Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybkach? Marzec 2013


Booseib

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W środę zszedł u mnie lód, więc nadszedł czas na pierwsze zasiadki z feederem.

W czwartek nęcenie i delikatne dziubnięcia.

Dziś już jazda na całego- w sumie 6 karpików w dwie godziny. Poniżej pierwszy tegoroczny.

IMG_9852_zps312a211a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono tomek1 ładne rozpoczęcie sezonu, gratki :) Dużo nęciłeś?

Ja byłem ostatnio na Wiśle w Bieruniu, ale bardzo silny wiatr skutecznie zniechęcił mnie do feedera i poczekam aż lód puści na okolicznych zbiornikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek1 graty piękna ryba, powiedz mi jeszcze u Ciebie to masz na myśli jezioro Goczałkowickie czy jakiś staw? ;)

Piękna to ona będzie za wiele lat- jak dożyje :lol::wink: To staw.

Dużo nęciłeś?
Dwa dni tuż po zejściu lodu- w sumie nie więcej niż 5 kg zanęty sypkiej z dodatkami. I jak zawsze niezgodnie z tym co piszą w książkach, że nie wolno przesadzać z smakiem i zapachem- bo woda zimna. :lol::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Gratuluję,nie jeden od razu by walił w ocet :lol: ....niestety

"Zapomnial Wół jak Cielęciem był" ;)

historia Twojej troci 2012 z okolic Wrocławia o ile pamiętam zakończyła się właśnie w occie/na patelni ;) ;) link

nie to ze się czepiam...ale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami odnosze wrażenie że na tym forum tylko dwóch użytkowników (bez urazy dla pozostałych :wink: ) systematycznie łowi przez cały rok rybki- jaceen klenie i DAWID kropasy - GRATY :mrgreen:

Ps:

DAWID niektórych ludzi nie da się przerobić jak chodzi o kulinarne nawyki. To tak jakbyś próbował przekonać mojego teścia (członek PZŁ) że kapusta może smakować bez mięsa biegającego po lesie - ,,bigos myśliwski" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man
Gratuluję,nie jeden od razu by walił w ocet :lol: ....niestety

"Zapomnial Wół jak Cielęciem był" ;)

historia Twojej troci 2012 z okolic Wrocławia o ile pamiętam zakończyła się właśnie w occie/na patelni ;) ;) link

nie to ze się czepiam...ale ;)

Rozumiem że ty żadnej ryby nigdy nie wziąłeś?coś jeszcze ciekawego znalazłeś,może masz na mnie już jakąś teczkę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winko nie jest tak źle. Są łowione zimowe karpie, leszcze, płocie, trocie a większość wędkujących może nie ma takiej potrzeby dzielenia się wynikami. Trochę szkoda, bo kolorowiej by było i motywacja większa.

Dawid jak zwykle trzymasz fason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Ale ja nie biorę ryb w tamtym sezonie wziąłem trotke i sandała...a zresztą nie bedę się tłumaczył ... ide się pakować bo rano na ryby :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie mogą się powstrzymać powinni te wymiary górne wprowadzić.

Ja od kilku lat (pewnie z 10) tylko w zeszłym sezonie 2 szczupaczki pod 60 zabrałem - rodzinka prosiła,prosiła i się wyprosiła.

Rozumiem, że raz na jakiś czas ktoś rybkę zabierze w celach kulinarnych - byle nie było to głównym powodem wypraw wędkarskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.