tłustych jedzeniach, piciu oleju albo tym podobnych bo to raczej osłona dla wątroby a nie głowy.

Z moich sposobów polecam:

1) około godzinę przed piciem (imprezą) należy w wodzie rozpuścić witaminę "C" (taką do rozpuszczania) ale kupioną w aptece a nie tam żadne zdrowity czy tym podobne wynalazki z marketu. Zwykła witamina "C" do rozpuszczania min. 1000 (tysiąc) mg i połknąć taką małą czarną tabletkę która nazywa się "body max senior"

2) w trakcie imprezy dużo przegryzać i popijać najlepiej wodą mineralną, herbatą albo wcale :shock: . Pepsi, cole, i inne tanie gazowane bądx niegazowane zapojki radzę odstawić.

3) jeżeli ktoś pali to starać się nie palić więcej niż normalnie - największy kac jest po fajkach

Wypróbujcie!!! Na drugi dzień najwyżej lekko Was posuszy. Zeo bulu głowy, sensacji żołądkowych itp.

Po takich zabiegach na drugi dzień gorąca herbata z cytryną zakańcza temat kaca.

P.s. Kac kupa jak najbardziej zalecana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skutecznym lekarstwem na kaca jest nijaki "2kc" który można zakupić w aptece. W trakcie spożywania trunków należy dodatakowo spożyć ze 3 tabletki i ponoć rano budzimy się bez bólu głowy :wink: Zawsze ojciec mnie wysyła po te cudo do apteki przed jakimś jego melnżem. Tylko cena jakaś taka za wysoka bo ponad 10 zł ale że Polacy jako naród mają tendencje do nadmiernego picia więc interes producentom się kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Kac świetny temat..

No oczywiście najlepiej zapobiegać niż leczyć. To co już zostało wspomniane to przez tomii /widać że ma doświadczenie :wink:/ ograniczam fajki bo to maksymalnie wzmaga kaca. Nie popijam gazowanym. Dużo jem. Po przelaniu w siebie trunków trzeba się wyspać.

Gorąca herbatka z cytryną robi cuda no i pożeram podobnie jak shogun sporo kalorycznego jedzenia.

swoich pracowników leczę w ten sposób, że jeśli któryś jest wczorajszy, dostaje pracę na słoneczku z łopatą i kilofem w ręku.
ty sadysto :lol::lol::lol: praca u Ciebie to chyba odwyk :wink:

Ja nie mam takich zapędów, masz szczęście że pracownicy wczorajsi nie idą na zwolnienia albo nie biorą urlopu na żądanie bo nasz ustawodawca dał taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wieże że nikt nie zna najlepszego sposobu ?? :shock:

Klin :D:D:D

Zimny browar z rana :D

heh a jak nie klinujemy to solidne sniadanie i duzo gazowanego :D

Jak sie przebudzam w nocy na kaca to tez pije cos gazowanego - rano gazowanego i kaca ni ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wieże że nikt nie zna najlepszego sposobu ?? :shock:

Klin :D:D:D

Zimny browar z rana :D

No tak to najlepszy sposób, lecz u niektórych się nie sprawdza bo na sam widok mają .... :lol:

A probowal ktos z was klinowac browarem :?:

Ja na sam widok mnie odrzuca i wszystko w srodku idzie mi do gory :roll: wiec wole nie ogladac zadnych trunkow :lol:

Chyba faktycznie najlepszy sposob to nie pic

Ja probuje sie leczyc goraca slodka herbata z cytryna ale nie zawsze pomaga

Aczkolwiek czytajac wszystkie te sposoby to jest co wyprobowac :wink:

No moze poza rosolkiem bo na mnie to nie dziala :cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A probowal ktos z was klinowac browarem :?:

Ja na sam widok mnie odrzuca i wszystko w srodku idzie mi do gory :roll: wiec wole nie ogladac zadnych trunkow :lol:

Ja próbowałem browarkiem zimnym i powiem szczerze że na sam widok mnie odrzucało, ale po kilku łyczkach żołądek zacząl pracować jak talala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh po kilku dniach alkoholizacji na wakacjach nie mozna nie pic rano :) Zwlaszcza na slowacji jak z chlopakami jade - wstajesz rano i juz piwko do reki / badz kieliszek :D

No nic Dudi pozazdroscic zdrowia

Alkoholowe maratony to juz nie dla mnie

Ale moze kiedys zabicie klina sprobuje :cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I pomyśleć Kwiat 'Haczyka a takie skłonności. To Wy na te zawody co o nich było posane to faworyci !

Życzę zdrowia po ! John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P, to moze kiedys sie spotkamy na rybkach :) to poklinujemy :D

Tak mi sie przypomnialo jak kiedys w CKmie byl artukuł o alkoholikach i pytali sie różnych żuli - "Dlaczego pan pije ?"

I w moim miasteczku (tam na południu) Gorlice : koleś pod sklepem w Niedziele z browarem w ręku : "Panie pić ? to ja piłem wczorej - dziś tylko klinuje :D"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Najlepiej to niedopuszczać do kaca czyli nietrzezwieć.

Zartowałem.

Jeśli juz sie zdarzy to na drugi dzień kawa z cytryną z ranai dobre śniadanie.Powiem wam że na drugi dzień to lodówke wymiatam do zera.No i moze popołudniu 2 piwka kończą sprawe. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy byłem w wieku okołopełnoletnim to najlepiej podchodziło mi mleczko półtłuste, koniecznie dobrze schłodzone. Jeden literek wysatrczał do powrotu do żywych.

Obecnie żygam (sory za słownictwo) jak pies przez cały dzień.

Żadne kliny, piwo, rosołki nic nie pomaga :cry:

Tak po południu, dnia następnego gorący przysznic łagodzi objawy. No może jeszcze końska dawka paracetamolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.